BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Razmišljanja i naglabanja o DINNPB

Ići dole 
+56
Maca
MORNAR
zekapeka
Smile
Dragan555
Beli
Fast
Sneki
Dusan
Zile
Momir
Cucla
philips1
JMBR
Lutvi
Popaj
FatCat
Limited011
Sasuolo
Taliano
Teletrader
Mistery 011
Bilja
Jovan04
Admin
oec.Lukic
Ars Vivendi
Amater u pokušaju
Boranija
Polos
Nemesis
Lolita
Sprinter63
Kobe Bryant
dukiliilic
Dalaj Lama
Djavo
Fmember
GogaAna
iki
Zak10
Viktor
Mira
Aleks
Folio
Milka
Big Mile
KRUSKA
Sutra
Ceras
Aritmeticar
Boby
Sofke
Dukiliilc
Vogue
Bond
60 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/3/2011, 23:50

sad sam pricao sa jednim brokerom... kaze da sve akcije padaju prvenstveno zbog psiholoskog momenta a ne toliko zbog krize.. i on kao neko ko se bavi trgovanjem hartijama ocekuje da ce se berza oporaviti, samim tim i ova nasa hartija.. jedino sto se ne zna kad ce to da se desi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/4/2011, 02:16

@Vogue
Ti si nas idol! cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/4/2011, 14:45

UBI TOG TVOG BROKERA...PA TO JE TACNO ,JEDNOM MORA GORE,PITANJE JE KADA I S KOJE CENE CE DA KRENE GORE...
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/4/2011, 17:05

Pinto ::
@Vogue
Ti si nas idol! cyclops
ne zezaj coveka
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/4/2011, 20:24

ma nek zeza, samo nek se dignu akcije :)
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/4/2011, 21:50

Vog...druze...na berzi se trguje ocekivanjima...panika se dogadja s razlogom...jel vama ,tj tebi deluje da je situacija dobra...nije...investitori reaguju na sve,pa i na spekulacije o neisplacivanju dividende na pm-u,plus svet plus neisplacivanje...i cena je tu gde je...ne radujem se ,niposto,imam pozicije a i pojacacu se,ali licno mislim da od skoka nema nista,bar izvesno vreme...prosto ne vidim razlog za to ,bas niti jedan...
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/5/2011, 12:46

postoje naznake da ce dividende ipak biti.. ne mogu da kazem izvor da ne bi imao taj izvor problema ali nije iz rubrike rekla kazala...
zamolio bih one sto redovno brisu poruku da ne brisu inace cu shvatiti da to rade namerno da se dobre info ne bi cule.. hvala
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/5/2011, 12:54

aj ,pa budi u pravu...
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2155
Points : 6004
Datum upisa : 25.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/5/2011, 13:06

Vogue ::
Danas u 12:46
... postoje naznake da ce dividende ipak biti.. ne mogu da kazem izvor da ne bi imao taj izvor problema ali nije iz rubrike rekla kazala...
zamolio bih one sto redovno brisu poruku da ne brisu inace cu shvatiti da to rade namerno da se dobre info ne bi cule.. hvala

Vogue ::
2011-09-17, 12:21
...aj onda ono sto je vezano za akcije.. ono sto sam dobio kao info koju hocu da proveri mira ili neko ko ima veze direktno sa fabrikom je to da opet dividende izgleda nece biti posto se tek u poslednjem kvartalu poslovalo pozitivno a to misle da isplate u sledecoj godini.. ali kako to da napisem kad ce sad da izazove ova vest kataklizmu a tako bih voleo da bude netacna...



Prvo morasam sa sobom da se dogovoriš oko dividende, pišeš šta ti padne na pamet...
Ne da ovakve postove treba brisati, treba ta banovati!
Odmori malo, udavio si i boga i ljude.


Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/6/2011, 16:24

Promene: 26.09. - 06.10.2011. (T-3) ili 21.09. - 03.10.2011.

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 50promene260906102011
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/10/2011, 16:31

Promene: 06.10. - 10.10.2011. (T-3) ili 03.10. - 05.10.2011.

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 51promene061010102011
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/11/2011, 08:40

de ste bre duvanci ,nema vas,....
Nazad na vrh Ići dole
Amater u pokušaju
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 191
Datum upisa : 23.05.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/11/2011, 09:18

Mira ::
de ste bre duvanci ,nema vas,....

Čekamo dividendu Miki od od od Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/11/2011, 10:11

Pusimo.?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/11/2011, 10:27

N ije jos bio upravni odbor...ajte vi blize vatri nesto lepo nam kazite... sesir
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/12/2011, 09:36

zasto se ovde stalno brisu postovi .zasto je izbrisan Viktorov post ?sta je sad on lose napisao ?
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/12/2011, 11:28

mozda da ce da bude dividenda :)
ima onih kojima ne odgovaraju lepe vesti iz nekih razloga.. verovatno cu i ja da budem obrisan, tj. ovaj post
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/12/2011, 11:45

Obrisan je i meni...imate info da ce nas sunce ogrejati?
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/12/2011, 13:05

Ja stvarno ne znam zasto mi je obrisan post!?Cemu onda ovaj forum sluzi????
A sto se sunca tice Boby,sigurno ce nas ogrejati!
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/12/2011, 13:08

A čemu služe ova poslednja 8 posta na ovoj temi?

Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/12/2011, 13:20

Ticu se vremenske prognoze!
Nazad na vrh Ići dole
oec.Lukic
Just looking
Just looking
oec.Lukic


Broj poruka : 14
Points : 63
Datum upisa : 11.03.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/12/2011, 15:43

Ako je neko naveo da ce dividende biti, bilo bi pozeljno navesti i svoj izvor informacije. Inace informacija bez podloge, tj. svog izvora deluje sasvim neozbiljno, kao nagadjanje da li ce sutra biti suncano ili ne. Takvi postovi i ne zasluzuju paznju investitora i clanova ovoga foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/12/2011, 16:41

POSTOVANE KOLEGE...sunce je simbolika...kada citate pisanje,pa ga odmah osudite pogledajte znake interpunkcije...mozda vam postane jasnije,a kolega Ars,uz svo moguce postovanje prema tebi,kolega Viktor i Vog su poprilicno dobro informisani sto se tice PM-A...kolega vog,koliko god vi osudjivali njegovo pisanje,prvi napisa da dividende nece biti u 2. kvartalu...za nekog ko je za ovu temu veoma zainteresovan,prethodnih 8 postova je znacilo i te kako nesto...a sto se vas kolega Lukicu tice,zar ne mislite da je malo rano da dajete kritike tipa,da li je nesto vredno paznje investitora na ovom forumu ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
oec.Lukic
Just looking
Just looking
oec.Lukic


Broj poruka : 14
Points : 63
Datum upisa : 11.03.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/12/2011, 16:56

Kolega Boby, zeleo sam dati sugestiju da iznete informacije treba biti pokrepljene cinjenicama iz kojih su proizasle informacije koje su iznete na forumu... Na taj nacin nikako nece biti brisani postovi i omalozavanja od strane drugih kolega sa foruma. To je dobronamerna sugestija od strane mene.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/12/2011, 18:42

Promene: 10.10. - 12.10.2011. (T-3) ili 05.10. - 07.10.2011.

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 52promene101012102011
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/12/2011, 20:15

Lukicu potpuno podrzavam svaku tvoju rec,a sada mi tvoj ton mnogo vise lezi,problem je taj da upravni odbor nije bio ,tako da cinjenicu nilo ne moze da napise,jedino neki info iznutra,a to nikad ne moze biti sto posto tacno...vog je prosli put imao info prvi i to tacan...pozz i velkm ti nama u nase jato...

Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/12/2011, 20:43


1. Boby ovde se ne delimo na stare i nove članove.
2. Opominjali su vas drugi članovi da ne spamujete i da postoje i PM (lične poruke).
3. Opominjao sam vas i ja ali nije vredelo, dokaz je gornjih 10-tak postova.
4. OVA TEMA se seli u podforum SVe i Svašta ZBOG zloupotrebe slobode!!
5. Svaka rasprava na ovu odluku će se smatrati spamom.
Admin

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/13/2011, 09:12

mislim da je ovo veeeliki bezobrazluk od strane administratora,ti uopste ne dajes objasnjenje zbog cega brises postove ,kao greskom si ranije skoro celu temu prebacio na neznam vise ni ja koju bese akciju,tako da ne moze ,neko ko hoce da preglede te postove od ranije iz bilo kog razloga.da li se to desilo na nekoj drugoj akciji?o kakvoj slobodi govora pricas kad ti nama ovde brises postove.i ti nama ne dozvoljavas cak ni ti odgovorimo .sta zamisljas da si ti?znam da ce s ovo izbrisati ali barem ce neko procitati,sram da te bude ,ko god da si...
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/13/2011, 09:16

oec.Lukic ::
Kolega Boby, zeleo sam dati sugestiju da iznete informacije treba biti pokrepljene cinjenicama iz kojih su proizasle informacije koje su iznete na forumu... Na taj nacin nikako nece biti brisani postovi i omalozavanja od strane drugih kolega sa foruma. To je dobronamerna sugestija od strane mene.
za tvoju informaciju ,na moje pitanje gde ste duvanci ,Viktor je napisao da cekamo upravni odbor i odluku da li ce biti dividende,znaci ,niti je rekao da ce biti ili nece biti,a post je izbrisan.da li ti mislis da je zbog toga trebao da bude izbrisan post?
Nazad na vrh Ići dole
Amater u pokušaju
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 191
Datum upisa : 23.05.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/13/2011, 09:17

Mira ::
mislim da je ovo veeeliki bezobrazluk od strane administratora,ti uopste ne dajes objasnjenje zbog cega brises postove ,kao greskom si ranije skoro celu temu prebacio na neznam vise ni ja koju bese akciju,tako da ne moze ,neko ko hoce da preglede te postove od ranije iz bilo kog razloga.da li se to desilo na nekoj drugoj akciji?o kakvoj slobodi govora pricas kad ti nama ovde brises postove.i ti nama ne dozvoljavas cak ni ti odgovorimo .sta zamisljas da si ti?znam da ce s ovo izbrisati ali barem ce neko procitati,sram da te bude ,ko god da si...


Miru za predsednika cyclops Arrow explod govor armo
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/13/2011, 09:25

Citam postove na drugim akcijama, pa admine ne vidim da su oni tamo nesto pametniji ili ne znam sta vec. Ali ako ti je tolika zelja da nas ucutkas, imas mehanizme, pokazi svoje lice i izvoli ukloni nas!
Bojim se samo da ti nisi svestan da nama veoma znaci ovaj forum, jer nam je vecinski vlasnik ukinuo predstavnike (rasturio udruzenje) legalno i mi smo trenutno kud koj mili moj. Mnogima znaci da cuju bilo sta ovde jer drugacije ne postoji nacin. Razmisli jos jednom da li ces i ti da nam rasturis kakvu takvu razmenu informacija

Slazem se da informacije nisu uvek prave i tacne ali su jedine javno dostupne admine

Pozdrav admine
Nazad na vrh Ići dole
GogaAna
VIP
VIP
GogaAna


Broj poruka : 505
Localisation : NIŠ
Points : 1336
Datum upisa : 16.11.2007

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/13/2011, 09:42

Mira ::
mislim da je ovo veeeliki bezobrazluk od strane administratora,ti uopste ne dajes objasnjenje zbog cega brises postove ,kao greskom si ranije skoro celu temu prebacio na neznam vise ni ja koju bese akciju,tako da ne moze ,neko ko hoce da preglede te postove od ranije iz bilo kog razloga.da li se to desilo na nekoj drugoj akciji?o kakvoj slobodi govora pricas kad ti nama ovde brises postove.i ti nama ne dozvoljavas cak ni ti odgovorimo .sta zamisljas da si ti?znam da ce s ovo izbrisati ali barem ce neko procitati,sram da te bude ,ko god da si...

Miro verujem da administrator nije imao lose namere, jer ovo je stvarno slobodan forum, medjutim desava se da imamo puno postova u kojima nije nista receno. Isto je vazilo i za JUGOREMEDIJU i sad je u arhivi.
Ali ipak i administrator treba da ima razumevanja za clanove foruma koji nemaju berzanskog iskustva i znanja.

Ova recenica clana dukiliilc-a lepo objasnjava situciju

Bojim se samo da ti nisi svestan da nama veoma znaci ovaj forum, jer nam je vecinski vlasnik ukinuo predstavnike (rasturio udruzenje) legalno i mi smo trenutno kud koj mili moj. Mnogima znaci da cuju bilo sta ovde jer drugacije ne postoji nacin. Razmisli jos jednom da li ces i ti da nam rasturis kakvu takvu razmenu informacija
Slazem se da informacije nisu uvek prave i tacne ali su jedine javno dostupne admine

A Mirin juznjacki ton mi je bas simpatican ljubav
Nazad na vrh Ići dole
Dukiliilc
Still learning
Still learning
Dukiliilc


Broj poruka : 70
Godina : 41
Localisation : Nis
Points : 365
Datum upisa : 29.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/13/2011, 10:15


To da li ja imam berzanskog iskustva i znanja sudis na pogresan nacin, dosta godina pratim ovu akciju gotovo svakodnevno, berza me je iskljucivo zanimala u domenu ove akcije i spoljasnjeg uticaja na nju, tome su zasluzne brojne stvari.


Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/13/2011, 11:03

Admin ::

1. Boby ovde se ne delimo na stare i nove članove.
2. Opominjali su vas drugi članovi da ne spamujete i da postoje i PM (lične poruke).
3. Opominjao sam vas i ja ali nije vredelo, dokaz je gornjih 10-tak postova.
4. OVA TEMA se seli u podforum SVe i Svašta ZBOG zloupotrebe slobode!!
5. Svaka rasprava na ovu odluku će se smatrati spamom.
Admin
TACKA 5. TI JE ADMINE NAJJACA,IZ PROTESTA PREMA OVOJ ODLUCI NECU PISATI NA FORUMU 10.DANA...NIJE ISKLJUCENO AKO SE PONOVI NEDEMOKRATIJA,DA CU JE PRODUZITI...
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2155
Points : 6004
Datum upisa : 25.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 11 Icon_minitime10/13/2011, 11:12

Ne vidim čemu frka?
Pa lepo vam je i ovde - možete da se dopisujete i pljujete admina!
Šta ćete bolje od toga?
od
Nazad na vrh Ići dole
 
Razmišljanja i naglabanja o DINNPB
Nazad na vrh 
Strana 11 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći
 Similar topics
-
» imlek
» PHILIP MORRIS - DINNPB (III DEO)
» PHILIP MORRIS - DINNPB (II DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: