BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo

Ići dole 
+116
Kobe Bryant
govedinho
Dibesto
Milko
reignman
boban75
Bezimena
boxxi
Pedja0r
Amschegar
Tods
Tenerife
Pripravnik
strkica
Urosk
Bond
Ceras
bonum.mm
Sahbaz
vlada2011
Smile
Zeljko321
Matans
Frenky
Nenadnenad67
Fmember
Ars Vivendi
mili61
Delboj
Pera Zdera
xxx27
Gavrec
Lutvi
Jerry Springer
nepet
Taliano
Dragan11
Matthew Greenburgh
Gopa
Friz
Taliban
C R A Z Y
Goranjadzic
Xamater
al.machiavelli
Boza Belex
Al Kapone
zlatokosa
Mnikolic1234
Sneki
Nestrpljivi
Beli
Vladulns
klik2
Petar Pan
Dragot
geogsi
Drag_Mlad
pepsiman
Toplica 1
Mivanovic
MYSTIC021
Dax
Zeljko
Lilihip
Jovana2009
Steve McQueen
Fast
ingglick
flash
RobinHood
sale003
Dexiv
Milica1
Milka
Momir
Folio
beljic100
Dejansss
Maca
dukiliilic
Zak10
Dalaj Lama
Sofke
Aritmeticar
Vogue
Crazy_Joe
Prokuplje
DelBoy
Mezi
Boranija
Sutra
Polos
JMBR
KRUSKA
Nemesis
JA
Bilja
Big Mile
Viktor
Neon
Mitar
Teletrader
iki
Djavo
GogaAna
Limited011
Toplica
AAA
gogloee
Lolita
Mira
MarkoJTD
Mistery 011
Aleks
Boby
120 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 15:33

Mira ::
pa sto nije do sad otkupio a mogao je?

Zato sto im je po starom zakonu trebalo 95% sto im skracivalo manevarski prostor, sad kad je to smanjeno na 90% (bice u februaru 2012.)oni mogu od februara kad im se prohte da objave ponudu za preuzimanje i zavrse pricu.

Nije ni cudo sto fondova nema u ovoj hartiji iako je po fundamentima odlicna hartija, jer niko ozbiljan ne racuna na "dobru volju" vecinskog, toga nema u biznisu.

Ako vas zanima koje je realna opcija sa ovom hartijom to je scenario sa CCHS koja ce jos malo biti skinuta sa berze sa nerasporedjenom dobiti od 50 miliona evra samo iz razloga sto je smanjeno sa 95% na 90%.
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 15:51

Vogue ::
ne svidja mi se ovakvo razmisljanje o cenama.. stvarno najbolje da prestanemo da licitiramo o njoj, kolko bude bude. licno znam ljude koji nece da prodaju po ovim cenama, ja necu i verovatno ima jos takvih.. cekamo pa cemo da vidimo sta ce da bude.. u medjuvremenu mozemo da pricamo o nekim drugim vedrijim stvarima :)

Trebalo bi malo da se informisete kako ide pinudni otkup. Sam naziv kaze da su preostali akcionari "prinudjeni" da prodaju akcije vecinskom, niko tu nikog ne pita da li mu odgovara cena, samo se uplati novac po toj zadnjoj ponudi za preuzimanje (za prinudni otkup) na racun malih akcionara a njihove akcije se preknjize na vecinskog i to je to.

Tako da teorije "ja necu da prodam po toj ceni, ja sam protiv toga" padaju u vodu.

Najveci i jedini krivac je drzava koja je donela taj katastrofalni zakon, sve sa ciljem da se ide na ruku tajkunima i bogatima. Mali akcionari uvek izvuku najdeblji kraj.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13768
Localisation : Novi Sad
Points : 51554
Datum upisa : 03.06.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 16:56

Promene: 22.07. - 25.07.2011. (T-3) ili 19.07. - 20.07.2011.

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 31promene220725072011
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 16:58

Sta je sa Akcionarskim fondom, koji ima koliko vidim 16% akcija sa pravom glasa,kako mislite da PM stigne do 90% ?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 17:06

Folio ::

Interesuje me kakav je zakon prema preferencijalnim akcijama, znam da je doslo do promene zakona o privrednim drustvima (taj zakon ce stupiti na snagu u februaru 2012.) da se prinudan otkup akcija moze izvrsiti ako vecinski stekne preko 90% (ranije 95%) vlasnistva, sto u ovom trenutku PM ima. I

Moje pitanje je od pocetka bilo kako se sve to odnosi na preferencijalne akcije (tu PM ima preko 90%), u zakonu sam nasao da se svuda spominju obicne akcija, ali nisam dovoljno strucan da kazem sta vazi kad su u pitanju pref. akcije pa evo sad bih zamolio nekog iskusnijeg da to pojasni.

U slucaju da to ne vazi za preferencijalne akcije, sva moja prethodna prica ne vazi i to bi bilo dobro za male akcionare medju kojima sam i ja.
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 17:19

Tako je ovo vazi za obicne akcije pref.se nigde ne pominju ,a imam i jedno misljenje komisije
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 17:24

KRUSKA ::
Tako je ovo vazi za obicne akcije pref.se nigde ne pominju ,a imam i jedno misljenje komisije
[You must be registered and logged in to see this link.]

Bravo! Sad je sve u rukama Akcionarskog fonda, ako oni pocnu da prodaju, nama ce biti najbolje da se udruzimo sa njima i svi zajedno predamo uslove za ponudu za preuzimanje...mislim to bi tako trebalo da se radi, ali Srbija je zemlja neocekivanih dogadjanja...
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 17:39

Ovo je tema za DINNPB - Prioritetne akcije, bez prava glasa, prihod po usklađivanoj stopi.

Ne mesajte ostale akcije koje se ne kotiraju na berzi:

DINN - obicne akcije sa pravom glasa,
DINNPP - prioritetne akcije, bez prava glasa, učestvovanje u prihodu,
DINNP1 - prioritetne akcije, bez prava glasa, učestvovanje u prihodu.

Jedinstvena evidencija akcionara za DINNPB:

1.Philip Morris H.H.B.V. - 89,12985%
2.Philip Morris Operations A.D. - 1,72194%






Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 17:52

Sutra molim te uzmi pa prodaj vise akcije a ne da mi kukumavcis.kojih 1800 -1900din.pa donedavno je bila dve hiljade pa sto nisi prodao.nego samo mracis ovde.po kojoj si ti ceni kupovao akcije da bi bio zadovoljan tom cenom?Uzgred malo sam guglala trazila informacije o PM.i saznala da je za petinu uvecao prihod u drugom kvartalu.citala sam misljenja berzanskih strucnjaka ali stranih da je akcija u poletu i veoma perspektivna.i zbog redovne dividende izmedju ostalog a i zbog osvajanja novih trzista azijskog pre svega.a duvanska vise nije duvanska nego je usla u porodicu pm kao ravnopravni clan.pa tako evo sad radi cigare za japan.i jos jednom u vezi cene akcija i sam Smiljko kostic koji je inace 90-tih godina delio te akcije radnicima koji su tu radili je pricao da su te akcije mnogo vrednije od obicnih.lepo bi bilo kad bi neko bio s njim u kontaktu pa da nam kaze sta da radimo sa ovim akcijama mada znam da on ima valjda neko udruzenje akcionara u Kalci je bilo.
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 18:10

Prodao sam po 2800 jesenas, a kupio po 1800 pre par meseci otprilike istu kolicinu.

Ne mracim samo ovde nego i po drugim akcijama, uglavnom zbog nezadovoljstva rezultatima kompanija ili zloupotrebama menadzmenta.

Kad sam kupio po 1800 na kraj pameti mi nije palo da bi mogli da preskoce neku kvartalnu dividendu. Da li treba da budem srecan zato sto su preskocili? Da li treba da mislim da sam u pravu sto sam kupio? Ne, zato sto da sam znao da nece biti dividende ne bih kupio, nego bi cekao sad po 1600 i kupovao. Ili na jesen kada opet pocnu da isplacuju. Ako nista drugo vreme je novac i na njega ide kamata koju mozete dobiti u bilo kojoj banci na svetu u bilo kojoj valuti.

Zamisli Miro da izdajes stan ili ga mozda i izdajes. I dodje ti zakupac i kaze: Izvini Miro evo za april, maj i jun nemam pare, ali zato ne brini vec od jula cu poceti opet da ti placam. Kako bi reagovala? Da li bi bila srecna? Pretpostavljam da bi nasla nove zakupce. E vidis ja ne mogu da kupim druge akcije zato sto ne mislim da je pametno da prodam ove po 1600. Nikad to nisam ni rekao. Ali sam pricao kada je padala sa 2500 na 1800 da nije jos vreme za kupovinu kada ste svi vi hvalili i akciju i dividendu. Sve lepo pise na prethodnim stranama.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 18:22

EVO I MENE...obecao sam da o ceni eventualnog otkupa necu pisati a i necu...KRUSKA I ZAK ,bravo...lepo sto ste skrenuli temu na previ kolosek,prioritetne...pm operejsen idinn vec imaju preko 90 posto,ALI DECO ONE SU BEZ PRAVA GLASA,a pm u obicnim akcijama nema ni blizu 90 posto bez drzave,a oni imaju pravo glasa,oni kako nam odluce to je...a ako pm od drzave kupi do 90 posto,nas niko nece ni pitati...imam 20 min posla pa nastavljam...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 18:54

FOLIO... ne mozemo se udruziti s af jer oni imaju obicne akcije,a mi preferencijalne...da ce nam ameri pokloniti neku lepu cenu ,nece,zasto bi...kad izadje NEKADA,ponuda za otkup od strane PM.cena ce biti prosek zadnja 3 meseca,ALIII,kada daju ponudu ,onda cenu ne mozemo dizati,jer procitajte nov zakon koji je prosao skupstinu ,a i na KRUSKINOM postu se vidi...ZNACI DOK JE PROPORCIJA SNAGA NA OBICNIMPONAVLJAM ,OBICNIM artijama,nema nista od prinudnog,jer i njihovih 90 i kusur nemaju pravo glasa...do izbacivanja NECE DOCI,BAR JOS NEKO VREMA... sesir
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 20:51

mnogo nervoze u vazduhu! svima trebaju pare, to je evidentno.. dobro je sto me sve vise ljudi pitaju za ovaj forum ili neke slicne forume gde mogu da se suoce stavovi.. svi zabrinuti za buducnost akcije, svi se nadali velikim parama.. ovo sto ovde budu procitali ne verujem da ce da im se svidi... a moje pitanje bi bilo.. sve u svemu, sta treba uraditi sa ovim akcijama po vasem misljenju?
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 20:59

HOLD I DOKUPLJIVANJE...OVO JE DEFANZIVKA,KO MISLI DUPLO DA ZARADI...OVO JE POGRESNA CRKVA... izvinjavam se zbog velikih slova hteo sam da istaknem...akcijski fond moze biti jos 10 godina u PM-U,ne vidim razloga za paniku...cena je oborena 200dinara sa stotinak akcija...voleo bih krusku da cujem a i ostale.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 21:05

za zadnjih mesec dana cena pala sa 1807 din.do danas oko 180 hart trgovano...a sve 10,20,...najvise 55 akcija u danu...to vam je lelex leti,
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 21:19

Ja takodje mislim da ovde nema zime ,AF to nece tek tako prodavati,a mi smo ususkani tu gde smo, sa dividendom, nadam se u buducnosti i vecom od ove,
Uskoro ce i rezultati za q2, a zatim i presek za dividendu, ja se odavde ne micem....Ova akcija mu dodje kao franak ili zlato u ovim turbulentim vremenima.

Danas sam procitao mnogo sadasnjih i buducih zakona, ali nigde ne nadjoh sta se desava sa prioritetnim akcijama u slucaju ponude za preuzimanje obicnih akcija.Nasao sam misljenje za prioritetne konvertibilne, mogu biti zamanjene obicnim i samim tim i predmet ponude,ako ima neko nesto o tome rado bih procitao
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/25/2011, 22:37

ja imam zakon ispred sebe gde pise kako ce se obracunavati,ono sto si ti pisao,koliko se najmanje more trgovati u procentima...da se moze raditi procena ...ali za din to ne vazi...malo konfuzno po obicaju...ali nigde o prioritetnim,konvertibilne kako im ime kaze,se u nekom momentu mogu zameniti...a onaj franak mi se svideo narocito...
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/26/2011, 11:59

evo ovako ,ja sam istrazivala pitala ljude koji bi to mogli da znaju ,i koji su blisko povezani saP.M.,i jos neke ,znaci razletela se na sve strane ,da saznam o eventualnom prisilnom otkupu akcija ,i ti ljudi tvrda da toga nece biti,i da KO TO TVRDI mlati praznu slamu.bas tim recima.e sad ako mene lazu ,lazem i ja vas a mislim da ja dosad nisam nikakvu laznu informaciju dala.Uzmite u obzir da sam iz nisa i da imam dosta pouzdanih ljudi koji mi mogu dati lepe informacije.po mom licnom misljenju ovu cenu akcije treba pametno iskoristiti tojest dokupiti ko moze ,sto ja na zalost ne mogu jedino ako izadjem iz nekih drugih .pozdrav svima i manite se vise razglabanja o onome cega nece biti.ako kojim slucajem i dodje do nekih promena ,verujte medju prvima to saznajem ,a verovatno i Vogue .tako da i ja zajedno sanjim cekam cenu ne manju od obicnih,a vi kako hocete.dovidjence
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/26/2011, 12:15

Vala Miro svaka ti je na mestu. Jeste se ovde namlatilo prazne slame ihhahaj, mnogima bi bilo pametnije da nisu ništa ni pisali. LJudi završite ovu bezveznu diskusiju i laganice dokupljujte u tišini, bice vam pametnije. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/26/2011, 12:18

Miro...mi smo zakonsko razglabali,nema nista od toga odkupa,ali nije lose da malo napisemo o zakonskoj regulativi...da ljudi znaju,a sada vidim da je Mile dodao,ja ubo 30 danas..
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/26/2011, 12:26

Po 1641.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/26/2011, 12:50

DA
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/26/2011, 12:53

ma samo neka prodje posao sa japancima, da se ne desavaju ekonomski potresi vece razmere u svetu u sledecih par meseci, eto lepe dividende i lepe cene za prodaju. to sam siguran. a ovo oko zakona o prinudnom otkupu.. stvarno bi trebalo konsultovati nekog strucnjaka da razjasni.. ako ne moze da dodje do prinudnog otkupa onda nema zime..
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/26/2011, 12:55

DOK NE DOGOVORE S DRZAVOM NE MOZE,MISLIM DA TO NE ZELE NI JEDNI NI DRUGI
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/27/2011, 12:38

4.3% razlike :))))))))))))))))))))))

Vratio nam se nas omiljeni market mejker. O mali veseljace.......
Iako je meni to prilicno smesno, ipak znam da je to dobro za likvidnost tako da nemam problem s tim.

Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/27/2011, 12:52

Sad se lovi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/27/2011, 14:04

ko je market mejker?
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13768
Localisation : Novi Sad
Points : 51554
Datum upisa : 03.06.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/27/2011, 17:07

Promene: 22.07. - 27.07.2011. (T-3) ili 19.07. - 22.07.2011.

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 35promene220727072011
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/28/2011, 00:11

ljudi, posao sa japancima izgleda da ce da prodje!.. jos je sve tajnovito ali mirisee.. spremite se za bolje dane i ne prodajte akcije!
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/28/2011, 00:27

E i ja da se ubacim , dobar prijatelj sto radi dinu , mi je rekao da posao sa japancima prolazi 90 posto :) , strava ali sta ce mo ako nastupi novi krah amerike i nova kriza?
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/28/2011, 10:22

STO SE TICE JAPANACA,99% je da prolaze ,jer je svaka paklica bez greske uradjena ,sve sto malo nije valjalo je bacano kao skart,cak i kutije koje su lepljene u kojima se pakuju cigare su bez greske tako da svi misle da ako na opvo nadju neku zamerku onda .....fabrika jos danas radi i sve masine se gase pa tako i za japance sto su uradili uradili su ,pa sad cekamo polovinu avgusta.sve ce tu biti super ,samo i mene malo plasi ova americka kriza ,valjda ce se izbegnuti.mada ja sam uvek optimista.
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/28/2011, 11:36

Normalno treba biti optimista.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/28/2011, 11:39

mislim da nema nista od americkog bankrota.. nece oni to da dozvole zato sto se prica da bi to bila ekonomska apokalipsa sveta.. da mi gledamo za sad u nase dvoriste
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/28/2011, 11:42

Tacno jos gore smo prolazili, mi smo neunistivi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 11 Icon_minitime7/28/2011, 13:04

Arrow nije bilo logicno ni kad je izbio prvi i drugi sv. rat pa je ipak izbio...dace bog resice se...JAKO SE RADUJEM STO JE TO S NIPPONCIMA S DOBRIM IZGLEDIMA
Nazad na vrh Ići dole
 
Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo
Nazad na vrh 
Strana 11 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo
» Imlek a.d. Beograd prioritetne akcije - IMLKPB
» imlek
» Luka Beograd a.d. Beograd - LBGD
» PZP Beograd

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: