BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo

Ići dole 
+116
Kobe Bryant
govedinho
Dibesto
Milko
reignman
boban75
Bezimena
boxxi
Pedja0r
Amschegar
Tods
Tenerife
Pripravnik
strkica
Urosk
Bond
Ceras
bonum.mm
Sahbaz
vlada2011
Smile
Zeljko321
Matans
Frenky
Nenadnenad67
Fmember
Ars Vivendi
mili61
Delboj
Pera Zdera
xxx27
Gavrec
Lutvi
Jerry Springer
nepet
Taliano
Dragan11
Matthew Greenburgh
Gopa
Friz
Taliban
C R A Z Y
Goranjadzic
Xamater
al.machiavelli
Boza Belex
Al Kapone
zlatokosa
Mnikolic1234
Sneki
Nestrpljivi
Beli
Vladulns
klik2
Petar Pan
Dragot
geogsi
Drag_Mlad
pepsiman
Toplica 1
Mivanovic
MYSTIC021
Dax
Zeljko
Lilihip
Jovana2009
Steve McQueen
Fast
ingglick
flash
RobinHood
sale003
Dexiv
Milica1
Milka
Momir
Folio
beljic100
Dejansss
Maca
dukiliilic
Zak10
Dalaj Lama
Sofke
Aritmeticar
Vogue
Crazy_Joe
Prokuplje
DelBoy
Mezi
Boranija
Sutra
Polos
JMBR
KRUSKA
Nemesis
JA
Bilja
Big Mile
Viktor
Neon
Mitar
Teletrader
iki
Djavo
GogaAna
Limited011
Toplica
AAA
gogloee
Lolita
Mira
MarkoJTD
Mistery 011
Aleks
Boby
120 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/19/2011, 17:09

KRUSKA,nisi vip bez razloga,danas je 33 artije istrgovano,tacno...delim tvoje misljenje,a sto se tice dividende jos pre nedelju dana sam napisao da ko dugorocno zeli biti ovde,ovo neisplacivanje moze cak i na ruku da ide...jer ako kupis hartiju 100 din jeftinije a da je div. bila 50 din....razultati nisu razlog neisplacivanja,vec isplata,tako da je ovo dobro mesto posebno danas kad se sve klima...rizikujem da me kolege nazovu stetocinom ali na 1500 je cekam,a ako do toga dodje,mozda cu svoj i zenin porf. dvesti do 4 cifre...VOQUE,POSLE RAZGOVORA JEDNOG DANAS,IZGLEDA DA CEMO SE CERATI JOS...OSTACESMEDJU NAMA
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/19/2011, 17:25

Sutra,ja te stvarno ne razumem,ovo ti najveca greska ove godine,zasto?pa dobices dividendu ,oni su uvek tacni ,a ako sad ne bude isplata bice u oktobru i za sad,kao u aprilu kad dobijes i za zadnji i za prvi kvartal.ja opet tvrdim da je ovo najsigurnija akcija na berzi ,a ovo sto ovoliko pada i to sam pisala ,bivsi duvanci je uglavnom prodaju ,jer su ljudi bez posla ,pa moraju a lepo im je bilo receno(to sto posto znam)da je cuvaju ,da ce vredeti vise nego obicne akcije....ali sta da se radi kad nema para .i ja sad da moram prodala bih bez obzira na cenu,al fala bogu ne moram.uveliko prave cigare za japance (oniuh dvadeset tona sto sam pricala )i svi se oko toga sad vrte.ako to prodje onda smo na konju...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/19/2011, 18:24

PA ako nema profita za drugi kvartal,kako ti Miro,mislis da ce nam isplatiti...polovinom oktobra ce mozda isplatiti sav profit koji ce nastati u trecem kvartalu,da malo podignu raspolozenje,profit od drugog kvartala,je potrosen...nece ga biti,ali to nista ne menja ono u predhodnom postu sto sam napisao
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/19/2011, 18:53

dobro, da rezimiramo nesto.. ja sam pricao da je prosao posao sa japancima i da nece biti isplate ovog kvartala dividende i svi ste osuli paljbu po meni!.. znaci, ipak su moje info tacne i dobro proverene...
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/19/2011, 20:47

Boby Mira je u pravu.U Oktobru ce nam biti isplacena fina cifra na gomili odnosno drugi i treci kvartal zajedno jer nece celokupna dobit iz drugog kvartala biti potrosena na otpremnine!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/19/2011, 21:43

Viktore,ako je tako ,ok...ali zasto onda sada ne isplate 20 dinara napr.,danas i juce je jedan istaknuti forumas zvao i nisu mu rekli ni da hoce ali ni da nece...tako da...ja cu sutra zvati...pa cu probati da saznam,ako dobijem iole opipljivu informaciju,odmah stavljam,inace Viktore,mislim da ce se svi sloziti dabi mnogo mudriji potez pm-a bio da daju nesto,objasne razlog nego da ne daju nista...LICNO MISLIM DA JE SA STANOVISTA DUGOROCNIH POZICIJA NA PM-U BOLJE DA NE ISPLATE...jer ce se sigurno naci dosta njih koji ce panicno napustati pozicije,pre svega radnici i bivsi radnici
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/19/2011, 21:44

Vogue ::
dobro, da rezimiramo nesto.. ja sam pricao da je prosao posao sa japancima i da nece biti isplate ovog kvartala dividende i svi ste osuli paljbu po meni!.. znaci, ipak su moje info tacne i dobro proverene...
IZGLEDA DA JOS NISTA NIJE SIGURNO
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/19/2011, 22:53

Boby da pojasnim ,ja sam rekao uslovno,ako je sada ne isplate razliku ce isplatiti uz treci kvartal pod uslovom da budu pozitivni u trecem kvartalu.A sto ne isplate 20 dinara,pa samo ce napraviti troskove oko obavestavanja akcionara i angazovanja a marketinski ce mnogo bolje proci kada na primer isplate u oktobru 120-130 dinara.Nadam se da delis moje misljenje?
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/20/2011, 09:35

Vest iz Duvanske od jutros. Nema dividende za II kvartal jer je novac usmeren za isplatu otpremnina za preko 200 radnika i to uglavnom sa dužim stažom pa su i otpremnine masne. U III kvartalu se ocekuje redovna isplata. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/20/2011, 10:07

A sta ako se desi da, otkupe i akcije pre roka.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/20/2011, 11:08

Mile danke...Aleks ti bas navalio,meni to tesko da ce se desiti,mislim da oni imaju takvu politiku...ali ako bude dobra lova ,to je ok...
Nazad na vrh Ići dole
Polos
Our family
Our  family
Polos


Broj poruka : 242
Points : 1013
Datum upisa : 31.05.2010

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/20/2011, 11:59

Znaci u oktobru dobijamo ogromnu dividendu
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/20/2011, 12:02

aj sad cene akcijama gore aplauz
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/20/2011, 12:11

polos,dividenda ce biti kakav bude bio profit...VOG,dobro nam ostao...sto bi isla gore...
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/20/2011, 12:19

pa ako moze da ide na dole moze i na gore.. niko ne pita kad pada cena zasto pada ali svi pitaju zasto bi porasla.. zanimljivo..
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/20/2011, 12:21

a da.. vidim da se spominje i neki otkup akcija.. u roku pre roka.. posto je to jako osetljiva tema ja necu o njoj ali bih voleo da ako neko ima neke info o tome slobodno izlozi ovde
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/20/2011, 12:35

pa po infu si postao poznat...daj ti nama...
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/20/2011, 13:19

nemam za sad 100% proverenu informaciju, da ne pricam bez veze po principu KAKO SU LAGALI MENE I JA LAZEM VAS ...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/20/2011, 13:38

Viktor ::
Boby da pojasnim ,ja sam rekao uslovno,ako je sada ne isplate razliku ce isplatiti uz treci kvartal pod uslovom da budu pozitivni u trecem kvartalu.A sto ne isplate 20 dinara,pa samo ce napraviti troskove oko obavestavanja akcionara i angazovanja a marketinski ce mnogo bolje proci kada na primer isplate u oktobru 120-130 dinara.Nadam se da delis moje misljenje?
Meni takav scenarijo odgovara i sve tece po nekom mom planu,a delim tvoje misljenje sesir
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/20/2011, 15:06

Vogue ::
nemam za sad 100% proverenu informaciju, da ne pricam bez veze po principu KAKO SU LAGALI MENE I JA LAZEM VAS ...
nema veze slobodno ti nas lazi i dalje tako sesir
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/20/2011, 15:44

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/21/2011, 12:52

Francuski Laktalin bi kupio Imlek?
Izvor: Tanjug, Poslovni dnevnik
Beograd -- Francuska mlekarska grupacija "Laktalin" (Lactalis) zainteresovana je za kupovinu "Imleka", saznaje hrvatski "Poslovni dnevnik".

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/21/2011, 13:06

DA ali ne u ovoj godini.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/21/2011, 18:22

za II kvartal
21/07/2011 07:25:00 Politika, Sinteza
Veličina slova:
Upravni odbor niške fabrike duvana (Phillip Morris Operations) održao je sednicu na kojoj su donete dve odluke koje se tiču otpremnina za bivše zaposlene, te neisplaćivanja međudividende za drugi kvartal. Ova kompanija će otpustiti 180 zaposlenih, a odlukom upravnog odbora je odobren iznos od oko 510 miliona za isplatu otpremnina (naknada) zaposlenima kojima prestaje radni odnos, a koje će biti isplaćene u avgustu tekuće godine. Odlukom je odobreno rezervisanje iznosa potrebnog za isplatu otpremnina. U skladu sa ovim zaključkom, upravni odbor je doneo još jednu odluku kojom se neisplaćuje međudividenda za II kvartal jer “Društvo nema dobiti rapoložive za isplatu”. Ova fabrika duvana koja posluje pod kontrolom američkog Phillip Morris-a u prošlosti se profilisala kao hartija sa jednim od najvećih dividendnih prinosa na Beogradskoj berzi. U protekloj i tekućoj godini, putem međudividendi, isplaćena je celokupna dobit ove kompanije iz 2010. godine u visini od 1,9 milijardi dinara.

TACNO. Svaka cast.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/21/2011, 20:08

Ajde malo da racunamo,prvi kvartal 768mil.ceo profit dobili 82din.Rezervisali su 510 mil,ako su u tel razgovoru rekli da je malo pala prodaja,da kazemo da je preostalo 200mil,znaci preostalo 20 tak dinara,znaci kako kaze Viktor 120-130 din,kako kaze racun oko 100din bi moglo biti.VOLEO BIH DA CUJEM OSTALE...
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/21/2011, 22:53

zasto tako racunati? pa moze profit naglo da poraste u sledecih par meseci pa da bude vise
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/22/2011, 00:29

2.830.000 dinara po radniku
koja zloupotreba nasih para

Ne mislim u pravnom, nego u moralnom smislu. Ko ima vremena moze da pise s vremena na vreme centrali PM da sagledaju situaciju iz vise uglova.

Pogledajte q2 prosle godine i bice jasno da nema sanse da su zaradili 510 miliona, deo otpremnina ce sigurno platiti i iz III kvartala, nadam se ne veliki.
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/22/2011, 00:41

ja se slazem sa kostatacijom. ovde su iskljucivi dobitnici ovi iz pm... em smanjuju radnu snagu a samim tim i svoje mesecne troskove, em ih isplacuju od novca akcionara(dividenda je nas novac).. nisam zadovoljan kalas
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/22/2011, 09:46

Pa i PM se odrekao dividende a ne samo mali akcionari!
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/22/2011, 10:43

Nismo se razumeli. Nije ni PM dobitnik, zato sam i pominjao pismo centrali.

Najveci dobitnici su radnici koji ce nastaviti da rade za malo manju platu ili ce sacekati penziju, a dobili su dovoljno para da kupe stan u Nisu.
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/22/2011, 11:34

Ja i dalje smatram da je ovo odlican potez PM-a,povecace se neto dobit u narednom periodu a samim tim i dividenda.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/22/2011, 11:51

VOG,MOJ RACUN JE BIO ODOKATIVAN...mada bih voleo da cifra bude ona koju si ti rekao,dividenda je naravno i njihova,niko tu ne gubi,bice ok,losiji rezultati su reci zene koja je zaduzena za odnose s akcionarima,ja takav info nemam...mislim da smo dugorocno u plusu...VOG POGLEDAJ PRIVATNE PORUKE
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/22/2011, 13:04

kao sto sam i pretpostavio.. cena ide gore.. po mojim predvidjanjima otprilike bi trebalo svaki dan da bar po 3-4% cena akcijama ide gore. sve osim toga nije normalno. razlog - moje predvidjanje (nadam se da imam pravo na to)
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/22/2011, 15:23

sutra ::
Nismo se razumeli. Nije ni PM dobitnik, zato sam i pominjao pismo centrali.

Najveci dobitnici su radnici koji ce nastaviti da rade za malo manju platu ili ce sacekati penziju, a dobili su dovoljno para da kupe stan u Nisu.
sutra,vidi se da nemas pojma o stvarima o kojim pises.kao prvo radnicima se ne umanjuje plata ,odakle ti to.Nikom do sad u P.M.nije smanjena plata,znaci nijednom radniku.drugo ,dovoljno para da kupe stan u Nisu?o cemu pricas ti,dobice ,jednu bruto platu po godini radnog staza,neki prosek je 12 do 15 hiljada evra.a za te pare mogu eventualno da probaju da otvore nesto privatno,ili da "kupe"novi posao.mnogo me ljuti sto u poslednje vreme se ovde sve i svasta pise, i totalne neistine.ako vec ne znate stanje u fabrici ,ne izmisljajte .
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo   Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo - Page 9 Icon_minitime7/22/2011, 15:32

i da ,zena koja daje informacije o isplati dividende samo to moze i da kaze ,ona nema pojma o niti ima uvid u finansijske izvestaje da bi ona pricala nesto o profitu.koji nije smanjen...i molim vas vise ne izmisljajte.njen posao je samo da kaze ima ili nema.nije ona videla ni f od fabrike da bi nesto pricala.P.M.totalno menja nacin rada ,i vec ima isplaniranu proizvodnju do nove godine.tako ce radnici u septembru raditi cetri dana u nedelji,ali zato u decembru 6 dana.ovo pisem ,da nebi posle opet bilo price kao P.M.nema posla pa skracuje radno vreme,kad to bude bilo tamo u septembru.evo ja sam to sad napisala da ne bi posle neko lazno dizao paniku.treba samo da molimo boga da prodje i posao sa japancima,koji uzgred receno jos nije prosao,svaki dan se prave probne cigarete koje se salju u japan a kad cemo saznati jeli posao prosao verovatno cemo znati u septembru jer uskoro krece kolektivni odmor.
Nazad na vrh Ići dole
 
Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo
Nazad na vrh 
Strana 9 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Imlek a.d. Beograd - IMLK II deo
» Imlek a.d. Beograd prioritetne akcije - IMLKPB
» Luka Beograd a.d. Beograd - LBGD
» PZP Beograd

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: