BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)

Ići dole 
+63
stock
Folio
Drasko
Boranija
KASRA
Taliano
bellel
bebex46
Inspektor Molder
Teletrader
Qwerty
Djepeto83
Sofke
bjankaden
RobinHood
Sony25
Fmember
Lunja
Aritmeticar
Smile
Igita
Vova82
Steve McQueen
sale2011
Guinness
pepsiman
Kobe Bryant
Big Mile
ajoV
Friz
Dusan
Pampur
Bond
Sneki
Odžačar
Posmatrac023
visibaba
Boby
obradx
Bans
Petarnov
MORNAR
Rogy
Dejansss
Goce
Aki
Momir
truba
AAA
Aleks
Limited011
Ronin
Joksim
profesionallac
MilaNost
BojanNS
rhcp
MASTER
sljaker
Maca
Veseljko
Zex983
Sofronije
67 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Sofronije
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : 9
Datum upisa : 11.03.2011

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeSre 11 Maj 2011 - 23:12

MASTER ::


Grupica nas sa ovog foruma preduzima konkretne korake , za razliku od tebe koji sediš i gledaš kako fabrika propada.
comp

Zašto tolika briga oko Jugoremedije ako si prešla u novu firmu?
Osim ako možda ta firma namerava da preuzme Jugoremediju?
Ili se samo radi o želji da se nekako unovče akcije.
Nazad na vrh Ići dole
Sofronije
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : 9
Datum upisa : 11.03.2011

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeSre 11 Maj 2011 - 23:14

MASTER ::

Elem, tenderska komisija će se sastati u četvrtak, i tada će se zvanično objaviti rezultate tendera, upravo sam lično saznala iz Agencije za privatizaciju, pa rekoh da vam javim.

Da li će biti raspisan nov tender sa novim uslovima?

Nazad na vrh Ići dole
Sofronije
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : 9
Datum upisa : 11.03.2011

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeSre 11 Maj 2011 - 23:16

Ronin ::

Master, nisam pomislio ništa loše, da sam našao dobru ponudu već bih i sam odavno otišao, pa seti se da sam i ovde pisao da češljam oglase za posao?

Kad nađeš, javi i meni. ;)
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeSre 11 Maj 2011 - 23:40

@Sofronije
Tender ce svakako biti raspisan,pre ili kasnije verovatno kasnije,za otprilike 6-12 meseci (licna procena).
Mada mi akcionari necemo imati vajde od toga,opet ce staviti neke nenormalne uslove koje skoro niko nece moci da ispuni.Nemoj zaboraviti da upravni odbor NE ZELI da se firma proda,tako da zaboravi na uspesan tender u skorije vreme.
Nazad na vrh Ići dole
Veseljko
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 8
Datum upisa : 04.04.2011

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeČet 12 Maj 2011 - 6:00

@sofronije Možda će za ukupno prdesetak zaposlenih biti mesta u novoj firmi, a šta će ostali ?
Juče je police bila u firmi ( opet ), i uzela dokumentaciju za šoljicu, kažu da je to pritisak na Zdravka da pristane na prodaju.
Za ronina i ostale : Internet je opet pušten na svakom računaru, ali prati se pristupanje određenim adresama, uključujući ovu, sačekajte kraj radnog vremena, pa od kuće pišite.
Ko prvi sazna zvanične podatke, neka objavi , pozdrav confused
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeČet 12 Maj 2011 - 11:27

Neka prate.
Ako nema pismene zabrane da se ide na ovaj sajt onda nema ni posledica.
Može da se prati ovaj forum i preko mobilnog!
Arrow
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeČet 12 Maj 2011 - 14:50

Konacno je pravda uzela stvar u svoje ruke ! Jedva cekam rasplet !!! Oni koji su to zasluzili zavrsice na robiji ! Vec sam pomislio da u ovoj drzavi nista ne funkcionise,ali na srecu nije tako !Bravar ce zavrsiti iza brave ! od
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeČet 12 Maj 2011 - 17:20

Danas je održan sastanak u APR-u, gde je Tenderska komisija konstatovala da je tender propao. Predstavnica malih akcionara, tj. JGRM, Jasenka iz pravne službe,je tom prilikom prenela poruku gospodina Deurića kako bi država morala da otpiše dugove JGRM, jer će firma otići u stečaj.

Dogovoreno je da se sledeće nedelje održi sastanak predstavnika države i malih akcionara, tj. nas, koje će i ovaj put zastupati naš menadžment, sa 1,7 odsto akcija. Na sastanku bi trebalo da se vidi šta dalje, možda za par meseci neki novi tender i sl. Ovaj je trajao, od trenutka poziva za pridruživanje, 11.11.10., do trenutka zasedanja Tenderske komisije, 6 meseci i 1 dan. Bojim se da nam firma neće vredeti ni 5 evra ako se sačeka novi tender.
Već par dana u firmi ne rade mobilni telefoni, isključeni su zbog neplaćanja računa, gorivo takođe ne može da se sipa, jer su kartice blokirane zbog neplaćanja, roba ne ide za prodaju, jer kombi ne ide na vodu.
Šljakeru, šta imaš od toga što je bila policija i što će menadžment biti u zatvoru ? Valjda je bitnije da se spase firma, mislim da je u ovom momentu, to nebitna informacija.
Za kraj, zamolila bih sve akcionare koji su planirali da podnesu zahtev za izlazak na berzu, da to urade što pre, mi planiramo veoma uskoro :) comp Srećno !
Nazad na vrh Ići dole
rhcp
Just looking
Just looking



Broj poruka : 12
Points : 13
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeČet 12 Maj 2011 - 20:38

rhcp

Evo javljam se posle duzeg vremena.Na to me je " naterala" Master.Nije uredu izvlaciti stvari iz konteksta i ne ispricati celu pricu.Zasto su izmedju tebe i Zdravka pale teske reci? Zato sto ti je Jugoremedija po Zdravkovovj odluci platila specijalizaciju u Beogradu,dala ti auto na koriscenje da tri puta nedeljno mesecima putujes u Beograd dok nisi zavrsila specijalizaciju ( i to sve o trosku Jugoremedije odnosno akcionara ) , a ti si sada otisla u konkurentsku firmu.Ja bi razumeo to sto si otisla da radis za vecu platu ali posto ti je Jugoremedija to sve omogucila smatram da je tvoj postupak najblaze receno nekorektan.

A sada nesto o propalom tenderu.Tender je propao samo zato sto NELT nije ispunjavao uslove iz tendera( Saponjic i kompanija je bacila oko na Jugoremediju i zato niko nije ni smeo da se priblizi tenderu). Cak bih i to mogao da progutam da su gospoda iz Nelta spremna da plate za Jugoremediju ma koliko to kostalo.Ne oni ne bi da daju ni dinara !Planiraju da drzavni deo dobiju tako sto ce preuzeti dugove Jugoremedije( 90% duga otpada na kredit koji je iskoristen za rekonstrukciju), a malim akcionarima ne planiraju da nesto plate nego bi njihov deo vremenom umanjili raznim " dokapitalizacijama" tako da bi taj deo brzo bio sveden na minimum.Vec vidjeno za vreme Ninija.Jedina sansa malih akcionara je da se udruze i da postave svoje rukovodstvo.Jedini koji je do sada uspevao to da uradi je Zdravko Deuric.Pa vi vidite sta vam je ciniti.

Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeČet 12 Maj 2011 - 20:42

Pobogu @MASTER!

Jel moguce da ovde postoje Vi, Mi ,Oni. Ako je zajednicki cilj izlazak na berzu a vi radite na tome, postavite obrazac punomocja ovde. Dajte coveka koji to radi (advokata, ako niko dr. nema m..a), pa da se salju punomocja. Verujte mi dobicete ih puno. Tako da mislim da je problem resen. Pristupite operativnom delu akcije.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeČet 12 Maj 2011 - 21:07

od
Kamo lepe sreće da je 90 % duga zbog rekonstrukcije. Rekonstukcija je koštala 7 miliona evra, a dužni smo 20. Nisam vešta u matematici, ali mi 7 liči na trećinu od 20 miliona , ne 90 %.
Ne znam kako pretpostavljate ko sam, jer nisam jedina koja nije više u firmi, a verovatno će biti još onih koji će otići, jer je perspektiva "sjajana", a svetla budućnost "zagarantovana" ! Što se pak specijalizacije tiče, stvarno ne znam ko će vam od farmaceuta ostati u firmi, nećete ispuniti zakonski minimum o broju zaposlenih farmaceuta, pa se pitajte što je to tako. I dajte Jasmini sa osnovnom školom platu od 100000 hiljada, a farmaceutu 40000.
Ne brinite, naš novi poslodavac će vam isplatiti kompletnu specijalizaciju, ipak je dobio formiranog direktora Kontrole Kvaliteta. Sva sreća da vi želite samo neobrazovane, i da će vam oni voditi poslovanje, a sve to po instrukciji Nebojše Popova. Alternativni načini upravljanja kapitalom (niko ko ima više od tri razreda srednje škole ne sme biti na ključnoj poziciji) daju sjajne rezultate-neizbežan stečaj.
Te bajke o Neltu i teorije zavere pričajte nekom drugom, rezultati njihovog poslovanja su poznati, i oni su bili spremni da plate. Kao što ste oterali i Habitfarm, i njih ste.
Za razliku od vas, Nini je bio domaćin. Ostavio vam je Medelu, Vetfarm, Nišku pivaru, akcije Kulske banke, poslovni prostor u Beogradu, Nišu...ALI vi ste sve to brže bolje raskućili, pare potrošili, a firmu uvalili u kredite. E, sad da se Nini vrati, pevala bih od sreće. Nikad nisam mislila da ću to reći.
U jednom se slažem, mali akcionari treba da upravljaju, ali ne vi. Pa ima među nama i ekonomista, pravnika, uostalom, platićemo nekog. I znajte, na berzu IZLAZIMO kao stani pa gledaj ! I prodajemo se prvom ko ponudi makar i 10 evra. E, kamo sreće da smo se prodali pre par godina, danas bi bili gigant, i ne bi ljudi bežali glavom bez obzira. Treba da vas je sramota, sve do jednoga/jedne.
Nisam to htela da spominjem ranije, ali sad vas pitam JAVNO : ŠTA ĆE PROIZVODITI JUGOREMEDIJA, KAD IZGUBI AVENTISOVE LICENCE ? ŠTO SE NE HVALITE DA IM 2 GODINE NISTE PLATILI NI DINARA/EVRA ? Ma treba vas sve govnavom motkom tući, ŠLJAMU LOPOVSKI.
@admin Izvinjavam se na neprimerenim izrazima, nisam mogla da se suzdržim.
Nazad na vrh Ići dole
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeČet 12 Maj 2011 - 21:10

Da li je moguće da je Master to stvarno uradila? Ako jeste onda me je stvarno razočarala.Ipak su Maca i još neki na forumu bili u pravu.E... Master,Master,ko bi rekao,ali ništa čudno,ipak je ovo Srbija!
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeČet 12 Maj 2011 - 21:11

Bojane, obrazac je već postavljen pre par nedelja. Advokat nam je rekao da je bolje da svi posebno podnose. Neku skinu obrazac, kopiraju L.K. , dokaz o vlasništvu i predaju lično ili pošalju povratnicom na
AD JUGOREMEDIJA
PANČEVAČKA BB
23000 ZRENJANIN
daju rok od 10 dana, i nakon isteka roka upute zahtev direktoru berze, obrazac je online, postaviću link.
Neka mrdnu malo dupetom, ne mogu očekivati da uvek neko drugi umesto njih nešto radi. Zato što smo inertni, i vlada nad nama grupa ljudi koja kontroliše SAMO 1,7 % akcija.
Izvoli, sve ti je tu, pa podnesi zahtev.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeČet 12 Maj 2011 - 21:19

MilaNost
Mila moja, svaki dinar specijalizacije će biti plaćen Jugoremediji. I ? Šta sad ?
Kaži ovim mučenicima gde su završile pare namenjene plaćanju Aventisovih licenci.
Imate još nedelju dana da im uplatite 100000 evra ( dug je preko 2 miliona evra ), inače CIAO 20 NAJPRODAVANIJIH PREPARATA, CIAO JUGOREMEDIJO !
Drago mi je što sam otišla, pored vas bi i normalan poludeo, ISTINA JE ! Prešla sam da radim za firmu koja će nešto i proizvoditi i kojoj ne preti stečaj. Baš bezobrazno s moje strane.
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeČet 12 Maj 2011 - 23:00

rhcp ::
A sada nesto o propalom tenderu.Tender je propao samo zato sto NELT nije ispunjavao uslove iz tendera...

Mozete nesto vise da nam kazete o tim uslovima koje NELT nije ispunjavao?

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) 72419296

Na sledecem sajtu mozete da preuzmete ovaj zahtev uradjen u Word-u

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
sljaker
Our family
Our  family
sljaker


Broj poruka : 185
Points : 227
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeČet 12 Maj 2011 - 23:11

@Rhcp,o cemu ti pricas ?! Kao nelt hoce da preuzme fabriku a da ne plati ni dinara?! A Zdravko bravar i 45 soljica razbojnika zidaju sebi fabriku otimajuci nama od usta !!! Od kada je jesenas pocelo vase zajebavanje sa tom fabrikom nama konstantno kasni plata !!! Jgrm se konstantno zaduzuje,tonemo sve dublje i dublje !!! I sada ti nama predlazes da se udruzimo(mali akcionari) i da postavimo svoje rukovodstvo sa Zdravkom na celu ?!?!?

MARS BRE LOPOVI JEDNI KAKO VAS NIJE SRAMOTA !!!

Zbog te vase fabrike koju gradite otimajuci od sirotinje Jugomremedija ne moze da se proda,to je pravi razlog, a ne Nelt i ostale lazi koje plasirate da bi ostali na vlasti dok ne zavrsite tu "vasu" lopovsku jazbinu !

Luxol ste vec upropastili,idu u stecaj,a tako se i Jugoremediji pise !!!!
Neka se Zdravko Deuric, veliki "vernik" pred Bogom zapita kako ce mu taj Bog suditi za sve radnike, porodice i njihovu decu koje je upropastio,doveo na ivicu egzistencije dok on kupuje stanove kao da su cigarete na kiosku!!! Ljudi nemaju para ni za lek,a rade u fabrici lekova,kakva ironija !!!

LJUDI, NE NASEDAJTE NA PROVOKACIJE DEURICA I KOMPANIJE,IZADJITE SAMOSTALNO NA BERZU,INACE OSTACETE BEZ VASIH PARA !!!
Nazad na vrh Ići dole
Sofronije
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : 9
Datum upisa : 11.03.2011

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 7:20

MilaNost ::
Da li je moguće da je Master to stvarno uradila? Ako jeste onda me je stvarno razočarala.Ipak su Maca i još neki na forumu bili u pravu.E... Master,Master,ko bi rekao,ali ništa čudno,ipak je ovo Srbija!

Jedna osoba jeste to uradila, što je po meni nekorektno.
A master piše kao da je ta osoba. Ranije je glumila neku drugu osobu. :)
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 9:32

Drzava oduzima imovinu stecenu kriinalom i vecim igracima a ne ovim amaterima.
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 9:41

Sofronije ::
MASTER ::
@ronin ?
I sam znaš da je dosta nas prešlo u tu novu kompaniju, ne shvatam svrhu tvog pitanja ? Ja sam bar imala gde da odem, jer s mojom diplomom nikad neću biti bez posla, a otišla sam jer sam videla da nam nema spasa, da ne pričam da mi je plata ( za početak) duplirana. comp

Ja znam samo dvoje.

Ima ih više, nebitno koliko, neki su još uvek u firmi, u otkaznom roku. Preseo im javašluk i lopovluk, kao i mnogima.
Niste u pravu što se tiče Master, stavite se u njenu poziciju: ljudi koji nemaju pojma o poslu vas teraju da radite kako ne treba kljucaju u mozak, kradu i lažu sve oko sebe kako im se ćefne - i onda vam se ukaže prilika za posao kod poslodavca kome je stalo do vašeg znanja i stručnosti. DA LI BI IKO OD VAS TO ODBIO? Ne odgovarajte meni, odgovorite SEBI, ISKRENO, a ne onako kako vama odgovara. Ja znam šta je odgovor i ne bih se dvoumio, koliko god me osuđivali, pogotovo što će uvek biti nekih koji se ne slože sa nečim. LJUDI KOJI SU SVESNI SVOJIH SPOSOBNOSTI NEĆE GUBITI VREME NA TUĐU NESPOSOBNOST. To je uvek bilo tako i uvek će i biti, svidelo se to nekome ili ne.

Usput, kad je bila policija, poveli su gospojicu Zlokas u šetnjicu u i na informativni razgovor.
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 16:15

Danas oko 13 casova predati su prvi zahtevi za izlazak na berzu.To smo ucinili moji roditelji i ja.Jedna stvar me je jako razocarala.Kada smo dosli do portirnice,portir nas je telefonom spojio sa pravnom sluzbom,kada smo im rekli da smo dosli da podnesemo zahtev prvo nam je receno,da mi samostalno NE MOZEMO da izadjemo na berzu.Na to sam im odgovorio da ja nisam dosao da trazim pravne savete od njih nego da predam zahtev i da nema potrebe da mi oni govore sta mi mozemo ili ne mozemo da radimo sa NASIM akcijama.E tek tada su nas pozvali da udjemo u prostorije pravne sluzbe.Zahtev sam podneo u 3 primerka.Po jedan je ostao njima ostale sam zadrzao,naravno sa udarenim delovodnim pecatom kao dokazom o datumu predaje zahteva.Takodje smo im odneli kopije licne karte i kopije dokaza o posedovanju akcija.
Ne znam da li je jos neko bio danas,ali znam da ce u ponedeljak jos nekoliko akcionara takodje podneti zahteve.
Postovani akcionari evo vam uputstvo kako da i sami uradite isto,nije nista ni tesko ni strasno,ceo postupak ce vam oduzeti 15 min. vremena i ne kosta nista.
Znaci necu vise da citam na forumu traceve i ogovaranja nego hocu da vidim da ste preduzeli nesto.
Puno pozdrava SVIM akcinarima i neka nam je sa srecom (ne zaboravite da sreca prati hrabre).
VIDIMO SE NA BERZI
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 17:12

@zex Bravo majstore !
Ne znam da li ste jedini koji ste danas predali, ali od nedelje sigurno nećete biti.
Znala sam da vam neće dati da uđete, sva sreća išao si sa roditeljima, njih bi vratili. Ne znam da li ti nešto znači, ali zahtev je prosleđen Branku Pavloviću na reviziju, i to hitno ! Naš zahtev je poslat poštom, i to sa povratnicom :) Pošto svako malo sumnjaju da je neka druga osoba ja, razumljivo je što nisam išla lično.
Osvrnula bih se na naše dalje korake. Neophodnan je original finansijskog izveštaja za 2009.-tu iz Agencije za privredne registre, košta oko 1200 dinara. Agencija je premeštena u zgradu opštine, s desne strane , čim se uđe druga kancelarija desno. Dalje, potreban je i obrazac zahteva direktoru Berze, evo linka. [You must be registered and logged in to see this link.] potražite pod Zahtev za uključivanje na VBT bez prospekta. Obavezno dostavite i kopiju inicijative koju ste uputili Jugoremediji, kopiju L.K. i dokaz o vlasništvu nad akcijama.
Trebalo bi navesti i cenu, kao i što mislimo da akcija vredi neku cifru koju predlažemo. To neka bude moj domaći, pošto mi je to profesija, napisaću sve o našim preparatima , vi prekopirajte :)
Još jedna stvar, NE BRINITE, i ne nasedajte na provokacije kako nas niko neće kupiti na berzi. Realno, akcija nam vredi od 10 do 12 evra, a ispod 10 ne bi trebalo da padnemo. Mnogo kompanija je želelo da nas kupi po ceni od 12 evra, ali i više navodim i koje :
-Habitfarm 20 evra
-Pharmaswiss, pre šoljice 15 evra, posle šoljice se nisu javljali
-Luka Rajić 12 evra
-Avogen ( Plandište ) 12 evra
-Alapis (Grci) 12 evra
-Nelt 15 evra, ali uz Cliacil
-Gospođa, vlasnica veledrogerije iz Rumunije 12 evra
Dakle, dragi moji i drage moje dela, a ne reči RES NON VERBA ! Srećno svima, ja se više neću oglašavati na forumu, osim što ću vam dostaviti obrazloženje cene , jer je moj posao završen :)
Nazad na vrh Ići dole
MilaNost
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 44
Datum upisa : 18.02.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 17:55

Master:
Ja nisam mila već mili (muško),i nemam nikakve veze sa JGRM osim sa akcijama koje sam dobio na osnovu zahteva po starom Zakonu 2000.godine.Pratim ovaj forum jer je jedino mesto gde mogu da se informišem o sudbini mojih akcija.Dopala mi se tvoja posvećenost JGRM i što si pisala o dešavanjima u njoj i zato sam te i podržavao u više navrata.Veoma me je iznenadilo pisanje "rhcp" o tebi i zato sam se razočarao.Međutim,slažem se da čovek ide tamo gde smatra da će mu biti bolje u svakom pogledu.Želim ti puno sreće i uspeha u radu.
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 18:47

He, he, he...

A nas drugare sa Belex Cluba koji smo vas od prvog dana terali na akciju,
ako se ko seti za 13. maj, seti... a ako ne, ništa!

roshtilj
Nazad na vrh Ići dole
rhcp
Just looking
Just looking



Broj poruka : 12
Points : 13
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 20:49


master

Uh koliko neistina ( nadam se da je to samo neznanje - informisi se pre nego sto nesto napises ) i koliko zuci - istina najvise vredja coveka.

Prvo : Dug fabrike je negde oko 11 miliona evra ( Hypo banka 7 mil., Razvojna banka Vojvodine oko 3 mil. - sve su to krediti ) tako da na kredite otpada i vise od 90%.
Dalje : Nisi se izgleda informisala ko je tvoj novi poslodavac.To je Luka Rajic hrvatski tajkun koji je posle vise pokusaja u raznim srednjim skolama zavrsio neku srednju tehnicku i nista vise od skole ti taj tvoj novi poslodavac nije zavrsio.Vidim da ti to u ovom slucaju ne smeta i lako odbacujes onog ko ti je omogucio da se usavrsavas.Uzgred , u toj novoj farmaceutskoj kuci ce direktor biti Srdjan Djujic covek od najveceg Ninijevog poverenja pa me ne cudi sto pises hvalospeve o Niniju.
Dalje:Vetfarm nikada nije bio u vlasnistvu Jugoremedije ( a mislim da nije bio ni u Ninijevom vlasnistvu),pare od Medele su ulozene u rekonstrukciju( rekonstrukcija je kostala preko 12 mil. evra), za poslovni prostor u Beogradu nikad nisam cuo,plac u Nisu je jos uvek u vlasnistvu Jugoremedije.
Dalje:Ne razumem kako jedan intelektualc ( bar se tako deklarises ) sebi moze da dozvoli da pljuje Nebojsu Popova ( inace on je nas Zrenjaninac) jednog od najumnijih ljudi u drzavi cija su dela prevodjena u celom svetu.Znas li ti ko je on uopste?
Dalje: Postoji zvanincni demanti ( sa pecatom i potpisom ) Laleta Sekulica ( Habitfarm ) da nikada nije nudio za Jugoremedijine akcije 20 evra.Uzgred Habitfarm vise ne postoji - propao je.Ostale navedene kupce je gdin. Saponjic preko svojih diplomatskih veza oterao( da Zdravko nije hteo da im proda Jugoremediju ne bih ni zvao da dodju da je pogledaju )Inace pre desetak dana je Saponjic izneo svoj plan o preuzimanju Jugoremedije bez dinara nasem premijeru i jos mu je rekao da nece uzeti Jugoremediju ako u njoj bude vise od 200 radnika.
Na kraju jedna opaska svim malim akcionarima.Ako bi svi izasli na berzu sa svojim akcijama samo bi olaksali posao Neltu.Kako? Pa lepo- oni bi od 250 - 300 najvecih malih akcionara otkupili 10% i sa drzavnim delom bi imali vecinu.Ostalih 3.700 akcionara bi duvalo i to u dvojnice.Zato DOBRO razmislite pre nego sto ista uradite.Nemojte da mislite da ce te bas vi biti u tih 250 - 300 " srecnika".
Zamolio bih administratora da ne objavljuje postove u kojima se vredjaju ucesnici foruma koji imaju drukacije misljenje od ostalih ucesnika foruma .Ja mislim da se svaki forum u svojoj biti bori protiv jednoumlja.
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 22:16

@Limited011
Morala sam da odgovorim na vaš post.
Hvala svima, puno ste nam pomogli, niste ni svesni koliko. Meni je najviše od svega značilo, što sam konačno shvatila da i ja kao vlasnik imam neka prava, npr. da podnesem zahtev za izlazak na berzu i sl. E, da je neko od vas imao makar i jednu akciju JGRM, davno bi se znalo ko kosi, a ko vodu nosi. Šteta što vi, Maca, Sneki, Pepsiman, Pinto, admin itd niste akcionari JGRM. Izvinjavam se ako sam nekog izostavila. A ako sve bude kako treba, pašće bogami jedan roshtilj u Zrenjnainu na koji ćete putem pp biti pozvani.

@rhcp Koliko ja znam, niste u pravu, ali svako ima pravo na svoje mišljenje. Ja sam čula da ima ko bi nas kupio, ali ne po 15 evra, i naravno tu je i kost u grlu, fabrika u fabrici, tj. šoljica. Vidim da je sve krenulo nizbrdo od kako ste krenuli u tu avanturu, da smo malo malo u blokadi, i da ni najmanje ne vodite računa o interesima JGRM. Ona vam služi samo za mužu para.
Ne znam kako to mislite ako bi svi izašli ? Pa dovoljno je da jedan akcionar izađe na berzu, svi ćemo biti. Zašto mislite da će neko kupiti državni i samo 10 % ? Pa koliko ja znam, po statutu JGRM je potrebna 2/3 većina za upravljanje. Taj neko će bar otkupiti 25 % od malih akcionara. Slažem se da je berza lutrija, ali čekanje je put u sigurnu propast.
Ne bih sa vama polemisala oko dugovanja, kredita, rekonstrukcije, to je bilo pa prošlo, a ja raspolažem sa suprotnim informacijama. Lako će to utvrditi revizorska kuća, kada novi vlasnik bude preispitao poslovanje svoje firme.
Što se tiče Nebojše Popova, smatram da je on jedan od glavnih krivaca za celu situaciju. Uzima on dobre pare od JGRM, finansira se Republika, štampamo mu knjige, a za platu nemamo.
Ako imate neko rešenje za prodaju, kojim bi bili obuhvaćeni svi mali akcionari samo recite, ja ni ne smatram da je Berza Bogom dana. Samo neka to bude u roku od mesec dana, ne kasnije, jer mi ne možemo više da čekamo. Nemojte po starom običaju da nam pričate kako se prodajemo u aprilu, pa junu, pa septembru, pa decembru, pa opet aprilu, i tako već 4 godine. Što se tiče Habitfarma, u listu Zrenjanin se oglasila gospođa iz pomenute kompanije i izjavila da su bili spremni da plate i više od 20 evra za akciju. A kupce ste terali , to je činjenica. No, sve je to nebitno. Bitno je da nam fabrika ne propadne, i da mali akcionari dobiju svoje pare.
Nazad na vrh Ići dole
Joksim
Still learning
Still learning



Broj poruka : 58
Points : 67
Datum upisa : 09.02.2011

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimePet 13 Maj 2011 - 22:42

Dali vi iz soljice mirno spavate,i dali vamje SAVEST MIRNA!
Nazad na vrh Ići dole
rhcp
Just looking
Just looking



Broj poruka : 12
Points : 13
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeSub 14 Maj 2011 - 2:00

U proslom postu nisam odgovorio na pitanja o tz. soljici i o upadu inspekcije za privredni kriminal....
(obrisano nepotrebno prepucavanje)

Edit:
Ova akcija ide na berzu i to je najvažnije.
Prepucavanja o krivici i ličnim problemima će od danas biti brisana!
S tim je završeno!
Želim svim malim akcionarima puno sreće!
Vidimo se na Belexu!!
Admin
Nazad na vrh Ići dole
profesionallac
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 168
Points : 251
Datum upisa : 02.04.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeSub 14 Maj 2011 - 9:23

Da li neko zna da li je Cliacil i dalje ostao u vlasnistvu Jugoremedije ukljucujuci tu i ostale licencirane preparate koje su unete u Luxol-Farmaciju i Penpharm kao i to da li je Jugoremedija uspela da isplati dugove koje ima prema Aventisu kako ne bi izgubila njihove licencirane preparate koje koristi?

U napared sam zahvalan svakome ko mi odgovori na ova pitanja koje su po meni od esencijalnog znacaja za opstanak firme kao i za postizanje zeljene vrednosti Jugoremedinih akcija na berzi.

_________________
"Ne moze da se sedi za trpezom i jede od pomoci akcionara a onda da se ustane i ne plati racun"
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeSub 14 Maj 2011 - 9:50

Ovo mi lici da ova fabrika i ne proradi.Radi drugih farmaceutskih fabrika koje treba da budu/strane/ na nasem trzistu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeSub 14 Maj 2011 - 9:53

Dobro jutro kolega, pa vi vredni od ranog jutra. kafa

Znam da je podnešen zahtev da se Cliacil preregistruje sa JGRM na šoljicu, Agenciji za lekove i medicinska sredstva Srbije (ALIMS-u), i da je taj proces u toku ( pre 3 nedelje još nije bio preregistrovan, sada nemam informacije ). [You must be registered and logged in to see this link.] Evo linka, pošaljite im mejl. Koliko sam shvatila, taj proces prebacivanja ne ide baš glatko, jer već mesecima pokušavaju, ali izgleda da država zateže i čeka rasplet situacije. Jer, isti ljudi kontrolišu i JGRM i šoljicu, tako da su mogućnosti za zloupotrebu velike, to je videla i ALMIS.
Što se tiče Aventisovih licenci, imaju rok do petka da uplate 100000 evra, kao znak dobre volje. To je poslednji rok, jer 2 godine Aventis nije video ni evra, a bilo je para. Lično mislim da će Zdravko morati da stvori te pare, inače će ga linčovati mali akcionari.
Svaka čast i tim ljudima iz Aventisa, oni stvarno žele da sarađuju sa JGRM, i tolerišu svakakve gluposti, pa i neplaćanja, jer su svesni s kim imaju posla, i nadaju se nastavku višedecenijske uspešne poslovne saradnje kad dođe novi vlasnik, a ovaj menadžment ode. Drugi bi na njihovom mestu odavno rekli doviđenja. Zdravko je čak hteo da se sudi sa njima, i da mi sami, tj. JGRM proizvodimo te preparate, bez Aventisa. Aventis je rekao da će ići na Međunarodnu arbitražu u Cirih, pa sve sve ispeglalo. Još kad bi to moglo, sve bi bilo u redu. Ako se sećate bilo je zakazano svečano potpisivanje u Francuskoj ambasadi između Zentive ( Aventisove firme ) i nas, ugovora za još dosta preparata. Pošto nismo ispoštovali rok za plaćanje po starom ugovoru, sve je otkazano. To je bio veliki šamar za JGRM i skandal, jer su čak i pozivna pisma stigla iz ambasade, a sve je otkazano u minut do 12. Sve u svemu, svaka čast Aventisu što nas trpi.
Nazad na vrh Ići dole
AAA
Still learning
Still learning
AAA


Broj poruka : 91
Points : 163
Datum upisa : 10.12.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeSub 14 Maj 2011 - 15:40

MASTER ::
Два последња поста post2
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeSub 14 Maj 2011 - 18:55

Eno uprave u firmi,svi namrsteni,ne zna se da li sastance ili su neke druge radnje u pitanju...
Nazad na vrh Ići dole
truba
Just looking
Just looking



Broj poruka : 14
Points : 15
Datum upisa : 13.12.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeSub 14 Maj 2011 - 21:57

Koliko imam saznanja postoji dogovor uprave sa Aventisom da će se dug izmirivati u ratama i sav dug mora biti isplaćen do sredine sledeće godine. Uz to u magacinu nema sirovina, nit su naručene sirovine u nekoj ozbiljnoj količini. Svi traže avansnu uplatu pošto nema ko nije izigran za plaćanja. Uzgred budi rečeno sirovine se isporučuju od 4-6 nedelja posle uplate. A para nema.Ubrzo će odeljenja početi redom da staju. A da nepričamo da se i računi za energente ne namiruju. Nisu samo telefoni problem.Sve u svemu, hitno treba da se dela.Inače ništa od akcija. Svaki dan je bitan.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2048
Points : 5689
Datum upisa : 06.12.2008

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeNed 15 Maj 2011 - 2:52

Predstavljena nova knjiga Nebojše Popova i prijatelja:
„Radno mesto pod suncem“
Priča o revoluciji u Jugoremediji.
Zrenjanin 12. 05. 2011.
Mali akcionari i radnici ovog preduzeća uspeli su da se tokom godina izbore za raskid privatizacije i podignu firmu ponovo na noge, a njihovu, kao i borbu radnika još jedne zrenjaninske fabrike (koja je završila u stečaju) Šinvoz „Službeni glasnik“ i „Republika“ saželi su i objavili u knjizi „Radno mesto pod suncem“.

Urednik „Republike“ i priređivač zbornika tekstova iz ovog lista, ali i saopštenja, apela radnika Vladi, molbi i raznih dokumenata Nebojša Popov rekao je juče da je ona grupa radnika o kojima se tokom prethodne decenije pisalo borila ne za puki opstanak, već vladavinu prava, potpisivanje ugovora, ali i za saradnju među različitim akterima.
- Pisali smo o jednoj konkretnoj grupi radnika koja je uspela da se izbori sa nakaradnim ugovorom za privatizaciju, da ga raskine i da obustavi kriminalne radnje, grupi ljudi koja je uspela da formalizuje trajnije oblike svog angažovanja - rekao je Popov predstavljajući ovu knjigu. On je napomenuo da su u Jugoremediji uspeli da vrate svoje zaposlene na radna mesta, ali da to u Šinvozu nije uspelo i da se borba završila neslavno - stečajem.

REČ SPONZORA NA PROMOCIJI:
Generalni direktor Jugoremedije i lider malih akcionara Zdravko Deurić rekao je juče da je ova kompanija, u teškoj situaciji i u trenutku kada je Zrenjanin drugi na listi socijalno najlošijih gradova Srbije, uspela da obezbedi redovne plate za svih 460 radnika.

- Ono što nam dodatno otežava situaciju u kojoj smo, jeste i odluka države da dozvoli strancima ulazak na pozitivne liste lekova čime smo izgubili 50 odsto tržišta, osim toga insistiralo se i na smanjenju cena lekova, dok veliki problem imamo i sa bankama koje su vrlo krute u davanju kredita - istakao je Deurić. On je napomenuo da će posle propalog tendera za prodaju akcija malih akcionara, Jugoremedija tražiti od Vlade da tender ponovo raspiše jer je neophodno da 4.000 malih akcionara dobije ono što im pripada.

armo
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)   JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO) Icon_minitimeNed 15 Maj 2011 - 10:47

@Momir
Svaka revolucija, jede svoju decu...
post2

I ti si pozvan na roshtilj

@truba Para ima, ali ih menadžment skljanja i tendenciozno ništa ne plaća, živ primer je Aventis. Isključena je kompletna mts mreža, svi brojevi na 064, ali pošto šojičari koriste Telenor, ti računi se plaćaju. Sve selektivno i po proceni. Trenutno nam je troje ljudi u Indiji, otišli u inspekciju Baralgetasa, hotel im NIJE plaćen uz obrazloženje da nemamo para na računu, i da će im Indijci platiti ?! A plata kasni tri nedelje, tako da nemaju viška para koje bi poneli na drugi kraj sveta, za ne daj Bože. Nadam se da neće spavati na ulici.
@ronin
Priča se da će ipak rus da se raseče i kupi nas, pa su u panici, nadali su se da će proći bar još godina dana ( dok država odluči, pa raspiše, proći će minimum toliko, i ovo sada je trajalo 6 meseci ). E, sad pošto su im stigli i zahtevi poslati poštom, videli su da dosta akcionara pokreće pitanje berze i da to neće moći da zataškaju, te da je prodaja, samim tim i promena menadžmenta neizbežna. A nisu stigli da kompletiraju proces oko šoljice i Cliacila, ta dodatna godina bi im baš značila, zato su tako "sjajno" raspoloženi, i subotom vise u fabrici.
Nazad na vrh Ići dole
 
JUGOREMEDIJA AD Zrenjanin - JGRM (II DEO)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 12Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» JUGOREMEDIJA A.D. Zrenjanin
» Jugoremedija AD Zrenjanin
» PUT U ZRENJANIN
» Dijamant a.d. Zrenjanin - DJMN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: