BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 LDP - partija budućnosti?????

Ići dole 
+31
Nikola
shunjalo
Popaj
ingglick
philips1
Cicija
ivan45
Fmember
Momir
Boranija
FatCat
Dalaj Lama
Teletrader
LUMTDZOS
MORNAR
Igi-bg
Maca
Ars Vivendi
C R A Z Y
Smile
HUACHUMA
Friz
BBrroo
djusko
Boby
Limited011
Rogy
Greta
nemanjaRU
Drasko
Sneki
35 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime12/2/2013, 12:00

Vladimir Maćešić (33) i Dalibor Janjušić (33) detaljno opisali kako je Čeda šmrkao drogu, bahato se ponašao i trošio milione na provode
http://www.pressonline.rs/info/politika/25867/telohranitelji-optuzili-cedu-da-je-narkoman.html
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime1/20/2014, 22:39

Govoreći o predstojećim izborima u Beogradu, Jovanović je ocenio da je Beograd prošli put pogrešio i glasao "za fiktivne gradonačelnike, a ne za liste".

- I tada LDP, koji nije imao kandidata za gradonačelnika, nije ušao u beogradski parlament, a gradonačelnika nisu izabrali Beograđani nego Ivica Dačić. Pa je taj isti Ivica Dačić i smenio Đilasa, kad se SPS-u ćefnulo i kad im je odgovaralo.
E pa, ako Beograđani na ovim izborima ne žele da im Ivica Dačić određuje ko će da vodi grad, bilo bi dobro da glasaju za LDP.

Mi smo vakcina protiv uticaja Slobinog naslednika na Beograd - rekao je lider LDP.

 od 

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime2/2/2014, 23:40

Predsednik LDP Čedomir Jovanović izjavio je danas da očekuje jasan odgovor Lige socijaldemokrata Vojvodine o zajedničkom nastupu na izborima do 4. februara i poručio da od LSV ne traži da biraju između Borisa Tadića i njega, nego da podrže politiku koja će zaustaviti propadanje Srbije.

"Više nije vreme za propalu politiku i političare koji su je vodili. Nema više vremena za gubljenje. Ni jedne sekunde. Zbog Vojvodine i Srbije i velikog posla koji nas čeka, Nenad Čanak mora da donese odluku, a LDP će tu odluku čekati do 4. februara i ni sekundu više", rekao je Jovanović, a prenosi LDP u saopštenju.

On je rekao da posle sednice GO SDU Žarka Koraća očekuje jasan odgovor Nenada Čanka i podršku za politiku koja će, kako je naveo, zaustaviti propadanje Srbije i Vojvodine "tako što će promeniti sve ono što se zbog ljudi u zemlji mora promeniti, u poslu koga osim nas druge stranke ili ne žele ili nisu sposobne da ga urade.

Ako Korać ne spase LDP, onda niko neće...
 kafa 

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
ivan45
VIP
VIP
ivan45


Broj poruka : 171
Points : 464
Datum upisa : 04.12.2011

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime2/3/2014, 13:19

Ars Vivendi ::


Ako Korać ne spase LDP, onda niko neće...
 kafa 



Potpuno si u pravu.Na kraju krajeva,svako ima svoga "Vulina"... kafa 


Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 827
Points : 1937
Datum upisa : 10.01.2008

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime2/3/2014, 13:27

Stvarno sta taj Korac uopste radi?
Svaki put udje u parlament u koaliciji sa LDP ranije sa GSS i onda izadje iz poslanickog kluba da bi time omogucio sebi da svakog meseca dobija oko milion dinara za aktivnosti svoje stranke?

Do danas nisam video ni jedan plakat njegove stranke i ne verujem da ta stranka stvarno postoji odnosno da nema vise od 5 clanova.

On je klasican primer drustvenog parazita, koji zivi od nasih para a za uzvrat ne radi nista.
Nazad na vrh Ići dole
philips1
Our family
Our  family



Broj poruka : 334
Points : 946
Datum upisa : 12.04.2012

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime2/9/2014, 21:29

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Mod. D glasam za LDP!!!
Nazad na vrh Ići dole
ingglick
Still learning
Still learning



Broj poruka : 104
Points : 273
Datum upisa : 11.05.2011

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime2/10/2014, 01:11

Nisam ja kriv sto vi mrzite LDP. Redovno izlazim na izbore na svim nivoima i nikad nisam glasao za LDP, niti cak za DS, u kojoj je Ceda bio pre LDP. Da Ceda izadje iz LDP, mozda bih razmotrio da glasam za njih, mada tesko.
Ako nista ovo je prvi put da me neko opominje sto hvalim Cedu. :)

_________________
"Diversification, that's for idiots." - Mark Cuban.
Nazad na vrh Ići dole
ingglick
Still learning
Still learning



Broj poruka : 104
Points : 273
Datum upisa : 11.05.2011

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: ...   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime2/10/2014, 02:13

Da ne ostanem nedorecen, nisam nameravao da iznosim svoj stav o Cedomiru, ali kad ste vec trazili, nije mi tesko. koliko god je glupo biti nacionalista i mrzeti druge narode, toliko je glupo mrzeti svoj narod, pogoto ako je jedini motiv da se pokaze da nisi nacionalista. Desavalo se i boljima, covek uvek ispadne najveca budala kad se trudi da ne ispadne budala. :)
Po tome se vas Ceda najvise razlikuje od ostalih ljubitelja partokratije na politickoj sceni.

_________________
"Diversification, that's for idiots." - Mark Cuban.
Nazad na vrh Ići dole
philips1
Our family
Our  family



Broj poruka : 334
Points : 946
Datum upisa : 12.04.2012

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime2/10/2014, 22:38

philips1 ::
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Mod. D glasam za LDP!!!

Meni je poruka cenzurisana i ne čudi me čim se pomene Beograd kao dominacija.

Preformulisaću svoju poruku jer vidim da niko na ovom forumu nije spreman za istinu!
LDP je jedina stranka koja nama koji želimo da živimo u nezavisnoj Vojvodini nudi neku šansu.
Jedina od svih srbijanskih stranaka LDP na neki način daje nam nadu.
Svi ostali prodaju maglu!
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime2/10/2014, 23:18

philips1 ::
philips1 ::
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Mod. D glasam za LDP!!!

...
LDP je jedina stranka koja nama koji želimo da živimo u nezavisnoj Vojvodini nudi neku šansu.
Jedina od svih srbijanskih stranaka LDP na neki način daje nam nadu.
Svi ostali prodaju maglu!
Sva je sreca sto vas koji zelite da zivite u nezavisnoj Vojvodini nema jako mnogo, a nas koji zelimo u Vojvodini u sklopu Srbije ipak dosta vise.  
Vojvodjanska birokratija samo trosi narodne pare.
govor
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime2/14/2014, 00:29

Na listu LDP, stranke poznate po liberalnim stavovima je i Sead Šećirović, koji je sedmi na njihovoj listi, glavni je urednik “Glasa islama”, koji propagira ženu isključivo kao majku i domaćicu, protivi se angažovanju nevladinih organizacija, a ne prihvataju ni pripadnike LGBT populacije. Policiji se jednom obratio sa „Gospodo četnici“.

Zukorlićeva stranka je (iz religioznih razloga) in protiv Gej Parade, a LDP jesvim srcem za paradu.....

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime2/22/2014, 14:58

Čeda je sa Muftijom, bore se za prava LGBT osoba i za pravo da muž na silu stavi ženi burku na glavu!!!
Pretpostavljam da se ovaj aspekt koalicionog sporazuma ne odnosi na istopolne brakove...

 Like a Star @ heaven 

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
shunjalo
Still learning
Still learning



Broj poruka : 71
Points : 71
Datum upisa : 29.12.2011

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime3/4/2014, 01:58

Ono sto je meni zanimljivo je transfer biraca iz urbane u manje urbanu/ruralnu sredinu.

URS i LDP ... ako se pogleda pre 10 godina obe stranke su imale sofisticirano urbano biracko telo. Posle 10 godina Dinkicevo uporeiste je Kragujevac a LDP luta trazeci saveznike na lokalu. Posizeli su sto nisu uspeli da se udruze sa LSV.

Sa druge strane SNS je krenuo iz unutresnjosti..juga Srbije i na kraju preplavio i gradove. Pretpostavljam da u Beogradu nece dobiti preko 40% ali opet je to ogroman dobitak upravo u urbanim sredinama.

Ocigledno da LDP nekako gubi identitet iako neke od osnovnih tema koje zagovaraju nisu bez osnova (cak sta vise) ... imam utisak da ih to "liberalno" odvlaci od nekog socijal-demokratskog centra gde je velika vecina srbije. Srbi nisu bas raspolozeni prema liberalno-demokratskom politickom modelu.

Pokusaj Cedomira da asimiluje DS koji je u posrtanju je mogao da im bude "izlaz" i ublazavanje imidza kroz brak sa DS-om ali to je propalo.

U svakom slucaju ovi izbori ce mozda biti i kljucni za LDP, tesko je biti u partiji koja je 10+godina neprestalno u opoziciji bez neke iskazane sposobnosti za adaptaciju. Ako sad LDP ne dobije neki osetniji % glasova vise nego prosli put to ce znaciti da nisu uspeli da apsorbuju cak ni deo birackog tela posrnulog DS-a a to bi bio veliki udarac za njih

Ja za njih ocekujem uglavnom isti rezultat kao i ranije, max 2% vise 

Ne verujem u koalciju SNS-LDP. Sta ce to SNS-u? Da li bi biracko telo SNS-a to htlo? sigurno ne.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime3/4/2014, 10:18

Pa kad Čeda hoće da ore njive i gradi fabrike mora da izgubi identitet. Kad se bavi vaspitanjem žena prema Koranu moraju neki malo da se počešu po glavi :)

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Cucla
VIP
VIP
Cucla


Broj poruka : 422
Godina : 49
Localisation : BG
Points : 1383
Datum upisa : 22.06.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime3/4/2014, 12:57

Tesko ce Ceda ovoga puta preko cenzusa, Muftija Zukorlic ce u zameniti glasove SPO-a i Zaharija od proslog puta, ali mu odnosi gomilu glasova liberlano drustveno orijantisanih biraca kojima se povraca od saveza za Zukorlicem koji je susta suprotnost liberlanog vidjenja drsutva.

Plus na sve to se pojavio novi pokret bivseg ministra Radulovica, koji ce mu uzeti jako veliki broj glasaca koji su za trzisnu ekonomiju, liberalniji pristup ekonomiji, smanjenju uticaja drzave na privredu, smanjenje poreza  na rad i ostalih nameta na privredu.

2008me su jedva presli cenzus, 2012god imali nesto preko 6% ali tu im se prelilo razocaranih od DSa, ovog puta je kulminacija razocarenja u Cedu zbog guranja pod skute da udje u vlast sa naprednjacima, a mislim da je sada vec i njihovom clanstvu jasno posle Fidelinke, tj agroposlova i afere oko kredita od fonda za razvoj koji mu je stopirao ministar privrede Radulovic, da njega prvenstveno zanima licni interes a ne dobrobit ni LDPa a kamoli drustva Srbije u celini.

Moja procena je da ce Ceda biti na manje od 4% glasova, zivi bili pa videli...
Nazad na vrh Ići dole
shunjalo
Still learning
Still learning



Broj poruka : 71
Points : 71
Datum upisa : 29.12.2011

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime3/5/2014, 09:04

mislim da ko je glasao za LDP i pre 5 godina glasace i sad. Njihovo biracko telo je tvrdo, iz njihove perspektive nista se nije promenilo ... jedan LDP-ovac ne verujem da bi presao sad da glasa za Tadica, za Djilasa ili za SNS ... zato verujem da nece dobiti manje nego prosli put mada ni vise nego prosli put.

Posto su prosli put bili malo iznad cenzusa nije izkljuceno da sad padnu malo ispod ali mislim da ce dobiti tu kao i prosli put samo sto im ostavljam mogucnost da povuku i + neki procenat eventualno kivnih DS-ovih biraca koji su izgubili veru u DS odkako ih Djilas vodi
Nazad na vrh Ići dole
Cucla
VIP
VIP
Cucla


Broj poruka : 422
Godina : 49
Localisation : BG
Points : 1383
Datum upisa : 22.06.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime3/5/2014, 11:13

Fali ti u racunici nova izborna lista Dosta je bilo - Sase Radulovica.
LDPovi glasaci sigurno nece otici SNSu i Tadicu, mozda se vrati mali deo glasaca DSa koji su 2012 zbog razocarenja glasali za LDP, i mali deo apstinirati zbog saveza sa muftijom Zukorlicem , ali najveca razlika je u tome sto ce veliki broj ne tvrdih glasaca LDPa glasati za Dosta je bilo, barem je tako u mom shirem okruzenju
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 707
Points : 1898
Datum upisa : 30.11.2010

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime3/5/2014, 13:07

Da, efekat "Radulović" mora da se uzme u obzir, ma koliko bio mali, on će mislim najveću štetu naneti LDP-u i NDS-u, a delimično i DS-u i URS-u...

Situacija se komplikuje za pobrojane stranke jer one uglavnom sve računaju na istu grupu glasača.

Iz ugla te tzv. gradjansko-liberalne grupe stranaka Radulović je "štetocina", jer im smanjuje procenat - nekima će ćak doći glave, jer neće preći cenzus - a sam Radulović neće preći cenzus, to je sigurno.

Ako bi on prešao cenzus, to bi bio kraj za LDP, URS i NDS!

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime3/5/2014, 13:16

Dalaj Lama ::
Da, efekat "Radulović" mora da se uzme u obzir, ma koliko bio mali, on će mislim najveću štetu naneti LDP-u i NDS-u, a delimično i DS-u i URS-u...

Situacija se komplikuje za pobrojane stranke jer one uglavnom sve računaju na istu grupu glasača.

Iz ugla te tzv. gradjansko-liberalne grupe stranaka Radulović je "štetocina", jer im smanjuje procenat - nekima će ćak doći glave, jer neće preći cenzus - a sam Radulović neće preći cenzus, to je sigurno.

Ako bi on prešao cenzus, to bi bio kraj za LDP, URS i NDS!

Iz mog ugla sve postojece gradjansko-liberalne grupe stranaka su stetocine, nista manje od SPS ili DS-a. 

SNS sam izostavio zato sto su relativno kratko na vlasti pa jos ne mogu da sagledam, ali se bojim da su nastavili sve po starom.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime3/13/2014, 22:20

BEOGRAD - Avantura mu je u krvi!

Čedomir Jovanović, lider LDP, konačno je objasnio opsednutost ekstremnim sportovima - kako je postao ronilac u dubinama toplih mora i planinar koji osvaja najveće vrhove Himalaja i Anda, ocenivši da to nije nikakva ekstravagancija. Otkrio je da je bio marinac i komandos JNA i da je jedini političar na izborima koji se zaista s puškom u ruci borio za slobodu srpskog naroda.

Radi ga adrenalin

- Rat me je zatekao u vojsci i sticajem okolnosti učestvovao sam u više tajnih operacija, osposobljavanju mosta kod Gradiške ili kod Bačke Palanke, ali nikad od toga nisam hteo da pravim spektakl. Ko je jednom osetio taj adrenalin, ne može tek tako da živi bez avantura - kazao je Jovanović u emisiji „Goli život“ koja će se emitovati večeras na TV Hepi.

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime3/13/2014, 22:25

FatCat ::
BEOGRAD - Avantura mu je u krvi!

Čedomir Jovanović, lider LDP, konačno je objasnio opsednutost ekstremnim sportovima - kako je postao ronilac u dubinama toplih mora i planinar koji osvaja najveće vrhove Himalaja i Anda, ocenivši da to nije nikakva ekstravagancija. Otkrio je da je bio marinac i komandos JNA i da je jedini političar na izborima koji se zaista s puškom u ruci borio za slobodu srpskog naroda.

Radi ga adrenalin

- Rat me je zatekao u vojsci i sticajem okolnosti učestvovao sam u više tajnih operacija, osposobljavanju mosta kod Gradiške ili kod Bačke Palanke, ali nikad od toga nisam hteo da pravim spektakl. Ko je jednom osetio taj adrenalin, ne može tek tako da živi bez avantura - kazao je Jovanović u emisiji „Goli život“ koja će se emitovati večeras na TV Hepi.

Ma super je sve to al kakve to ima veze sa traženjem kredita od fonda za razvoj.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime3/17/2014, 19:01

Čedo vreme je i tačka!

Da se skloniš i pustiš da te žena izdržava, odnosno vlasnica Fidelinke (btw koja izgleda kao muškarac - da li to govori o latentnom homoseksualnom nagonu?)
Ipak, pametna je to žena-muškarac jer ti nije dala da vodiš Fidelinku, ni ja ti ne bih dala ni 2 nacrtane ovce da mi ih paziš...
 kafa

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Cucla
VIP
VIP
Cucla


Broj poruka : 422
Godina : 49
Localisation : BG
Points : 1383
Datum upisa : 22.06.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime3/17/2014, 20:16

Jedna od dobrih posledica ovih izbora...
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime3/17/2014, 22:03

Hvala je Bogu da ga necemo gledati neko vreme, nadam se nikada vise.
Srbija ga je otpisala, neka tako i ostane.
Mozda ce se opet baciti na prah ?  cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime3/18/2014, 14:26

Dragi članovi LDP,

Na izborima su glasači u Srbiji rekli šta su imali i umeli.

Poruka koju su sa birališta uputili Liberalno demokratskoj partiji glasi: "Mislimo da nije vreme za ono što LDP nudi".

... Meni lično nije nov posao koji nas čeka. Već sam nosio baklju ideje za koju se mislilo da je propala. Penjao sam se na planine koje se teško osvajaju. Pokretao sam preduzeća za koje se mislilo da nemaju budućnost. Plovio sam morima po najgorim vremenima. Počinjao sam iz početka kad su svi mislili da je kraj. Ako ćemo pravo, ja to najbolje znam da radim, samo mi je žao što moram da sačekam da se Srbiji sve to i desi, da bih to još jednom u životu radio. Za taj posao sada mora da se spremi i LDP. Srbija je danas rekla da sada nije vreme za nas: A kad Srbija bude rekla VREME JE, biće mnogo gore vreme nego danas.

Vreme je da se LDP sprema za ovaj svoj novi posao. U tom u suštini veoma nesrećnom zadatku, želim nam svima puno sreće.
Ponovo ćemo raditi zajedno kada u mnogo težim okolnostima bude vreme za novi posao koji nas čeka. Kada Srbija, po ko zna koji put, shvati da je LDP ponovo jedini u pravu.

Do tog vremena nema puno vremena.

Naprotiv.

Čedomir Jovanović
predsednik Liberalno demokratske partije

- See more at: http://istina.ldp.rs/Vesti/18281/Vreme-je-za-novi-posao.shtml#sthash.OXJa3fTE.dpuf

 udrimile 89

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime3/20/2014, 18:51

citat ::
BEOGRAD - Posle debakla na izborima, kako na republičkom nivou tako i na beogradskom, juče je održana sednica političkog saveta LDP kao uvod u sednicu Predseništva koja bi trebalo da bude održana tokom vikenda.

"Na sastanak je došlo svega nekoliko članova. Vidljivo je bilo odsustvo većine članova političkog saveta LDP. Jedan od onih koji se nisu pojavili na Savetu je i Sonja Biserko, do skoro glavni zaštitnik Čedomira Jovanovića. Ona je naime besna na lidera LDP jer nije prošao cenzus. Time je izbacio Biserko, glavni element u diplomatskim krugovima, da ima 15 poslanika u Skupštini preko kojih vodi aktivnu antirusku politiku", kaže za Kurir dobro obavešteni izvor blizak vrhu stranke.

Prema njegovim rečima sastanak je počeo zahtevom Aleksandra Boškovića da Čedomir Jovanović mora da podnese bezuslovnu ostavku.

"Na to se odmah javio Jovanović i narednih 40 minuta "udavio" sve prisutne govorom u stilu Kastra. Ni jednom rečju nije pomenuo izborni debakl, niti svoju odgovornost", navodi naš izvor.

On napominje da je Čedin govor bio pun fraza poput: "Moje vreme tek dolazi", " Videćete ja ću biti najvažniji"...

"Svi preostali su odustali od diskusije pole ovoga. U zaštitu Jovanovića priskočila je jedina osoba iz Saveta koja ga još štiti - Latinka Perović. Ona je krenula diskusiju u smeru analize Vućića i SNS. Tako da se do kraja sastanka kritikovao Vučić i njegova politika", navodi naš izvor.

Situacija u LDP je ključala još pre izbora, kaže dobro obavešteni izvor Kurira, i dodaje da je većina članova rukovodstva sumnjala u uspeh.

"Znali su da će im koalicija sa muftijom Muamerom Zukorlićem štetiti u Srbiji. Ali Čedomir nikoga nije ni pitao za to. Priče o planirenju, ronjenju, komandosu, bogatstvu - samo su dodatno iritirale članstvo. Zato je i formirana frakcija nekolko dana pre izbora, i danas svi oni traže ostavku Čedomira Jovanovića", priča naš izvor.

Prema njegovim rečima Čeda je, u strahu da će mu se posle izbornog debakla to i desiti, izveo ženu na konferenciju za medije, iako ona nije funkcioner stranke.

"Jelena koju u LDP zovu Dana, samo je ovim demonstrirala da je stranka njihovo privatno vlasništvo i da neće dozvoliti da je po bilo koju cenu ispuste iz ruku. Na sve to dolaze ogromni dugovi koje je Čedomir u ime LDP napravio. Pominje se iznos od preko 5 miliona evra", kaže naš izvor i dodaje da su tu i izdate menice još iz prošle kampanje, bankarske garancije za ovu kampanju, trošak za bilborde, štampu...

Prema istom izvoru u Beogradu se priča da su dve agencije bliske LDP pred stečajem zbog svega. Spominje se i da je imovina Fidelinke založena kao garancija da će se platiti mediji i ovih je dana intenzivna potraga za Čedomirom kako bi se sve ovo što pre završilo.

"LDP je praktično već u stečaju, poslednja slamka spasa je bio ulazak u parlament i ulazak u vladu. To bi naravno sposobni Jovanović dobro naplatio i svi dugovi bi otišli u zasenak. Ovako, zavladala je opšta panika. Dvojica poznatih tajkuna su u potpunom očaju jer im je Jovanović bio takođe slamka sapsa od hapšenja. Računali su da će preko njega i njegovih poslanika za koje su mislili da će biti odlučujući za formiranje vlade uspeti da naprave dogovor sa SNS. Ovako, kad su čuli rezultate - da Vučiću niko ne treba i još da im štićenik nije ušao u parlament, nastala je panika i očaj. Sada na sve načine pokušavaju da ipak nađu kontakt sa SNS, nadajući se da će nekako uspeti da se izvuku", rekao je naš izvor blizak vrhu LDP

Luljaj me nežno...
 tongue 

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime3/21/2014, 08:46

Maca ::
citat ::
Prema istom izvoru u Beogradu se priča da su dve agencije bliske LDP pred stečajem zbog svega. Spominje se i da je imovina Fidelinke založena kao garancija da će se platiti mediji i ovih je dana intenzivna potraga za Čedomirom kako bi se sve ovo što pre završilo.
 tongue 
 

Kako je ovo moguće ako je fidelinka u stečaju, a čedinicina firma nije ništa kupila već iznajmila?


_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1607
Points : 4721
Datum upisa : 04.06.2008

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime5/5/2014, 21:30

LDP duguje više od 4,4 miliona evra zbog aktivnosti u predizbornoj kampanji. Politički sponzori više nemaju interes da finansiraju Jovanovićev luksuzni životni stil

BAHANALIJE Egzotična putovanja i skupa odela
BOCA VINA DO 6.000 EVRA

Čedomir Jovanović godinama važi za političara koji uživa u luksuznom načinu života - od fensi stana, paprene markirane garderobe preko skupih vina do egzotičnih putovanja na kojima zadovoljava svoj avanturizam. Njegov bivši saradnik Goran Petrović otkrio je da deo novca koji sponzori daju za stranku ide na skupa putovanja, te da Jovanović u restoranu ume da naruči bocu vina od 5-6.000 evra.

On je išao u osvajanje najvišeg vrha Južne Amerike - na planinarenje na Akonkagvu, gde odmor košta više desetina hiljada evra. Učestvovao je i u heli-skijanju, gde samo cena ski-pasa dostiže 80.000 dolara. Letovao je na Mikonosu, Hvaru... Izdvojio je prošle godine do 1.200.000 dinara za proslavu rođendana supruge Jelene Jovanović.

Izgleda da ova partija nestaje sa scene...
 tongue 
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime5/6/2014, 12:11

Hvala Bogu, samo neka nestane da ga vise nikada ne vidimo.
Takvi nam nisu ni bili potrebni, ali sta da se radi.
Voleo bih da mu nadju nesto pa  zatvor
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2045
Points : 5685
Datum upisa : 06.12.2008

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime6/19/2014, 11:46

citat ::
Predsednik Liberalno demokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović izjavio je danas da je dogovor sa bivsim članovima Ujedinjenih regiona Srbije (URS) prvi korak ka okupljanju ali da bi bilo dobro da taj blok bude širi.

Na pitanje da li bi LDP pristala da DS koji takođe najavljuje okupljanje jednog bloka, bude stožer budući da je reč o parlamentarnim strankama, Jovanović je odgovorio da nema ništa protiv toga ali ni, kako je istakao, "vremena za gubljenje".
"Ja nemam vremena za gubljenje. Koliko još može da čeka Srbija na neki ogovor u DS i na dogovora DS sa nekim drugim..", naglasio je Jovanović dodajući da nije dovoljno reći da si protiv Vučića.
On je rekao da je LDP u izbore ušla na "manje ili više" pogrešan način zbog čega nije dobila podršku ali da nije razmišljao o ostavci ili šta će biti sa strankom u naredne četiri godine jer pitanje odgovornosti gleda na drugi način.



 89  coca 

Blago njegovoj mami...

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime6/19/2014, 22:28

Zar on nije ovrdozirao?
 coca 

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 707
Points : 1898
Datum upisa : 30.11.2010

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime8/6/2014, 18:47

citat ::
Čedomir Jovanović, lider Liberalno-demokratske partije, skućio se i na luksuznom grčkom ostrvu Mikonos, gde već dve sedmice letuje sa suprugom Jelenom i četvoro dece, dadiljom i telohraniteljima.

Jovanovići i njihovo prateće osoblje, naime, uživaju u atraktivnoj vili, čija je vrednost, prema proceni agenata za nekretnine s Mikonosa, minimum šest miliona evra!

Kao i prethodnih godina, Jovanovići su boravili u jednoj od najluksuznijih vila na Mikonosu, za koju meštani tvrde da ju je političar i pazario. Pored privatnog obezbeđenja, Čeda je angažovao meštane da mu čuvaju i održavaju okućnicu, kao i da žive u vili kad je on u Beogradu. Za čuvare Čeda mesečno teba da izdvoji oko 500 evra. Pored toga, Jovanović plaća i ženu koja održava unutrašnjost kuće.

Jovanovićevo finansije očigledno ne trpi s obzirom na to da LDP više nije u parlamentu, čime je izgubljen dotok novca iz budžeta...

Naprotiv, Jovanoviću bi i svetske zvezde pozavidele na takvom odmoru, o kojem je Kurir juče pisao ilustrujući tekst ekskluzivnim fotografijama, a koji može da košta i do nekoliko stotina hiljada evra. Jovanovići su se s decom, dadiljama i dva člana obezbeđenja do grčkog ostrva prevezli privatnim avionom, čije iznajmljivanje za tu destinaciju košta oko 5.000 evra. U letovalište su prebacili i dva džipa, za šta je trebalo da izdvoje još nekoliko hiljada evra.


I glupom je valjda dosta?
Ili će i dalje neko da glasa za njega?
 udrimile 

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime8/7/2014, 17:56

Čeda se vratio u Beograd!
Danas sam ga videla kako sedi u kafiću CENTRALA (Simina ulica) došao je sa 3 džipa i 5 telohranitelja, šepao je, leva noga (cela) mu je bila imobilisana (longeta) jer je očigledno povredio koleno...

Jedna cura mu je prišla i rekla da je djubre i da treba da ga bude sramota, ne znam šta joj je odgovorio....
Sedo je sa hohštaplerom Koračem (šef izmišljene stranke USDU i onim likom koji je zajedno snjim (Čedom) dobio batine u Madjarskoj i nekim likom koji je sam sebe proglasio za pisca nadimak mu je Tijago, živeo neko vreme u Portugalu....
 police 

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime8/22/2014, 12:28

Jelena Milić za LDP: Deset razloga za ulazak u NATO
Jelena Milić, LDP, 21.8.2014

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Ldpi
1. Uvodna odredba Severnoatlanskog sporazuma definiše koje principe, uslove i standarde  država aspirant za članstvo treba da postigne kako bi postala članica NATO. Između ostalih od budućeg člana se očekuje da  je „odlučna čuvati slobodu, zajedničko nasledstvo i civilizaciju svojih naroda, zasnovanih na načelima demokratije, individualnih sloboda i prava, da žele podsticati stabilnost i blagostanje na severno-atlantskom području“, te da će „doprinositi daljem razvoju mirnih i prijateljskih međunarodnih odnosa jačajući svoje otvorene institucije, promovišući  bolje razumevanje načela na kojima su zasnovane te institucije,  stabilnost i blagostanje.“

http://ceas-serbia.org/root/index.php/sr/prenosimo/2875-deset-razloga-za-ulazak-u-nato

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 3 Icon_minitime9/7/2014, 23:41

LDP traži poništavanje današnjih izbora u Majdanpeku
od od od od


_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
 
LDP - partija budućnosti?????
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» SDU postala Partija radikalne levice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: