BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 LDP - partija budućnosti?????

Ići dole 
+31
Nikola
shunjalo
Popaj
ingglick
philips1
Cicija
ivan45
Fmember
Momir
Boranija
FatCat
Dalaj Lama
Teletrader
LUMTDZOS
MORNAR
Igi-bg
Maca
Ars Vivendi
C R A Z Y
Smile
HUACHUMA
Friz
BBrroo
djusko
Boby
Limited011
Rogy
Greta
nemanjaRU
Drasko
Sneki
35 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2776
Points : 7917
Datum upisa : 21.01.2009

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime9/15/2014, 17:36

BEOGRAD - Liberalno-demokratska stranka Čedomira Jovanovića zbog ogromnih dugova morala je da napusti sedište svoje stranke, koje se od osnivanja nalazilo u centru Beograda, tačnije u Siminoj ulici.
Gubitak na izborima i neulazak u Narodnu skupštinu koštao je LDP redovnog finansiranja iz budžeta, pa su morali da nađu jeftiniji prostor iz kog će delovati. Račun LDP je još od 22. maja u blokadi zbog duga od oko pet miliona dinara.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
philips1
Our family
Our  family



Broj poruka : 334
Points : 946
Datum upisa : 12.04.2012

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime9/21/2014, 01:19

Beograd - Nova stranka Zorana Živkovića i pokret Dosta je bilo Saše Radulovića prihvatili bi poziv na razgovore Liberalno-demokratske partije da se grupišu u liberalni opozicioni blok. Kako je Danas izvestio, stranački organi LDP, uključujući sve opštinske odbore i Politički savet te stranke, zatražili su od Čedomira Jovanovića, predsednika LDP, da radi na formiranju novog liberalnog opozicionog bloka samo sa Živkovićem i Radulovićem, odnosno da odmah prekine sve razgovore sa Borisom Tadićem, Bojanom Pajtićem i Veroljubom Stevanovićem.

"Boris Tadić ne može da bude deo bilo kakve opozicije, tamo gde se on nalazi, tu nas neće biti. Ja sam uveren da on radi za Aleksandra Vučića" - ističe Vladimir Pavićević, zamenik predsednika Nove Srbije.

Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2980
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5533
Datum upisa : 22.05.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime11/3/2014, 01:26

DRAMA!!!!
Čedi tri pita u 15 dana operisano koleno!
Preti mu infekcija kolena!!!
Izgubio LITAR krvi!!!

UTEŠNO: Tetovaža na ledjima mu nije izbledela....
veshtica

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime11/13/2014, 19:37

Pored njegovih oduševljenih pristalica četnika gibaničara, Vojislava Šešelja je na aerodromu morala da sačeka policija, po nalogu specijalnog tužioca. Pitanje odgovornosti Šešelja, ali i Koštunice, Ace Tomića, Radeta Bulatovića, Amfilohija i ostalih članova zločinačkog udruženja mora dobiti svoj sudski epilog, navodi se u pisanoj izjavi Čedomira Jovanovića.

Jovanović smatra da bi odavno pitanje odgovornosti Vojislava Šešelja dobilo svoj epilog u sudu, a ne preko medija, da je vlast Borisa Tadića i Demokratske stranke i oni koji su došli na vlast posle njih, učinili sve da se ozbiljno odgovori na političku pozadinu ubistva Zorana Đinđića. Srbija, tvrde u LDP, neće biti normalna zemlja, bez procesuiranja onih koji su bili politički kišobran ubicama predsednika vlade 12. marta.

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2980
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5533
Datum upisa : 22.05.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime11/17/2014, 17:53

citat ::
Čeda Jovanović se nudi Vučiću za ulazak u Vladu

Jovanović je na sednici Glavnog odbora LDP izjavio da je Vučić prvi premijer posle Zorana Đinđića koji je ozbiljno progovorio o ekonomskim reformama. Ujedno je konstatovao da LDP treba da uđe u Vladu.

- Mi treba da izgradimo odnos s Vučićem koji će građani razumeti i posmatrati kroz prizmu koristi koju bi društvo imalo od činjenice da smo na vlasti. Vučića pre treba iskoristiti nego srušiti ako se nema odgovor na pitanje šta dolazi nakon toga. Sa LDP-om u Vladi Zakon o radu bi dobio svoj puni smisao, jer bi iza njega stajao neko kompetentniji od Vulina, a na međunarodnom planu Srbiju bi predstavljao neko ko može da kaže više od “o, sole mio”, poput Dačića - rekao je Jovanović.

Jovanović je izneo i kritike na račun Vučića zbog kontrole medija i nedovoljne transformacije stranke, ali znatno manje nego na račun DS, Nove stranke i Saše Radulovića, za koje je rekao da se „danas protive smanjenja penzija i plata, a sutra bi nastavili tim putem”.

od KOMEDIJANT....

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2153
Points : 6002
Datum upisa : 25.07.2010

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime1/24/2016, 18:15

24.01.2016.
Opštinski odbor LDP Kovačica, sa četiri odbornika i gotovo kompletnim članstvom, danas je kolektivno pristupio SNS, saopštio je Medija centar za Vojvodinu SNS.

Sada već bivši predsednik Opštinskog odbora LDP Lazar Ružić izjavio je da je odluka o kolektivnom učlanjenju u SNS na Opštinskom odboru doneta jednoglasno nakon zahteva mesnih odbora i članstva da se aktivno i radom na terenu podrži politika SNS koja je, kako je istakao, usmerena na interes građana a ne pojedinaca, navodi se u saopštenju.

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2153
Points : 6002
Datum upisa : 25.07.2010

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime2/22/2016, 00:58

prof. dr Žarkom Trebješaninom, koautorom knjige „Neverbalna komunikacija“

Jovanović - Šaranje očima

Njegov nastup je Đinđićeva škola. Ima karakterističan govor koji je bujica reči, gde često dolazi do zamuckivanja jer ne može da prati sam sebe, a ima i onaj karakterističan pokret očima, kad šara njima okolo. Ljudi, iako je to stereotip, doživljavaju da to radi neko ko je neiskren i ko laže.

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime2/22/2016, 11:25

Boranija ::
a ima i onaj karakterističan pokret očima, kad šara njima okolo. Ljudi, iako je to stereotip, doživljavaju da to radi neko ko je neiskren i ko laže.

Ja to doživljavam kao da je to neko ko je unezveren.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime2/22/2016, 12:39

Fmember ::
Boranija ::
 a ima i onaj karakterističan pokret očima, kad šara njima okolo. Ljudi, iako je to stereotip, doživljavaju da to radi neko ko je neiskren i ko laže.

Ja to doživljavam kao da je to neko ko je unezveren.
Lici na zabunjenog lazova, a ko laze taj i krade i treba u zatvor
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime2/22/2016, 13:17

Popaj ::

Lici na zabunjenog lazova, a ko laze taj i krade i treba u zatvor

Da, najbolje da redom streljamo sve one koje zmirkaju ili kolutaju očima... ili one koji ne umeju pravilno da izgovore slovor "R" kao u filmu "Tri"

A da to da li je neko krao ili ubijao ostavimo po strani.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime5/7/2016, 01:08

Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović ponovio je večeras da stoji iza svojih ranijih izjava kada je govorio da neće ulaziti u Vladu sa Aleksandrom Vučićem.

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime5/7/2016, 17:38

FatCat ::
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović ponovio je večeras da stoji iza svojih ranijih izjava kada je govorio da neće ulaziti u Vladu sa Aleksandrom Vučićem.
Pa nije Vucic lud da ga zove u vladu.
Svi znaju ko je Cheda.
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 704
Points : 1915
Datum upisa : 28.01.2010

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime5/15/2016, 14:36

Jovanovic>
Govoreći o opoziciji, kazao je da on LDP-a ne vidi "u koloni" s pokretom Saše Radulovića "Dosta je bilo" koji "nema politiku", niti vidi LDP s Demokratskom strankom (DS), koja je, kako smatra, još jednom donela pogrešnu odluku.

"Mogli smo na izbore da izađemo kao jaka i relevantna lista, koja u kampanji može da izazove Vučića i ne skreće sa sebe pažnju hejtovanjem svega. Kao lista koja bi štitila medije, a ne tražila od njih da se bori za nju", rekao je Jovanović.

On je rekao da nije Aleksandar Vučić napravio tabloide, već DS.

"Oni (DS) su Brontosaurus koji pase, a Vučić je Ti-reks koji jede meso. Mogli smo iz izbora da izađemo sa 15 odsto i da to bude osnova za dalje integrisanje, umesto toga svako je završio na margini", rekao je Jovanović.
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 707
Points : 1898
Datum upisa : 30.11.2010

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime9/27/2016, 01:48

"Liga - zamor materijala totalni.
DS - manje više bleda.
DJB - to nije politička stranka uopšte, nijedan politički stav nemaju... Ko još tu postoji",
pita lider LDP-a Čedomir Jovanović.

kafa

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime9/27/2016, 12:08

Dalaj Lama ::

pita lider LDP-a Čedomir Jovanović.

kafa



_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2776
Points : 7917
Datum upisa : 21.01.2009

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime4/12/2017, 11:24

Lider LDP-a smatra da je opozicija dezorijentisana, i da se u kamapnji nisu mogle čuti političke razlike između kandidata, već samo personalne.

“Zato nama u lice eksplodiraju problemi koji nisu politički, kao Savamala za koju mislim da je svinjarija, kao što misli i neki četnik. U čemu se razlikujemo kada govorimo o Rusiji? Šta ćemo sa Kosovom, na kakav način se odnosimo prema Kosovu. Narod plaća cenu te politike”, rekao je Jovanović, ocenivši da je neodgovorna poruka biračima da će im biti vraćene plate i penzije.

“Mislite da je Vučić smanjio plate i penzije zato što to želi. Para nema. Rekao sam to 2008. i tražio da se zamrznu plate koje su tada bile 450 evra i penzije koje su bile 350 evra”, podseća on.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime10/13/2017, 20:31

Lučka kapetanija u Visu primila je dojavu da je jahta, u vlasništvu lidera LDP Čedomira Jovanovića, na kom se zabavljala holivudska filmska ekipa, nezakonito korišćen i da inspektori istražuju da li se radi o "crnom čarteru" - odnosno nezakonitom iznajmljivanju brodova.

Glumačka ekipa mjuzikla "Mamma Mia! Here We Go Again" koji se zadnjih mesec dana snimao na Visu u pauzama se dobro zabavljala i to na brodu koja je u vlasništvu lidera LDP Čedomira Jovanovića, pišu 24sata.hr.

jedrenje

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1857
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5133
Datum upisa : 28.05.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime2/13/2019, 18:49

citat ::
Jovanović je na konferenciji za medije rekao i da veliki broj amandmana poslanika vlasti jesu po Poslovniku i da opoziciji smeta takvo ponašanje jer "Vučić radi njima ono što su oni planirali da rade njemu".

On kaže da proteste podržava, zato što su građanski i dodaje da će možda i on prošetati kao neki njegovi prijatelji, međutim, ukazuje istovremeno da je to i jako teško.

- Jako teško mogu da šetam pored onih koji pored mene idu i nose transparente ''peder i lezbejka prodaju Kosovo''. Mogu da se složim da se borim za svačije demokratsko pravo, ali jako teško mogu da potpišem ugovor sa narodom u kome nema politike - rekao je Jovanović.

On je istakao da mu ne na pamet ne pada da "podvija rep” kako su to, kaže, uradili drugi, i napusti skupštinu, jer ga zovu Đilas i Jeremić.


- Oni nisu poslanici u ovoj skupštini i ne mislim da delim sudbinu sa DS koja je postala Đilasovo privatno vlasništvo - poručio je lider LDP.

Kako kaže, u njihovoj koaliciji (Savez za Srbiju) ima više onih koji su sa Vučićem bili u koaliciji nego onih što nisu i u tom smislu upitao da li je 2013. godine za budžet koji skupštini predložio Vučić glasao on ili Vuk Jeremić, ili ko je rušio Tadića, on ili Đilas...

- Iz Skupštine ću izaći onog trenutka kada budem siguran da ovaj narod ne zaslužuje da ima skupštinu, a ja mislim da to još nije tako - istakao je Jovanović.

Vidi ti njega.... ajkula veshtica

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2153
Points : 6002
Datum upisa : 25.07.2010

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime3/8/2019, 02:04


_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Roman Abramovich
Member
Member



Broj poruka : 670
Localisation : Zemun
Points : 1782
Datum upisa : 25.05.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime6/12/2020, 20:55

Čeda Jovanović:
"U ovim izborima pašće moja glava!
Posle ovih izbora u parlamentu neće biti ni jedne post-oktobarske stranke!
Ja ne odustajem!"
Nazad na vrh Ići dole
s.nikolić
Still learning
Still learning
s.nikolić


Broj poruka : 75
Points : 264
Datum upisa : 25.05.2020

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime6/12/2020, 22:31

Za narod Srbije najveća sreća biće da svi oni koji su 5. oktobra izneverili narodna očekivanja ne uđu u Skupštinu Srbije. Imam 47 godina i dobro se sećam svih izbora od 1990. na ovamo. Za ovih 30 godina parlamentarizma u Srbiji malo je reći da sam razočaran svim političkim opcijama koje su se pojavljivale i budile nadu da nam dolaze bolji dani. Setimo se Depos-a, Saveza za promene, DOS-a i ostalih primera "udruživanja" kupljenih i prodatih političara. 

       Uzaludan su sva naša prepucavanja i verbalna razilaženja. Ni na jednim ozborima ovaj narod nije imao alternativu. Mi nemamo pravu opoziciju. Imamo privid demokratskih izbora i tek posle deset ili dvadeset godina shvatamo kakav je opozicionar bio Vuk Drašković, Koštunica, Čeda Jovanović ili Mlađan Dinkić. Sve su to ljudi ograničenih političkih sposobnosti koji nas godinama zamajavaju i stvaraju lažni osećaj da na izborima možemo nešto da promenimo. Došlo je vreme za smenu generacija. Istrošeni likovi punih džepova odlaze u prošlost. Na njihovo mesto dolaze mlađi koji bi da nas zamajavaju po istoj recepturi. Oni su manje zlo od onih starih, odlazećih. 

       Jedini političar, garant bilo kakvog, sporijeg ili bržeg napretka je Aleksandar Vučić. Posle tri decenije zamajavanja Srbija je na pravom putu. Na pravom putu je bila i za vreme premijera Đinđića. Krećemo se sporo. Raskidamo sa Miloševićevskom tradicijom poimanja stvarnosti. Istrošeni opozicionbi likovi su smetnja. Trebaju nam novi ljudi čistih biografija. To nisu ovi za koje trenutno znamo.
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 823
Points : 1928
Datum upisa : 10.01.2008

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime4/19/2021, 02:08

citat ::
ČEDA U TEŠKOJ DUBIOZI: Članovi masovno pobegli iz LDP. Stranci je račun u blokadi pet godina, a dugovanje čak 105 MILIONA!

Posle G17, gasi se jos jedna stranka.
Ko je sledeci....
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? - Page 4 Icon_minitime4/20/2021, 12:17

Cicija ::
citat ::
ČEDA U TEŠKOJ DUBIOZI: Članovi masovno pobegli iz LDP. Stranci je račun u blokadi pet godina, a dugovanje čak 105 MILIONA!

Posle G17, gasi se jos jedna stranka.
Ko je sledeci....
Nije mi ih žao.  Čeda mi je uvek bio antipatičan u svemu.
Nazad na vrh Ići dole
 
LDP - partija budućnosti?????
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» SDU postala Partija radikalne levice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: