BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 LDP - partija budućnosti?????

Ići dole 
+31
Nikola
shunjalo
Popaj
ingglick
philips1
Cicija
ivan45
Fmember
Momir
Boranija
FatCat
Dalaj Lama
Teletrader
LUMTDZOS
MORNAR
Igi-bg
Maca
Ars Vivendi
C R A Z Y
Smile
HUACHUMA
Friz
BBrroo
djusko
Boby
Limited011
Rogy
Greta
nemanjaRU
Drasko
Sneki
35 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5394
Localisation : Centar grada
Points : 6869
Datum upisa : 21.05.2007

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeSre 2 Mar - 10:50

Ako sam dobro shvatila neke članove, oni su spremni da "poginu" za ovu stranku!!
Jel može neki argument - zašto je to PRAVA stranka. možda i ja glasam za njih???
Ako me ubede....
sesir

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeSre 2 Mar - 21:52

Zato sto su najdosledniji...
Nazad na vrh Ići dole
nemanjaRU
Just looking
Just looking



Broj poruka : 23
Points : 57
Datum upisa : 15.02.2011

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeSre 2 Mar - 23:12

Mislim da na predstojecim izborima ova stranka nema sansi....
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 27.05.2007

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeČet 3 Mar - 2:31

Drasko ::
Zato sto su najdosledniji...

U čemu se ogleda ta doslednost?
U borbi protiv korupcije i kriminala?...pa, Čeda se prvi brčkao u bazenu kod
Spasojevića i imao sjajne odnose sa Zemunskim klanom... love3 , dok je bio na vlasti.

Osim toga, doslednost nije baš uvek vrlina...eto napr. Milošević, zbog njegove
DOSLEDNOSTI nas su bombardovali. heng

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeČet 3 Mar - 3:25

Sneki ::
..možda i ja glasam za njih???
Ako me ubede....
sesir

Razočaran sam. Od Sneki detektivke sam očekivao ozbiljniji stav.
Pa zar u njega? kalas
Verovatno jer je bila priča da je on deo ekipe koja je reketirala Miška ?
Ili,iz njegovih očiglednih poslovnih sposobnosti? udrimile

Sneki, voleo bih da je ova tema samo provokacija i priprema za otvaranje rafala po dotičnima.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5394
Localisation : Centar grada
Points : 6869
Datum upisa : 21.05.2007

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeČet 3 Mar - 9:55

He, he...
Nije Čeda mogao da reketira Miška - isti mu je (Čedi) preko posrednika (svojevremeno) poručio da mu se za donaciju javi kada predje 14% (misli se na glasove!) pogledaj na nekoj od ovih stranica: https://www.aikb.net/t165p232-zivotno-savetovaliste

Dakle, LDP bi MOŽDA bila moja opcija, ako bi se frontmen stranke sklonio u stranu!
Mislim da bi mnogi to pozdravili.
Ali momak (Čeda) je baš rešio da nam ide po nerima i da uživa u obezbedjenju i sl.

Meni LDP liči na komunističku partiju koja bi da hapsi redom: članove Srpaske Crkve, članove Srpske akademije, sve koji drugačije misle, sve koji ne misle da je Djindjić bio andjeo, sve koji misle da je Zemunski klan kriminalna organizacija, sve koji neće da budu njihovi članovi, sve koji vole kišu, sve koji ne žele da piju u njihovim kafanama (Madera, Zora, Klub književnika...), sve koji vole svoju decu ... i sl.

Radikalno brate, ali ne pominje da bi hapsio Dinkića, Djunića, Vlahovića, Beka...
Nisam još čula neki argument (možda postoji???) koji bi me uverio da treba da glasam za nj.!!!
coca

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeČet 3 Mar - 10:57

Sneki, onaj ko uhapsi i zatoči pomenute, vrati Srbiji i njenim građanima oteto i nedozvoli reprizu ima moj doživotan glas na izborima, pa bio to i taj Čeda.

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2007
Points : 5415
Datum upisa : 06.05.2009

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeČet 3 Mar - 11:18

Sneki ::
He, he...
Radikalno brate, ali ne pominje da bi hapsio Dinkića, Djunića, Vlahovića, Beka...
Nisam još čula neki argument (možda postoji???) koji bi me uverio da treba da glasam za nj.!!!
coca

Rogy ::
Sneki, onaj ko uhapsi i zatoči pomenute, vrati Srbiji i njenim građanima oteto i nedozvoli reprizu ima moj doživotan glas na izborima, pa bio to i taj Čeda.

Upravo tako i nikako drugačije!
Ko to ima u programu ima i moj glas!!
samuraj
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeČet 3 Mar - 19:03

To niko nema u programu,a ako neko i ima,ne znaci da ce to i sprovesti. Moze se odraditi nacionalizacija,pa da nasa deca ili unuci,jednog dana vracaju duplo.Dragi moji s 40 godina zivota vam ja kazem da takvi NE POSTOJE, kod nas trenutno...Djekna jos nije umrla,a kad ce NE ZNAMO
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeČet 3 Mar - 21:17

Sneki, na linku gore nađoh da si i ranije to tvrdila, ali ne vidim potkrepljenje.

A nađoh i ovo pretkazanje, doduše tad nije bilo SNSa:
Sneki ::
Sad, kad ste me već upleli u politiku:
NEKA OSTANE ZABELEŽENO - još koju godinu i koalicionu vladu će praviti DS i SRS !!
Biće to tzv. VELIKA KOALICIJA !!
Ovo najozbiljnije mislim !!

Daj neki rok za ostvaranje da ne ostavljamo u amanet unucima da prate explod

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
djusko
Just looking
Just looking
djusko


Broj poruka : 12
Localisation : Pa
Points : 47
Datum upisa : 02.03.2011

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeSre 9 Mar - 4:23

Sneki::
Citat :
Nisam još čula neki argument (možda postoji???) koji bi me uverio da treba da glasam za nj.!!!
Nemoj da glasaš učlani se! Potpuno se uklapaš karakterom, liberalna urbana ženska bez dlake na jeziku (podsećaš na Biljanu Srbljanović )

_________________
Odelo čini čoveka!
Nazad na vrh Ići dole
BBrroo
VIP
VIP



Broj poruka : 585
Points : 1870
Datum upisa : 09.03.2010

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeSre 9 Mar - 10:05

Kako stvari stoje, izgleda da ce u narednom periodu
samo dve partije jacati, LDP i Radikali,
a sve ostale da ce slabiti.

Ne bi me iznenadilo da i vlast bude za ranije izbore,
jer sto vise odlazu sve ce vise gubiti biraca
i mislim da su sami svesni toga.

Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 15.12.2007

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeSre 9 Mar - 16:28

Ne verujem... Stvarno ne znam sta nalazite u toj stranci?
Bio bih zahvalan da me neko prosvetli?

Ne tvrdim! Ali LDP ce bas morati da se potrudi da predje cenzus, jedino ce im ici na ruku ako izlaznost bude mala. Ili ako ih podrzi muftija Zukorlic iz Novog Pazara?
Sto je legitimno...

Za SRS ne znam.
Verovatno ulaze u skupstinu...

Izbori kako sada stoje stvari krajem godine, pre Seseljevog povratka.
Ceka se status kandidata za EU. Mada nisam siguran da ce to presudno delovati na birce.
Uopse ne znam ni koje to slogane spremaju za izbore?

EU prica je potrosena... da li ce opet da smisle nesto novo ? Neku Dinkicevu laz?
Jel ima neko ideju?





_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeČet 10 Mar - 12:08

Sreda - 02.03.2011
Naprednjaci bi na parlamentarnim izborima u ovom trenutku oduvali demokrate sa više od osam odsto glasova prednosti, pokazalo je istraživanje jedne poznate marketinške agencije do kog je „Alo!“ došao.

I u odnosu snaga lidera tih partija došlo je do zanimljivog obrta, pa tako Tomislav Nikolić prvi put „šije“ aktuelnog predsednika Srbije Borisa Tadića za više od jedan odsto razlike.
Ispitivanje javnog mnjenja kaže i da bi uloga najbolje udavače demokratskog bloka svakako pripala Liberalno-demokratskoj partiji. Tako je stranka Čedomira Jovanovića izbila na visoko treće mesto, sa rejtingom od 7,4 odsto glasova. Zanimljivo je da je LDP daleko popularniji od koalicije SPS-PUPS iz vlasti, koja se nije proslavila rejtingom od 5,9 odsto. Ipak, najveće iznenađenje su svakako radikali, koji su takođe prešišali socijaliste i domogli se odlične četvrte pozicije na rang-listi političkih partija.
Novi izbori se ne bi preterano isplatili Ujedinjenim regionima Srbije Mlađana Dinkića, ali ni Novoj Srbiji, koji se prema datim podacima nalaze duboko ispod cenzusa.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5394
Localisation : Centar grada
Points : 6869
Datum upisa : 21.05.2007

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeČet 10 Mar - 12:29

Tako je bilom i u periodu dok Hitler nije došao na vlast...
Mrtva trka izmedju komunista i Socijaldemokrata (koji su zajedno lako mogli da ostvare većinu u tom parlamentu) ali nisu mogli da se ideoliški (tada je to još bilo vžno) slože.... kakvi papci!!
Elem, i onda je zbog nj. nesloge Hitler sa nekih 33% uzeo vlast i i objasnijo neukom narodu da izbori i nisu nešto što MORA da se dešava, jer to (zaboga) samo dovodi do trošenja para i neizvesnosti...
love3
Elem, Čeda, od Miškoviće nije dobijao ni dinara (ameri su tu odrešili kesu), ali sada mu baš ne cvetaju ruže!!
Pare je USA zakinula,.. biće čupavo!
Ne dobijaju se izbori na osnovu ispitivanja glasača... IZBORI, ALI ODMAH!!
P.S. već sam rekla: glasam za Komuniste, iz protesta!!
A ono SRS + DS, da! mada više to nije aktuelno, sada bi to bilo SNS + DS...mada ne vidim šta bi tu bilo dobro???
Jedino da se ZATUKU stranke kao LDP (sa hodžom Zukorlićem), DHSSS, Stranka Čanka, pa ona nekakva strenka prof, Korća, G17+ i sl. GAMAD !!
Fujjjj...

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2007
Points : 5415
Datum upisa : 06.05.2009

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimePon 4 Apr - 8:49

LDP - partija budućnosti????? 930afb8511

Toliko o toleranciji razumevanju!!

A sad na suštinu: Šta je to rekao Čeda?
Rekao je da treba da PODRŽIMO Nato i US bombardovanje Libije!

Drugim rečima, Čedomir Jovanović nije napravio diplomatski ispad, nego je diplomatski ispad napravio Vuk Jeremić, koji se viđa sa kanibalima umesto da podrži invaziju na neku tamo Libiju. Šta nas briga za Libiju, na kraju krajeva?

E, pa zato je pešićeva dala ostavku u "političkom" savetu LDP-a!
Matora baba koja kao i Mićunović (i on je i poslanik sa 1000 evra plate, predsedik "političkog" saveta DS) dakle, osobe koje su odavno trebale da budu u penziji...

Ostaje, medjutim, pitanje kakva je to LDP stranka...??
Šta ona zastupa?
Nazad na vrh Ići dole
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimePon 4 Apr - 9:54

Zašto insistirate da afričkim ambasadama pošaljete stenografske beleške sa sednice kako bi se sami „uverili da su upleteni u politikantsku i jadnu zloupotrebu ministra spoljnih poslova Vuka Jeremića”.

Zato što je Jeremić prekršio svoju obavezu kao ministar spoljnih poslova i iskoristio deo diplomatskog kora za svoju manipulaciju. Umesto da objasni suštinu onoga što sam rekao u parlamentu i prizna da je to bila naša kritika njegove spoljne politike i poteza, on je zloupotrebio zabrinutost predstavnika neformalne grupe afričkih zemalja i izvršio falsifikat onoga što sam rekao. Jeremić je imao tačan sadržaj onog što sam rekao i iz toga je jasno da nijednom nisam pomenuo bilo koji afrički narod ili narode nego da sam isključivo kritikovao Jeremića koji je podršku za svoju politiku tražio među političarima koji su na međunarodnom nivou označeni odgovornim za kršenje ljudskih prava, ukidanje demokratije i masovne zločine.

Da li vas je iznenadila ostavka Vesne Pešić i kako je tumačite?

Kao predsednik stranke uvek sam poštovao pravo Vesne Pešić da slobodno zastupa svoje stavove. To su činili i svi drugi u stranci, čak i u situaciji kada se sa tim stavovima duboko nisu slagali. Ni sada neću raspravu svoditi na nivo ličnog. Verujem da će organi stranke, Politički savet pre svega, razmotriti i sadržaj onoga što je u ostavci rečeno i način na koji je to učinjeno. Za mene ta argumentacija nije ozbiljna. I dalje mislim da je obaveza LDP bila da osudi stradanje u Libiji i da je najvažnije da smo prekinuli sramno ćutanje naše diplomatije.
Nazad na vrh Ići dole
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimePon 4 Apr - 9:57

Zahvalnost Libijaca u Srbiji LDP-u
04.04.2011.

Građani Libije u Srbiji, posvećeni stvaranju demokratskog društva, oslobođenog tiranije i samovolje, upućuju zahvalnost građanima Srbije za razumevanje veoma složene situacije u Libiji. Takođe zahvaljujemo svima onima koji nam pružaju bezrezervnu ljudsku podršku i trude se da se u javnosti Srbije stekne prava slika o stradanju civila u libijskim gradovima.
Posebno se zahvaljujemo Liberalno-demokratskoj partiji i Gospodinu Čedomiru Jovanoviću koji je prvi u Parlamentu Srbije postavio pitanje o stradanju civila u Libiji.

Građani Libije u Srbiji će se i dalje zalagati za demokratske promene, koje će doprineti stvaranju modernog libijskog građanskog društva.

Građani Libije u Srbiji
 sesir
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2007
Points : 5415
Datum upisa : 06.05.2009

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimePon 4 Apr - 10:02

Draško pretpstavljam da ste aktivista ili bar ljubitelj stranke LDP.
Nemam ništa s prem toga, dapače! Sloboda izbora.

Ali, da li je normalno da se poziva na pordšku bombardovanja Libije od strane NATO i USA u zemlji koja je to već iskusila (možda) (ne) zasluženo, al ipak!
To je ono što je predmet spora!

A "kanibali" to je bio pucanj u sopstvenu nogu i ni Jeremić ni Gadafi, ni Putin ne može to da poprvi.
Činjenica je da se Čeda nije JAVNO IZVINIO za izraz "kanibali" prema svim afrikancima, i činjenica je da poržava bombardovanje Libije!
Sloboda volje.. love3

Ja, imam svoje mišljenje i ne podržavam mešanje USA ili NATO u jedan gradjanski rat, koji se trenutno odvija u Libiji...
Ali svako ima pravo na svoje mižljenje!
Zar ne?
sesir sesir

O Pešićki i Mičunoviću nemam ni ja lepo mišljenje...
Ali čak i Pešićka, kakva god da je, ne shvata da neko može da bude za napad na Libiju, bar ne neko ko je i sam bio bombardovan od VLADAJUĆE sile!
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2007
Points : 5415
Datum upisa : 06.05.2009

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimePon 4 Apr - 10:13

I da: uvek će se naći oni koji podržavaju i najnenormalniju ideju,
toga je bar pun internet ili Yutube!

Tamo i najnastranija osoba može da pronadje svog istomišljenika.

Poznat je slučaj onih koji veruju da je planeta Zemlja ravna ploča.
Na interneti ih ima kolko vam duša ište!
Ali to ne znači da su u pravu!
titanik
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 27.05.2007

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimePon 4 Apr - 10:20

Drasko ::
Zahvalnost Libijaca u Srbiji LDP-u

Drasko@ ovakva pisma podrške je još jedino Slobodan Milošević pisao samome sebi.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 24.05.2009

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimePon 4 Apr - 11:30


Citat :
Matora baba koja kao i Mićunović

Ovo je pleonazam (redundant statement) + age discrimination sto zajedno nije mnogo bolje od Cedinog Kanibalizma.
Ako dvoje, gore pomenutih, spadaju u najgore politicare Srbije, onda ja zivim u divnoj zemlji.

Citat :
Poznat je slučaj onih koji veruju da je planeta Zemlja ravna ploča.
Ove ne moras traziti na internetu. Oni su u svakom manastiru a ima ih i u politici i u skolama.
Nema ih u LDP-u

Odvratna je kampanja amerike u Libiji i ja sam protiv toga. U australijskim vestima se mogu procitati clanci kao:" Gadafijeve trupe se kriju u pacovske rupe" itd. Ta zamlja je najverniji sledbenik Amerike. Engleska nije nista bolja i dokle god je ona deo Evropske Unije unija nece biti jaka.
Ipak ne mislim da LDP pise pisma sam sebi. U Srbiji ima dosta libijaca koji ne podrzavaju Gadafija.

Mislim da bi LDP bio jaci bez Jovanovica jer on (opravdano ili neopravdano) umanjuje popularnost partije. Mislim da se isto moze reci i za Pesicku.
To je samo kompliment za partiju jer njoj ne trebaju karizmatski lideri.
Sam program je dovoljno dobar. Sem dela koji se odnosi na Srbe van Srbije.Taj njihov stav mi je ne prihvatljiv ili ga dovoljno ne razumem.


_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2007
Points : 5415
Datum upisa : 06.05.2009

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimePon 4 Apr - 11:47

Slažem se i mislim da je ekipa oko "peščanika" - pokušala da to naglasi, zhteva, prpmeni!
Nije se još desilo u Srbiji da kada stranka loše (ili lošije od očekivanog) prodje na izborima, da lider podnese ostavku!
SPO je 2000 te imao 0.3% i lider nije dao ostavku, tako je i sa DSS i SRS pa čak i DS!!

Da, mislim da bi LDP imao bolju prodju sa nekim drugim liderom, mada ne znam ko bi to mogao da bude??
Svakako ne Ostojić ili Pešić, Kidman iz Užica??
od
Nazad na vrh Ići dole
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimePon 4 Apr - 21:36

LDP prva stranka u kojoj svi članovi biraju predsednika
XIV Sednica Glavnog odbora | 27.03.2011.

Na XIV sednici Glavnog odbora Liberalno demokratske partije, usvojena je Izborna platforma “DOGOVOR ZA PREOKRET” i doneta je odluka da u maju ove godine, po prvi put budu održani direktni izbori za predsednika stranke. Jednoglasnim usvajanjem odluke da budu održani neposredni izbori za predsednika, LDP je postala prva stranka u Srbiji u kojoj svi članovi mogu da učestvuju u izboru lidera.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1604
Points : 4714
Datum upisa : 04.06.2008

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeSub 9 Apr - 2:14

Kome Vesna Pešić da keca iz demokratije, taj će morati mnogo da se potrudi da nauči gradivo. Prva dama srpskog višestranačja, uporni borac za ljudska prava, direktna, uvek pomalo lična, stroga i beskompromisna aktivistkinja na putu je da napusti Liberalno demokratsku partiju. Svojim poslednjim gestom distanciranja od poslaničkog kluba LDP u Skupštini održala je istovremeno i lekciju svim srpskim partijskim delatnicima. Samo još da oni pokažu da su sposobni da uče.

Donedavna predsednica Političkog saveta LDP, sada samo član (verovatno ne zadugo) i samostalni poslanik u Skupštini, glasno se usprotivila principu bezidejnog poslušništva predsedniku stranke, principu koji preti da uguši Srbiju, a odavno je „sredio” sve stranke. Utoliko je njen gest poučan, i to ne samo za LDP.

„Smatram da naš politički i javni život ne može postati demokratski i slobodan ako i predsednici stranaka baš nikada ne mogu da pogreše”, rekla je Vesna Pešić.


http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/246822/Vesna-Pesic-profesorka
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5394
Localisation : Centar grada
Points : 6869
Datum upisa : 21.05.2007

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeSre 20 Apr - 5:20

Lider LDP-a Posle Afrikanaca uvredio osobe niskog rasta
Mali ljudi su kepeci!!!

Sreda - 20.04.2011
Čedomir Jovanović očigledno nije naučio ništa iz svoje afere sa kanibalima. Tek što je njegova neprimerena izjava o afričkim narodima malo pala u zaborav, lider LDP-a uvredio je male ljude u Srbiji, nazivajući ih kepecima!


U objašnjenju za naš list Jovanović je, vidno iznerviran, poručio da je “mislio na patuljke, odnosno na moralno dno Srbije”. (?!)

Lider “Pokreta malih ljudi Srbije” Milan Grahovac i osvajač zlatne medalje na Svetskim igrama malih ljudi, kaže da nikome ne dozvoljava da osobe niskog rasta izvrće ruglu i da bi zbog toga mogao da podnese i tužbu protiv Čedomira Jovanovića.
- Za gospodina koji se predstavlja kao veliki zaštitnik ljudskih prava i demokratije ova izjava je apsolutno nedemokratska i protivna evropskim načelima o ljudskim pravima i slobodama! Pokret svakog dana sve više svojim radom i delovanjem približava Srbiju Evropi i svetu i na tom putu nas neće sprečiti jedan mali Čeda Jovanović! To što nas je nazvao kepecima govori o njemu samom, njegovim kapacitetima, tendencioznosti, dvoličnosti i malicioznosti i daje nam povoda da razmišljamo o tužbi protiv njega. Podsećam ga da u Srbiji postoji Zakon o zabrani diskriminacije.

http://www.alo.rs/vesti/37727/Mali_ljudi_su_kepeci

Ovaj momak je il prolupo, il mu više ne daju da se drogira?
89 coca



_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1604
Points : 4714
Datum upisa : 04.06.2008

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeSre 6 Jul - 12:10

Citat :

Doček za Đokovića: Srpska se šizofrenija do Skupštine čuje
Nisko, niže, najniže

Tko u direktnom prenosu na nacionalnim, teniskim frekvencijama nije gledao RTS, B92, Pink, Prvu ili već neku od televizija u vlasništvu rodoljubive histerije spram dočeka Novaka Đokovića pred 100.000 duša s naglaskom na dečurliju – taj je svašta propustio. Mogao je da vidi kako se u dvorištu kuće u Londonu, koju je Family iznajmila tokom Wimbledona, zabavljaju Boris Tadić, Vuk Jeremić, Rade Šerbedžija, Miodrag Kostić-Kole, Ivan Ivanović, hard-core desničar s televizije „Prva“; mogao je da umre od smrtonosnog muzičkog koktela po principu: četvrt Garde, četvrt Tap 011, četvrt Miroslav Ilić, četvrt urađeni Vlado Georgijev; mogao je da vidi Srbiju u svom rudimentarnom obliku; mogao je da onaniše pred prizorima pomahnitalih voditeljki i reporterki koje su vlažile ekran seksualnim sekretom (Nina & Žana, B92); mogao je da vidi kako crkveni velikodostojnici strpljivo čekaju u redu da blagosiljaju Novaka/Srbina/Pravoslavca; mogao je da vidi kako se na bini okupila čitava Srpska Porodica i kako izgleda Đokovićeva verzija Velikog Brata; mogao je da zaključi da je svaka Grand Parada sofisticirani, intelektualni TV show u poređenju sa ovim nacionalnim svršavanjem; finally, mogao je da vidi kako na bini svi prisutni igraju kolce, ćirilica, vamos-tamos, ovo je Srbija, bre! A već sledećeg dana čitamo sledeće...

DRŽAVNI PROGLAS SRPSKOM NARODU (VIZIJA E-NOVINA):

Ko je Srbin i srpskoga roda,
I od srpske krvi i kolena,
A ne došo na doček Novaku,
Ne imao od srca poroda,
Ni muškoga ni devojačkoga,
Od srca mu ništa ne rodilo,
Rujno vino ni pšenica bjela,
Rđom kapo dok mu je kolena.


E-novine, glasilo LDP-a !!
http://www.e-novine.com/entertainment/entertainment-tema/48896-Nisko-nie-najnie.html
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1604
Points : 4714
Datum upisa : 04.06.2008

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeSre 31 Avg - 7:29

https://www.youtube.com/watch?v=d22fNrMITL4&feature=related
Nazad na vrh Ići dole
C R A Z Y
VIP
VIP
C R A Z Y


Broj poruka : 536
Points : 1938
Datum upisa : 18.03.2010

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeSre 31 Avg - 21:47

@Smile: BS BS post2 sesir
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2007
Points : 5415
Datum upisa : 06.05.2009

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeČet 5 Jan - 12:57

Majka "Druge Srbije"

Perovićeva (r. 1933) je, naime, kao veoma mlada dospela do najviših političkih funkcija. Ona je već sa 20 godina postala član Predsedništva CK omladine Srbije, sa 23 je postala član Predsedništva CK omladine Jugoslavije, sa 28 predsednik Konferencije za društvenu aktivnost žena Jugoslavije, a sa 32 godine predsednik komisije CK SKJ za ideološki rad!
Izuzetno vredna i posvećena, ona je skrenula pažnju starijih rukovodilaca, koji su je podržavali i hijerarhijski unapređivali. Latinka sama svedoči da ju je lično Aleksandar Ranković, 1961, doveo na mesto predsednice Konferencije žena. Iako period 1964-1968 u ovom intervjuu (koji je očigledno zamišljen kao oficijelna biografija) Latinka uopšte ne spominje, posle Rankovićeve smene njen meteorski uspon se nastavio do neslućenih visina. Ko je bio njen tadašnji pokrovitelj možemo samo da slutimo.
Tek, ona je, prema podacima iz leksikona Ko je ko u Jugoslaviji (1970), godine 1966. postala sekretar komisije CK SKJ za reorganizaciju partije (komisija je očigledno trebalo da skrši otpor "rankovićevaca" u partiji), a iste godine je postala i član Izvršnog komiteta CK SKS. Nakon studentskih demonstracija, 1968, u sklopu još jednog "vetrenja" srpske partije, Latinka Perović postaje sekretar CK SKS. Sa svega 35 godina, ona je već drugi čovek u Srbiji, i na tom mestu ostaje u narednih četiri godine.

Dakle, u najvažnijem, formativnom razdoblju života, između 20. i 39. godine, Latinka Perović je bila profesionalni političar, i to političar od uspeha. Marljiva i ambiciozna, ona je od samog početka bila deo elite, i to elite koja suvereno vlada sistemom i resursima jedne ozbiljne države. To je bila prava moć, moć koja daje samopouzdanje, moć koja hrani dobro mišljenje o sebi, moć koja prija...

Mi ne živimo u vremenu staljinističkog manihejstva. Mi živimo u doba intelektualnog individualizma i društvenog pluralizma. Ne postoje dve Srbije. Postoji samo Druga Srbija, kao ideloški bunker iz koga se puca na sve što se napolju kreće. I postoji život izvan tog bunkera, raznolik, buran, plodan... Treba izaći iz tog bunkera i udahnuti vazduh punim plućima. I tada će se shvatiti da napolju ne žive nikakvi ujedinjeni neprijatelji i zaverenici, već ljudi sa individualnim brigama, nadama i interesima. Da li će to Druga Srbija ikada shvatiti? Da li će ti ljudi ikada izaći iz svog bunkera?

To je glavni ideolog LDP-a !!
I ako se budete u nedoumici da li da im poklonita svoj glas, mislite o tome da im dajetete "ovlašćenje" kako to lepo reče Muftija Zukorlić...
https://www.aikb.net/t1347p48-izbori-2012-za-koga-da-glasam#93553

Nazad na vrh Ići dole
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeSub 7 Jan - 0:02

PREOKRET! aplauz
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2776
Points : 7917
Datum upisa : 20.01.2009

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeSre 1 Feb - 1:11

Citat :
12:54 - Dodik: Zašto si ti vadio onog Spasojevića iz zatvora?
Dodik je Jovanoviću postavljao pitanja u vezi sa ubistvom premijera Srbije Zorana Đinđića.

Dodik: Zašto si ti vadio onog Spasojevića iz zatvora?

Jovanović: A je l znate da sam odveo Slobodana Miloševića u zatvor.

To se zove zamena tema od

http://www.tanjug.rs/videoDet.aspx?galID=54132
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1857
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5133
Datum upisa : 27.05.2007

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimePon 6 Feb - 3:47

Citat :

„Drhitite tirani, i vi izdajnici!“
Zašto Čedomir Jovanović otvoreno ne kaže da je u to vreme (1994. godine) Zoran Đinđić – koga proteklih godina sâm tumači i predstavlja kao univerzalni uzor – smatrao za potrebno da ode kod Srba na Pale i pruži im podršku pred očekivano bombardovanje. Zašto ne pita svoju novu koalicionu drugaricu da li je Đinđić stvarno „jeo vola na Palama“ ili je to bilo tumačenje nepoznatog umetnika. Kada je već toliko principijelan, zašto Jovanović, tada funkcioner DS, nije 1998. uspostavljao saradnju sa Komšićevim SDP, nego je putovao u Bijeljinu kod predsednika Demokratske stranke Republike Srpske pokojnog Ljubiše Savića Mauzera (do 1995. komandanta jedinice poznate kao garda Panteri)?

A kao šlag na tortu:
ČEDA: SRPSKA CRKVA JE MUTANT!

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 27.05.2007

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimePon 13 Feb - 12:04

m




Auuuu.... brate! coca

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

LDP - partija budućnosti????? Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP - partija budućnosti?????   LDP - partija budućnosti????? Icon_minitimeUto 14 Feb - 10:31

http://magazin-tabloid.com/casopis/index.php?id=06&br=251&cl=08
Nazad na vrh Ići dole
 
LDP - partija budućnosti?????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» SDU postala Partija radikalne levice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: