BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Toma Nikolić - SNS

Ići dole 
+27
Big Mile
Ilija
philips1
Drag65
Momir
Boranija
Maca
Grom
gogloee
Boza Belex
nemanjaRU
Boby
C R A Z Y
Rogy
Ars Vivendi
Novosadjanin007
iki
BBrroo
Fmember
Sneki
Racunarko
Limited011
HUACHUMA
Aritmeticar
Sofke
Mali akcionar
MilanLaki
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime6/29/2012, 13:35


o djilas romi ga pogotovo vole kad placa dobro predizborne kampanje i na glasackim biralistima
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2153
Points : 6002
Datum upisa : 25.07.2010

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime7/2/2012, 12:39

Ne znam kako ostali forumaši, ali ja sam za sada vrlo zadovoljan (koliko to čovek uopšte može da bude kada su političari u pitanju) izjavama kako Tome, tako i Vučića.
Pitanje je samo da li će to ostati samo izjave ili će stvarno bar nešto uraditi?

Za sada deluje da ćemo uskoro imati srpskog Sanadera!

Ako to SPS ili G17 ne budu želeli, imaćemo ili staru koaliciju ili nove izbore, mada ovo drugo bi značilo poraz i za SPS i G17...

Stvari se menjaju...

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2042
Points : 5674
Datum upisa : 06.12.2008

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime7/12/2012, 14:28

Citat :
Na primedbe da SNS nema kadrove koji mogu da efikasno upravljaju državom, Vučić je u intervjuu nedeljniku "Vreme" rekao da ta stranka ima barem 50 hiljada ljudi koji su bolji od potpredsednika DS Dušana Petrovića ili Dragana Šutanovca.
- Svi naši ljudi su bolji od njih, ali, ako me pitate da li tražimo bolje, da, tražimo. Ako me pitate zavidim li DS-u na Milici Delević, da, zavidim. Voleo bih da je naša - rekao je Vučić, i potvrdio da je direktorki vladine Kancelarije za evrointegracije nudio mesto šefa diplomatije, ali da još nije dobio odgovor.


Za ovu dvojicu šarlatana je potpuno u pravu, ali nisam baš siguran da je bivša žena Djilasa toliki kapacitet??

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2042
Points : 5674
Datum upisa : 06.12.2008

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime7/12/2012, 14:33

A Dulića niko ni da pomene....
titanik

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2776
Points : 7917
Datum upisa : 21.01.2009

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime7/26/2012, 04:07

SNS: Ko je kriv za javne nabavke?
Izvor: Beta
Beograd -- Srpska napredna stranka (SNS) zatražila je da se utvrdi odgovornost za neregularnost u javnim nabavkama i "krađu narodne imovine".
Skandalozno je, to što je za hitne nabavke ove godine, po podacima Uprave za javne nabavke, potrošeno više od osam milijardi dinara i što su u 2011. godini "u sivoj zoni" nestale skoro tri milijarde dinara, a obe godine čak tri puta više novca, ocenila je SNS.

"Građani moraju da znaju ko je kriv za pljačku narodne imovine, ko je pravu istinu o neregularnostima u javnim nabavkama krio od javnosti.., i zbog čega Predlog zakona o javnim nabavkama koji je sačinila SNS, nije stavljen u skupštinsku proceduru", pita SNS.

SNS očekuje od državnih institucija da u najkraćem roku odgovore ko su državni funkcioneri koji su krivi za pljačku narodne imovine.

Hajde Vučiću, hajde da te vidimo, svi čekamo da krenete, svašta ćemo tu da čujemo, al hoće li neko u zatvor

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Drag65
VIP
VIP
Drag65


Broj poruka : 611
Points : 1423
Datum upisa : 12.07.2009

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime7/26/2012, 07:39

Ars Vivendi ::
SNS očekuje od državnih institucija da u najkraćem roku odgovore ko su državni funkcioneri koji su krivi za pljačku narodne imovine.

Znači da se i ti zalažeš za povečanje troškova :).

Skupština, ovih dana, u odbrani postojećeg stanja, citat: "promena vizit karti državnih službenika će uzrokovati dodatne troškove uprave".

--------------------------------------------------------------------
Srbija ima prosečnu platu manju od Albanije, i dvostruko manju od Hrvatske. Jednu platu, svakog meseca, svakom zaposlenom Srbije, neko ukrade. Nezaposlenima je ukradena i nada.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1857
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5133
Datum upisa : 28.05.2007

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime10/25/2012, 16:09

Citat :
Srpska napredna stranka, u saopštenju svoje Pres službe, pita "kada, gde i kome je Aleksandar Vučić ponudio bilo kakvu funkciju u diplomatsko-konzularnim predstavništvima Republike Srbije", kao i zašto Mišković i Đilas prikrivaju svoje vlasništvo u dnevnom listu Pres.


Ovo za Press je 100% tačno. Vlasnici se kriju ali zaposleni tačno znaju ko su vlasnici Djilas i Mišković.

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime10/25/2012, 20:08

Znam da ga volis,postujem,ali ti moram dodati nesto i toplo se nadam da ces ovo shvatiti samo kao prijateljsko caskanje.
Nisu ovi tvoji ovcice,gledao sam neki svet plus,pa KURIR,PA NEKI RADIO FOKUS,mislim da nisam pogresio,danas se vracam iz N.Sada pa slusam u autu...tamo se reci ne biraju...o autonomiji Vojvodine,Djilasu...Ovi iz blica,b92 su decica za ove...takva kolicina mrznje me brine. Toma Nikolić - SNS - Page 2 145841
Nazad na vrh Ići dole
philips1
Our family
Our  family



Broj poruka : 334
Points : 946
Datum upisa : 12.04.2012

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime10/26/2012, 02:04

Boby@
Pa zar ti misliš da postoje dobri i loši u srpskoj politici?
Svi su loši.
Samo neka hapse koliko god loši bili.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime10/26/2012, 16:49

MOGAO BIH SE SLOZITI Toma Nikolić - SNS - Page 2 145841
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime10/27/2012, 12:01

"Oni koji potkradaju sve manje će potkradjivati, ostajaće više za narod".

"Moj otac je isto seljak kao i vi. Da je imao puteve nikada ne bi sišao u Kragujevac".

"Vi imate pravo da se zovete Makedonija i mi se ponosimo na vas. Ono što sam rekao bio sam rekao u emotivnom naboju".

"Kada narod shvati da se mi stvarno volimo, onda će i crkve drugačije da se ponašaju".
Nazad na vrh Ići dole
Drag65
VIP
VIP
Drag65


Broj poruka : 611
Points : 1423
Datum upisa : 12.07.2009

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime10/27/2012, 13:13

Prvi zakon koji ćemo doneti je o postupku javnih nabavki (tenderi)
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime10/27/2012, 14:50

...присуствовати традиционалној ракијади у Валандову.

„Драге су нам земље које су признале Косово“

koji je ovo badavadžija majko moja, da je živ Domanović imao bi ša da piše.

glupan ili glupak?
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime10/27/2012, 22:22

Kanda je Toma odkad je prezident promenio retoriku, a i Vucuc vec sad priznaje da dosta obecanja iz kampanje nece biti ispunjeno. Dakle u Serbiji ništa novo!! Važno se docepati vlasti a posle ko j..e taj narod koji je bio lud i verovao u obecanja. Parola: Neka nas kazne na sledecim izborima za 4 godine. A za 4 god. jovo nanovo. Toma Nikolić - SNS - Page 2 75937 Toma Nikolić - SNS - Page 2 471837
Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP
Voiceoflaw


Broj poruka : 541
Points : 1212
Datum upisa : 20.05.2011

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime2/17/2016, 21:04

Toma Nikolić - SNS - Page 2 12705187_812011832243806_8725597652997206876_n
police
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime3/12/2016, 08:33

Nikolić: Rešenje za poplave - Kanal Morava-Vardar

Kanal Dunav-Morava-Vardar bi značajno pomogao u zaštiti od poplava, rekao predsednik Srbije Tomislav Nikolić u razgovoru sa predstavnicima kineske kompanije zainteresovane za taj projekt.

Predsednik Tomislav Nikolić razgovarao je sa delegacijom kineske kompanije "Bonn Project" i predstavnicima Instituta "China Design Group" o infrastrukturnim projektima u Srbiji, posebno o izgradnji plovnog kanala Morava-Vardar.

Osvrćući se na trenutno stanje u vezi sa opasnošću od poplava, predsednik Nikolić je naveo da bi projekat Morava-Vardar umnogome pomogao i u podizanju stepena zaštite Srbije od takvih elementarnih nepogoda.

Kako se navodi u saopštenju predsednikovog Biroa za saradnju s medijima, kineski partneri izrazili su veliko interesovanje za projekte u izgradnji infrastrukture u Srbiji, a posebno za izgradnju kanala Morava-Vardar.

Oni su iskazali veliko zadovoljstvo potpuno otvorenim pristupom Srbije ka realizaciji zajedničkih projekata sa kineskim kompanijama.

Predsednik Nikolić je istakao da projekat Morava-Vardar nije samo običan infrastrukturni projekat, već je projekat koji će obezbediti život za mnoge generacije.

Kineska delegacija navela je da je njihova kompanija za ostvarenje ovog projekta dobila podršku od finansijskih i državnih institucija u njihovoj zemlji i da je već obavljen razgovor i sa makedonskim partnerima o njegovoj realizaciji, ističe se u saopštenju.

Izvor: http://mondo.rs/a883412/Info/Srbija/Tomislav-Nikolic-Resenje-za-poplave-je-kanal-Dunav-Morava-Vardar.html

Još nije prvi april, ali je datum sve bliži. Za sad je samo Turbo Folk. (pogledati dole)

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Stane Dolanc
Our family
Our  family



Broj poruka : 332
Points : 807
Datum upisa : 22.05.2007

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: SNS Vučić...   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime5/30/2016, 00:58

Koliko vidim, nekom greškom OVDE ne postoji tema SNS!!

Što je na neki način uvreda jer minorne stranke kao LDP, DJB i DS imaju svoju temu ajkula

Toma Nikolić - SNS - Page 2 A5592a70fdff10f9b978923f1f774ec9
Nazad na vrh Ići dole
Stane Dolanc
Our family
Our  family



Broj poruka : 332
Points : 807
Datum upisa : 22.05.2007

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime5/30/2016, 01:06

Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2776
Points : 7917
Datum upisa : 21.01.2009

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime2/10/2017, 10:55

citat ::
Atletičarka Ivana Španović, reditelj Zdravko Šotra, pevač Zdravko Čolić, kao i direktor centra "Simon Vizental" Efraim Zurof biće ove godine među ličnostima koje će predsednik Srbije Tomislav Nikolić odlikovati povodom Dana državnosti 15. februara, saznaju Novosti.

U nosioce medalja i ordena upisaće se i alas Renato Grbić, kragujevački rokeri "Smak", neurohirurg Vaso Antunović.

Nikolić je još pre tri meseca, podsećaju Novosti, najavio da će odlikovati Srpsku akademiju nauka i umetnosti, a ordenje će dobiti i Matica srpska, "Kolarac", Bitef, Škola naivne umetnosti u Kovačici, kao i škola "Braća Aksić" iz Lipljana.


_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2776
Points : 7917
Datum upisa : 21.01.2009

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime3/26/2017, 13:14

citat ::
Nikolić je govor otvorio i zatvorio komentarisanjem aplauza koje je dobio uoči i tokom govora koji je posvetio podršci Vučiću, a vratio se i na period kada se čekalo šta će odlučiti on i predsednik SNS, tokom koga je bio na meti različitih komentara, kako iz redova vladajuće koalicije, tako i medija i analitičara.

"Odvikao sam se od aplauza. Nisam ni došao zbog sebe, izabrali ste Aleksandra Vučića i danas sam došao da zajedno podržimo njegovu kandidaturu kao našeg zajedničkog kandidata. Ne bih bio zadovoljan sobom, ne bih bio Tomislav Nikolić i ne bih bio Šumadinac kada nekim funkcionerima, nekim kvazinovinarima i analitičarima, koji su i danas na mestima na kojima se najbolje vide na televiziji, ne kažem ono što mi leži na duši. Vi nemojte da mi aplaudirate zato što ste me rušili od prvog dana. Mnogo me je bolelo, ali vas nikad i nisam ubrajao u prave naprednjake. Evo vam sada prilika, sada kada smo zajedno samo zbog Aleksandra Vučića da mi u oči kažete da sam izdajnik, strani plaćenik, kriminalac, da razbijam Srbiju, da razbijam SNS i da rušim Vučića. Nema potrebe da to govorite za sutrašnje novine koje plaćate da bi vam ispunile svaku želju", naveo je Nikolić.

Potom se ponovo obratio Vučiću.

"Aleksandre, ništa nismo dobili na poklon, ništa ne smemo da predamo bilo kome. Tako nam bog pomogao", istakao je Nikolić.

Takođe, odlazeći predsednik Srbije je kandidatu vladajuće koalicije poručio da će mu uvek biti tu kao podrška i oslonac, uz napomenu da će mu biti potrebno i jedno i drugo.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2776
Points : 7917
Datum upisa : 21.01.2009

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime10/31/2017, 16:25

Predsednik Rusije Vladimir Putin uručiće Orden prijateljstva bivšem predsedniku Srbije Tomislavu Nikoliću 4. novembra u Kremlju, najavljeno je u Beogradu.

Sa Nikolićem, koji je predsednik Nacionalnog saveta za koordinaciju saradnje sa Rusijom i Kinom, sastao se ambasador Rusije Aleksandar Čepurin koji je istakao da je to još jedna potvrda bratstva i prijateljstva dva naroda.

Dodela i uručenje ordena "ukazuje veliko poštovanje koje ruski narod ima prema doslednom stavu Nikolića da odnosi dva naroda treba uvek da se zasnivaju na bratstvu i međusobnom poštovanju", rekao je Čepurin.

U Moskvi, na Dan narodnog jedinstva, Putin će Nikoliću uručiti to visoko državno odličje "za veliki lični doprinos jačanju strateškog partnerstva i prijateljskih veza između Ruske Federacije i Srbije".

Ukaz o dodeli Ordena prijateljstva, Putin je potpisao je 30. maja 2017. godine, saopšteno je iz Nacionalnog saveta za koordinaciju saradnje sa Rusijom i Kinom.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime9/7/2018, 23:13

MALVERZACIJE NA FESTIVALU NAISUS U NIŠU: Među uhapšenima šef kancelarije za mlade, bivši kik-bokser i šef omladine SNS
http://www.ekspres.net/brejking/hronika/malverzacije-na-festivalu-naisus-u-nisu-medu-uhapsenima-sef-kancelarije-za-mlade-bivsi-kik-bokser-i-sef-omladine-sns
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2776
Points : 7917
Datum upisa : 21.01.2009

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime9/7/2018, 23:30

Pa dobro, jasno je iz tvojih postova da baš ne obožavaš AV i SNS, ali šta je tu vest?
Šta to ovi rade što oni predhodni nisu radili?

Razlika je, možda, što se vidi da nešto rade, a da uzimaju proviziju to je jasno!

Oni prethodni nisu ništa radili, a uzimali su proviziju - tu je razlika.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

Toma Nikolić - SNS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS - Page 2 Icon_minitime9/9/2018, 00:36

Ars Vivendi ::
Pa dobro, jasno je iz tvojih postova da baš ne obožavaš AV i SNS, ali šta je tu vest?
Šta to ovi rade što oni predhodni nisu radili?

Razlika je, možda, što se vidi da nešto rade, a da uzimaju proviziju to je jasno!

Oni prethodni nisu ništa radili, a uzimali su proviziju - tu je razlika.
Zanimljivo je da uvek praviš paralelu sa prethodnom vlašću.
Pa to je u stvari ista kriminalna vlast. Preko 50% članova SNS su preletači iz DS.
A da se više radi to se slažem sa tobom.
Evo na Trgu Republike radovi na rekostrukciji će trajati 420 dana.
coca
Nazad na vrh Ići dole
 
Toma Nikolić - SNS
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: