BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Toma Nikolić - SNS

Ići dole 
+27
Big Mile
Ilija
philips1
Drag65
Momir
Boranija
Maca
Grom
gogloee
Boza Belex
nemanjaRU
Boby
C R A Z Y
Rogy
Ars Vivendi
Novosadjanin007
iki
BBrroo
Fmember
Sneki
Racunarko
Limited011
HUACHUMA
Aritmeticar
Sofke
Mali akcionar
MilanLaki
31 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime1/25/2011, 11:40

Ja sam licno za srpsku naprednu stranku, Toma je pravi domacin, a bogami ga i dame sve vise gotive.

Sto se agbn tice, ne znam sta bih rekao, a da vec nisam.
Nazad na vrh Ići dole
Mali akcionar
Still learning
Still learning
Mali akcionar


Broj poruka : 58
Points : 221
Datum upisa : 14.06.2009

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime1/26/2011, 09:42

MilanLaki ::
Ja sam licno za srpsku naprednu stranku, Toma je pravi domacin, a bogami ga i dame sve vise gotive.

Kad već pominješ politiku, vidi se da si za Tomu - crni radikal u kratkim pantalonicama, a spreman za veliku koaliciju sa žutima i crvenima koji ti već greju noge i druga mesta koja su se ohladila.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime1/26/2011, 09:52

A sto si ljut? Toma je i lepsi i bolji od Tadica!
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime1/26/2011, 09:53

Mali akcionar ::
MilanLaki ::
Ja sam licno za srpsku naprednu stranku, Toma je pravi domacin, a bogami ga i dame sve vise gotive.

Kad već pominješ politiku, vidi se da si za Tomu - crni radikal u kratkim pantalonicama, a spreman za veliku koaliciju sa žutima i crvenima koji ti već greju noge i druga mesta koja su se ohladila.
mislim da postoje strane za stranacka prepucavanja na ovom forumu,nas ostale postedite toga na agrobanci.hvala
Nazad na vrh Ići dole
Mali akcionar
Still learning
Still learning
Mali akcionar


Broj poruka : 58
Points : 221
Datum upisa : 14.06.2009

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime1/27/2011, 13:43

MilanLaki ::
A sto si ljut? Toma je i lepsi i bolji od Tadica!
Delujem ljuto? Jok, malo se zezam, nacrtao si se. A vidiš da se zezam i na račun žutih i crvenih. Ja sam van politike, zezam se na račun svih boja.
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime1/27/2011, 17:08

Pre skoro četiri godine Toma Nikolić je bio izabran za predsednika parlamenta na nekoliko dana. Berza je odreagovala padom istim tim danima. Šta mislite, da li Toma i danas može imati takav efekat na berzu? Ja mislim da ne baš.
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 25.05.2009

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime1/27/2011, 18:29

Laki, ovo je pitanje za tebe. Da ponovim: da li da selimo svoj portfolio u Hrvatsku ako na vlast dodje Toma ili ovoga puta nama opasnosti posto je on za Evropu.
Sta se moze ocekivati i sta bi on mogao promeniti. To sto je lepsi od Tadica nece nam mnogo pomoci jer lepota je prolazna.
Toma Nikolić - SNS 421954

_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2007
Points : 5415
Datum upisa : 07.05.2009

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime1/29/2011, 22:11

PRONADJITE RAZLIKU

Toma Nikolić - SNS F71b501700
Toma Nikolić - SNS Fe7aaf9fd3

Toma Nikolić - SNS 3bab5e6a4f
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/16/2011, 18:47

Kako komentarisete danasnju odluku lidera SNS?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5394
Localisation : Centar grada
Points : 6869
Datum upisa : 21.05.2007

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/16/2011, 19:14

Malo pretenciozno, al nek mu bude.
Drski su i ovi odgovori iz DS.
Koliko sam čula jedno saopštenje (iz DS) apeluje na Tomino pravoslavlje i hrišćanstvo? tt Jer hrišćanstvo ne podržava suicidne ideje!
(ovo za mog Valjevca Huačumu cekic )

Treba bandu razjuriti, rasterati... ne znam da li je to Tomina stranka?
Možda, ljudi jednostavno mislim da neće glasati za ove na vlasti, ja lično NEĆU!!

A i kako za ORTOPEDA kome je prvo radno mesto (sa 28 god.) bio predsednik Skupštine (2. čovek u državi) a onda počeo da se bavi rudarstvom, izdavanjem dozvola za gradnju, ekologijom...

Tadić (ne verujem da ima više od 6 meseci staža) počeo kao prof. psihologije u I beogr. gim,(gde su ga zamolili da da otkaz jer su se roditelji žalili da im pipka ćerke) , a zatim EKSTREMNA karijera: ministar telekomunikacija, ministar vojini, predsednik države???

Čeda sa ulice postao potpredsedik Djindjićeve vlade??? Koje to on iskustvo ima?

Vučić: ne verujem da ima i JEDAN dan staža makar kao pripravnik?

Dačić: jedino radio kao funkcioner stranke! I op... ministar policije? Pa kako??
I tako dalje... sve sami amateri, a Djunić i ekipa ???

Užas!!

Samo bog može da nam pomogne...


_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/16/2011, 20:32

Sneki ::

Dačić: jedino radio kao funkcioner stranke! I op... ministar policije? Pa kako??
I tako dalje... sve sami amateri, a Djunić i ekipa ???

Užas!!

Samo bog može da nam pomogne...


eh, neću da branim ove sadašnje, ali to kakva im je bila karijera pre političke nema nikakve veze. imali smo mi i profesionalce sa godinama radnog staža kao što su bili Mirko Marjanović, Dragan Tomić, još jedan Dragan Tomić, pa i sam Milošević je imao dužu bankarsku karijeru i sve su nas usrećili.

Danas se i kod nas i u svetu politikom bave profesionalni političari, a poneki izuzetak samo potvrđuje to pravilo, i treba im suditi samo po njihovim političkim rezultatima a ne po tome kavu su karijeru imali pre ulaska u politiku.


Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 25.05.2009

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/16/2011, 21:22



Potpuno podrzavam Mahatmu. Demokrate nemaju pojma.
Mahatma je trenutno prava inkarnacija cuvene srpske mudrosti:
J*BES ZIVOT CUVAJ ZDRAVLJE

_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
BBrroo
VIP
VIP



Broj poruka : 585
Points : 1870
Datum upisa : 09.03.2010

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/16/2011, 23:26

Sneki ::


Užas!!

Samo bog može da nam pomogne...


post2 post2
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 25.05.2009

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/18/2011, 00:49


Citat :
Možda, ljudi jednostavno mislim da neće glasati za ove na vlasti, ja lično NEĆU!!

Hej Sneki! Jer moze to malo hrabrije. Evo ja cu ,na primer sledece godine glasati za DS ili LDP.
Hajde da cujem tebe i ostale. Predlozite mi nesto drugo, imam dosta vremena da razmislim. Samo, molim vas, da mi ne predlazete da glasam iz inata (da bih nekog a i sebe kaznio) vec da glazam za nekog ko ima najpozitivniju politiku koja, iako ne idealna, nece biti protiv nas i nasih osiromasenih porfolia.
Ti Sneki pripazi sta predlazes jer ovaj Broo te sledi i imas odgovornost za njega.
Prizivate Boga na temi Politika, ali nije ni cudo jer ja sam danas video politicara koji lezi na trosedu sa brojanicama i neodoljivo podseca na Majku Terezu.

Dakle hajde da se malo hrabrije izjasnimo. Uvek imamo pravo da se predomislimo i promenimo, pa idealno bi bilo da smo svi Swing Voters a ne clanovi partija, zar ne?


'bom'




_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/18/2011, 08:17

Ne verujem da bi dobro prošli ako bi osnovali Špekulantsku partiju. Sumnjam da bi nešto takvog naziva bilo prijemčivo za široke narodne mase.
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/18/2011, 08:29

Lepse zvuci Narodno-demokratska Spekulantska partija. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Novosadjanin007
Member
Member
Novosadjanin007


Broj poruka : 690
Godina : 47
Localisation : Novi Sad
Points : 3232
Datum upisa : 06.12.2010

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/18/2011, 12:14

Veceras u 19h ponovo okup naprednjaka...koliko cujem i Kostunicine snage ce da im se pridruze...mislim da nam lelex polako ide u bunar...predlazem finu akumulaciju para dok se sve ovo ne slegne!!!

_________________
Tiha voda, breg roni.
Nazad na vrh Ići dole
BBrroo
VIP
VIP



Broj poruka : 585
Points : 1870
Datum upisa : 09.03.2010

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/18/2011, 14:55

HUACHUMA ::


Prizivate Boga na temi Politika...

'bom'


Eto vidis dokle smo dosli.

Samo moramo i mi malo podsetiti
boga da nam pomogne, da nas skroz
ne zaboravi.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2776
Points : 7917
Datum upisa : 21.01.2009

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/18/2011, 16:08

Kovačević: Nikolić tera investitore
Izvor: Beta
Beograd -- Savetnik za strana ulaganja Milan Kovačević upozorio je da će se štrajk glađu i žeđu lidera SNS-a Tomislava Nikolića negativno uticati na dolazak investitora.
"Jedan od faktora investicione klime je i politički rizik i nestabilnosti koja se razvija oko slučaja štrajka glađu i žeđu Tomislava Nikolića umanjuje percepciju o opravdanosti ulaganja u Srbiju", rekao je on.

Kovačević je kazao da Srbija ionako nema dobru investicionu klimu, ali i dodao da postoje različiti ulagači i da će oni koji imaju jedinstvenu dobru priliku nastaviti da investiraju.

"Ipak, generalno sve ovo ide ka odbijanju stranih ulagača jer oni rade na duge staze, što znači da očekuju stabilnost zemlje i normalno odvijanje političkih procesa", kazao je on.

Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/22/2011, 12:04

Štrajk Nikolića je odlična prilika da se vidi ko stoji iza finansiranja Vučićeve (SAD) stranke.
18 aprila ga posećuje Beko, a 20-og i Zečević.
Time se jasno stavlja do znanja, i nevernim Tomama, da Nikolić nikakvo dobro Srbiji doneti neće, već će pospešiti rad kriminalne Đunićeve bande, što se i ne razlikuje od politike i ponašanja žutih !


_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
C R A Z Y
VIP
VIP
C R A Z Y


Broj poruka : 536
Points : 1938
Datum upisa : 19.03.2010

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/22/2011, 14:13

Meni nešto pada na pamet da bi sve ovo moglo biti zbog Šekija (naravno pod uslovom da je toma dobio neki info da će ga pustiti uskoro - do kraja godine). Jer, ako je to tako, onda je jsano što su mu datumi toliko bitni.
Pomislio je, da mu je ovo poslednja prilika da zbog pada popularnosti DSa i pre povratka Šešelja (ako se uopšte vrati) uzme vlast. Jer kad se onaj vrati iz Haga biće za nevernog Tomu povuci potegni...

A razlog zbog čega mi se mota po glavi da bi Šekija mogli da puste pre izbora (osim što neki pričaju da će se to dogoditi) je upravo pad popularnosti DS. Sjajna prilika za EU da napravi haos u opoziciji i da na taj način pokuša da na vlasti očuva ovog dinosaurusa od vladajuće koalicije (iako ja ne verujem da je narod toliko lud).

Jasno je da će Tomu ova farsa koju pravi skupo koštati što se tiče procenta biračkog tela. Nego šta ako ipak Šekija ne puste, niti raspišu prevremene izbore (čega verovatno neće ni biti). Onda će raja koja je razočarana i ovom .... vladom i ovim nevernim Tomama ili da apstinira od izbora ili će neko treći da pokupi njene glasove. To mene golica. Ko bi mogao biti taj treći s'obzirom da je većina kandidata politički potrošena. Želi li neko da podeli svoja razmišljanja na ovu temu kafa
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/22/2011, 22:59

Seki odvlaci deo glasova Tomi,to sigurno,pitanja je koliko,ali po meni je Seki tempirana bomba,a nisam siguran da ga zasigurno mogu kontrolisat...Iskreno,mislim da EU I SAD,vec imaju garancije da Toma nece pisati uz vetar,pa iz istog tanjira jedu...tako da bezobzira ko ce dobiti od njih,pitanje je ko ce s kime u koaliciju,Bog nece doci i on je digao ruke od nas.
Nazad na vrh Ići dole
nemanjaRU
Just looking
Just looking



Broj poruka : 23
Points : 57
Datum upisa : 15.02.2011

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/23/2011, 10:04

Rogy ::
Štrajk Nikolića je odlična prilika da se vidi ko stoji iza finansiranja Vučićeve (SAD) stranke.
18 aprila ga posećuje Beko, a 20-og i Zečević.
Time se jasno stavlja do znanja, i nevernim Tomama, da Nikolić nikakvo dobro Srbiji doneti neće, već će pospešiti rad kriminalne Đunićeve bande, što se i ne razlikuje od politike i ponašanja žutih !

za ovo se u potpunosti slazem,toma i vucic i za teglu dzema bi se prodali kao sto se i jesu prodali...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime4/23/2011, 22:30

Pa jeftiniji su zato ce na vlast,ovi zuti, su skupi,nece vise da trose na njih...
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime2/26/2012, 11:22

Ovo sam skoro našo, mada je stariji od godinu dana. Zanimljiva rekcija Tome. Nije za decu ispod 16 godina, incert sadrži sočne psovke.

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: sns   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime5/22/2012, 00:10

Tax Plan

Nikolic’s party has said it wants to introduce a tax on banks to “relax pressure on the manufacturing” to spur as much as 100 billion euros in new investment from Russia and China over ten years. Nikolic will travel to Moscow on his first foreign visit, though he said yesterday the trip is to attend the United Russia party congress and was planned before the vote.
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2007
Points : 5415
Datum upisa : 07.05.2009

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime5/22/2012, 01:21

Božo, svašta papir trpi. Hajde malo napni vijuge: kako predsednik može da uvede bilo kakav porez?
Jel ti uopšte razmišljaš kad ovde pišeš?

Jesi li ti uopšte čuo da će Tadiš da bude premijer i da će vladu praviti sa SPS?

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
gogloee


Broj poruka : 1024
Points : 2865
Datum upisa : 10.01.2008

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime5/22/2012, 07:38

https://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.njuz.net%2Ffoto-njuz-naslovna-strana-blica-za-ponedeljak-21-5-2012%2F&h=iAQFyujsS

Toma Nikolić - SNS BlicSutra
Nazad na vrh Ići dole
Grom
Our family
Our  family



Broj poruka : 154
Points : 496
Datum upisa : 29.06.2011

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime6/28/2012, 10:49


Pa, čestitam glasačima SNS što će dobiti par ministara u novoj Vladi.

Samo malo opravdano sumnjam da su oni baš za takvu Vladu i glasali.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime6/28/2012, 22:43

kako se covek popisao po svojim biracima...svaka mu cast... 89
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime6/29/2012, 08:49

Boby ::
kako se covek popisao po svojim biracima...svaka mu cast... 89

ma to svi oni rade vec vise od 20 godina.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime6/29/2012, 10:18

,,,ALI UVEK SE NANOVO IZNENADIM...kad sam nepopravljivi optimista....nikada nisam bio za Tomu,ali je covek zasluzio glavne poluge vlasti,dobio je izbore...ALI KLONIRANI SLOBA,PIJANO MALO KRME...mi aktivira nesto protiv cega sam polivan vodom i lupao u serpe...ako mislite da sam idealista,da sam zadovoljan...nisam...ne treba se biti pametan ...vec samo pogledati istorija...i odgovor je tu...eeee da su se TOMA I BORIS,,DOGOVORILI PA DA OTERAJU PRASICE I LOPOVE...I AKO JE NESPOJIVO ,,,BILO BI MI DRAGO
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1857
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5133
Datum upisa : 28.05.2007

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime6/29/2012, 10:27

Mali Sloba kažeš?
A ko je njega vratio u život? Ko se s njim izmirio i uveo u vladu?
Da nisu glasači DS glasali za koaliciju DS - SPS prošli put?
Nema nam spasa!
Jedino je dobro što će brzo vanredni izbori.

Pogledaj ovo:
Razlaz DS i LSV u Novom Sadu?
Sve izvesnija je gradska vlast u kojoj neće biti LSV-a, a činiće je DS, SPS, DSS, SRS i Dveri

http://www.politika.rs/rubrike/Srbija/Razlaz-DS-i-LSV-u-Novom-Sadu.lt.html

Pošto vidim da si glasao za DS, jesi li glasao i za ovo?
udrimile

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Grom
Our family
Our  family



Broj poruka : 154
Points : 496
Datum upisa : 29.06.2011

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime6/29/2012, 11:59

Maca ::
Mali Sloba kažeš? A ko je njega vratio u život?

Glasači su ga 'vratili u život', a teško mogu da nam pomognu
'vanredni izbori', jer oni neće ništa bitno promeniti u odnosima.

Možda kroz godinu dana kada ova vlada odradi svoj posao.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Toma Nikolić - SNS Empty
PočaljiNaslov: Re: Toma Nikolić - SNS   Toma Nikolić - SNS Icon_minitime6/29/2012, 13:31

Maco...nikada nisam bio za njega i nista mu ne verujem nikada ni nisam...za ds zam glaso i ne stidim se...ne zeto sto su dobri...nisu ni za ku..c...ali dati krmetu premijersko mesto a bitangi Dinkicu finnsije...kraj Tome i pre pocetka...44 ODBORNICKA MESTA I PREMIJER I POLICIJA..PROSVETA...I STA LI VEC...SRAMOTA..ucena CELE ZEMLJE I NACIJE...da je Toma dao premijera i glavne poluge vlasti...OK...POBEDIO JE,ali ovo...TO SAM MACO HTEO DA KAZEM...ALI TI TO VEROVATNO I ZNAS...licno sam mnogim prijateljima iz ds;a rekao da je najbolje da odu u opoziciju...TADIC JE IZGUBIO...KOJI CRNI PREMIJER...U DIPLOMATIJU ILIZA SAVETNIKA I KRAJ...TOMA JE IMAO TAMAN TOLIKO MORALA DA PODNESE OSTAVKU KADA JE GUBIO OD BORISA..TO JE PROTOKOLARNO a Tadic ni to...on je po meni politicki istrosen...sledeceg koga vidim tu je svakako DJILAS

EDIT: Bobi ovo je već skandalozno kako ti pišeš po forumu. Ovaj post je prevršio meru! Malo se potrudi, interpunkcija, mala i velika slova, tačka, zarez (iz kojih ide spejs).
Ti si razvio svoje pismo koje je na ivici čitljivosti.
Molim te potrudi se i piši srpski, sa poštovanjem gramatike i interpunkcije!
U suprotnom moraćemo da brišemo ovakve, blagorečeno, nepismene i nečitljive postove!
Admin


Nazad na vrh Ići dole
 
Toma Nikolić - SNS
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: