BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Šta kupovati - Šta prodavati?

Ići dole 
+130
Delboj
Nina Zeljko
Sutra
pepermint
Aritmeticar
losmi
Gocili
Limited011
zekapeka
vladimir85
telux
Tomislav
Trade Now
Tom80
boban75
Boranija
tan
Smile
Tenerife
$
FatCat
Roman Abramovich
MMcorp
mili61
Dragan555
Frenky
Bojjan
Zeljko321
Drasko
Ars Vivendi
MORNAR
Cermet
Matans
Big Mile
Nemesis
Nauzika
Zlaxx
Zoranecc
Boby
Mivanovic
mili21
Maca
Nikola
Zmajica
Fmember
Zrimi
Taliano
Dnenad85
Jerry Springer
Ilija
Kurajber
Boza Belex
Momir
Dragan11
Drag_Mlad
GAGILILI
grubi
ILoveRoses
Aleks
C R A Z Y
Ceras
Rogy
BoS
Sheriff
Miladin
Mozartru
StM
BBrroo
Sahbaz
Non-ProfitOrganization
mr Bean
V029
Jegulja
Novosadjanin007
RobinHood
MYSTIC021
Racunarko
Mister No
Mira
MarkoJTD
Zlaxa
pepsiman
iki
Dexiv
Lilihip
Radasin
nepet
Atomski mrav
KRUSKA
Paštrović
gogloee
MilanLaki
pakodazna
Ris
StefanMR
Milica1
Teletrader
Dr Zuk
Greta
IvanV
Sasa965
ljupche
ALHEMICAR 07
mirami
Joca
Posmatrač
Stenli
JMBR
Vidovnjak
Vlada
Mala
Lurije
Slovenac1
Mima
Mc.Intosh
Milos86
Albatera
kaktusic
1jelena
BojanNS
Friz
hawk
Sneki
Maxima
Dusan
Kobe Bryant
StefanoProdi
Dragan
Dex
nokidude
134 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Dnenad85
VIP
VIP
Dnenad85


Broj poruka : 410
Godina : 38
Localisation : pickovac
Points : 1545
Datum upisa : 28.01.2010

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/22/2012, 22:50

Jerry Springer ::
Zelim da kupim nesto od ovoga. FITO, MTLC , ALFA ili CRFS.

Sta bi ste vi izabrali od ove cetiri kao najbolje sesir za dugorocnije drzanje. Zelim da drzim par 2-3 godine a mozda i duze.
Hvala na misljenjima.
cfrs,mtlc
Nazad na vrh Ići dole
Jerry Springer
VIP
VIP
Jerry Springer


Broj poruka : 225
Localisation : Backa
Points : 948
Datum upisa : 22.01.2012

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/23/2012, 00:22

crfs ima lep odnos cene i zarade ali me strah sto su u vlasnistvu Grka, a Metalac me nervira sto gardi onaj stadion za 3 miliona evra. FITO mi nekako izgleda najlepsi od ovoga.
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/23/2012, 11:44

NIIS .
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/23/2012, 12:25

Aleks ::
NIIS .

post2

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
mr Bean
Still learning
Still learning
mr Bean


Broj poruka : 49
Points : 233
Datum upisa : 11.12.2010

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/23/2012, 12:31

taliano ::
Aleks ::
NIIS .

post2
post2
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/23/2012, 12:33

Naj cistija akcija, na berzi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Jerry Springer
VIP
VIP
Jerry Springer


Broj poruka : 225
Localisation : Backa
Points : 948
Datum upisa : 22.01.2012

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/23/2012, 14:35

Aleks ::
NIIS .

NIIS i AERO vec imam u portfoliu i te dve cu nastaviti da pojacavam u zavisnosti od mogucnosti , ali razmislaj koju jos kompaniju da dodam.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/23/2012, 14:59

Sacekaj Telekom Srbija.





govor
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/23/2012, 15:21

Zlato sesir
Nazad na vrh Ići dole
Jerry Springer
VIP
VIP
Jerry Springer


Broj poruka : 225
Localisation : Backa
Points : 948
Datum upisa : 22.01.2012

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/23/2012, 16:40

Lilihip ::
Zlato sesir

Zlato je mnogo skupo sada, verujem da ce da splasne kad kriza prodje.
Nazad na vrh Ići dole
Jerry Springer
VIP
VIP
Jerry Springer


Broj poruka : 225
Localisation : Backa
Points : 948
Datum upisa : 22.01.2012

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/23/2012, 16:44

[quote="pepsiman"]Sacekaj Telekom Srbija.





govor [/quote

Sigurno cu i to da dodam u portfolio. Diverzifikacija u 5 hartija mi se cini najoptimalnija za moje investiranje. NISS, AERO, Telekom, i jos nesto.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan11
VIP
VIP



Broj poruka : 126
Godina : 46
Points : 486
Datum upisa : 04.08.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/23/2012, 16:55

[quote="Jerry Springer"]
pepsiman ::
Sacekaj Telekom Srbija.





govor [/quote

Sigurno cu i to da dodam u portfolio. Diverzifikacija u 5 hartija mi se cini najoptimalnija za moje investiranje. NISS, AERO, Telekom, i jos nesto.


Razmisli o TGAS
Nazad na vrh Ići dole
Zrimi
Still learning
Still learning



Broj poruka : 35
Godina : 39
Localisation : Niš
Points : 95
Datum upisa : 26.01.2012

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: kupac   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/28/2012, 17:48

Ljudi moze li neko iskreno da me posavetuje sta da kupim NIIS ili AIKB?Kakve su vase procene hoce li se nis vratiti na onih magocnih 500 ili tesko?Inace ovo mi je prvi post na ovom forumu i moram da pohvalim sve ucesnike (nekad se lepo nasmejem ali i ima dosta toga da se nauci) a pogotovo administratore.Super ste drustvo :)
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/28/2012, 23:47

Zrimi ::
Ljudi moze li neko iskreno da me posavetuje sta da kupim NIIS ili AIKB?Kakve su vase procene hoce li se nis vratiti na onih magocnih 500 ili tesko?Inace ovo mi je prvi post na ovom forumu i moram da pohvalim sve ucesnike (nekad se lepo nasmejem ali i ima dosta toga da se nauci) a pogotovo administratore.Super ste drustvo :)

Eh kad bi znali pravi odgovor ne bismo visili na ovom forumu već bi ... jedrenje

a što se tvog pitanja tiče, ja bih kupio obe hartije
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Zmajica
Just looking
Just looking
Zmajica


Broj poruka : 21
Points : 71
Datum upisa : 02.11.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/29/2012, 21:33

bolje nis, aikb mi je skup..
da li ce pasti na 500,nemam pojma, ali da ce vredeti mnogo vise to je sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
Zrimi
Still learning
Still learning



Broj poruka : 35
Godina : 39
Localisation : Niš
Points : 95
Datum upisa : 26.01.2012

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/30/2012, 00:28

Po mojoj neiskusnoj proceni NIIS bi najvise trebao da padne na 550 i to je minimum posle toga ide gore a za AIKB mislim da ce jos padati i padati.Slozio bi se sa vama da su obe hartije likvidne i dobre za kupovinu ali za AIK cu jos malo sacekati.CEKAM JA TELEKOM :)))) Hvala drustvo na savetu
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/30/2012, 11:36

Vidim da mnogi cekaju Telekom pa me interesuje rezonovanje iza te odluke. Meni ovo novo upravljane Telekomom, 'neoptereceno' stranim partnerom govori da ce akcija biti rizicna na duzi rok. Osim ako ne krenu sa nekom smesnom cenom koja ce odgovarati trzisnoj kapitalizaciji od recimo 500mil e.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Zrimi
Still learning
Still learning



Broj poruka : 35
Godina : 39
Localisation : Niš
Points : 95
Datum upisa : 26.01.2012

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/30/2012, 16:00

Sta Nikola mislis da cena nece ici gore na duzi period?Sto se tice mog rezonovanja bice slicno kao sa NIIS-om.Prvih par dana ide dole i onda u prvih 6 meseci ode duplo.Da i ja mislim da ce biti neka smesna cena.Mnogi ce da se zalete za tu hartiju ne znam zbog cega mozda ima neku magiju a mozda ce slucajno biti najbolja hartija na berzi.U svakom slucaju ja za to pripremam svoju zitotnu ustedjevinu zato bi voleo da vidim i tudje komentare.Jos samo da skupim petlju kad izadje ta akcija da ulozim sve eeeee. :)))
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/30/2012, 16:22

Nikola ::

Osim ako ne krenu sa nekom smesnom cenom koja ce odgovarati trzisnoj kapitalizaciji od recimo 500mil e.

Kako to misliš "tržišne kapitalizacije"??
Mogu samo da krenu od KKV !!

Gledanje u kristalnu kuglu:
Ogroman broj akcionara obićno spušta cenu.
Možda padne, pa se špekulativno digne (kao na NIIS - ZB Banka) ali, zbog gomile malih akcionara, neminovno mora da padne posle toga.
Možda na baš duuug rok nešto i bude, ili ako se upeca neki fond...
veshtica
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/30/2012, 17:32

Izvinjavam se, sigurno cu da lupam jer sam potpuni laik, samo se ucim na forumu :)

Posto ja ne umem da trgujem, samo sam kupio nesto akcija NIISa da sklonim deo novca od evra i dinara pa to posmatram kao investiciju na 3-5 godina, jer deluje da u tom vremenskom okvirno nece (bar ne znacajno) da izgubi vrednost.

Na slican nacin ne mogu da posmatram Telekom. Deluje mi da na njemu moze samo da se spekulise i 100% je nepredvidljiv na duze od 3 meseca.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Zrimi
Still learning
Still learning



Broj poruka : 35
Godina : 39
Localisation : Niš
Points : 95
Datum upisa : 26.01.2012

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/30/2012, 17:42

Sneki kakve su tvoje procene u prvih 3,6,12 meseci?Mada sve zavisi od nominalne vrednosti hartije zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/30/2012, 17:56

@Zrimi, izvini nisam video poruku

mislim da je potpuno nepredljiv jer se ne govori javno o buducnosti kompanije. Ona se nece voditi ekonomskim principima vec ce se koristiti za zadovoljenje drugih politickih ili privatnih finansijskih ciljeva.

NIIS je u vlasnistvu kompanije koja ima sve potrebne resurse i uticaj da je vodi, veoma je otvorena i pristupacna, i izgleda da ima interes da razvije NIIS.

Telekom je po meni u uzasnom stanju. Da nije monopol ne bi poziveo ni 6 meseci. Ukoliko se Telenor zainati i razvije neku formu fiksne telefonije gotovi su. A dovoljno je da upgraduje svoju mobilnu mrezu i prodaje fiksirane mobilne telefone :) Pritisak javnosti je ogroman da se firma ne privatizuje (sto bih i ja voleo kad bi je neko profesionalno vodio) pa ce polako propadati godinama. Politickim linijama ce mu se namicati na vrat raznorazna sponzorstva, stipendije i grantovi za razvoj demokratije ili kojecega, uposljavace se ljudi kao zamena za socijalni program i na kraju ce trziste preuzeti druge kompanije a telekom ce izdavati infrastrukturu i doci na nivo vodovoda i kanalizacije.
Ovo je naravno samo nagadjanje, moze da se desi i da ga prodaju 7. maja kad listici budu prebrojani ali opet je pitanje kome i kako taj vlasnik tretirati male akcionare.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime1/31/2012, 19:25

MTLC, DNOS...

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime2/9/2012, 23:30

Maca ::
MTLC, DNOS...

halil
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime2/9/2012, 23:34

Ajde jos jednom da vidimo jel slucajno :) Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 963551 alien

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
mili21
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 10
Datum upisa : 12.02.2012

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime2/12/2012, 18:28

NIS a Telekom kasnije da razmislim
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime2/12/2012, 18:32

Nikola ::
Ajde jos jednom da vidimo jel slucajno :) Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 963551 alien

Vidim dopalo ti se love3
Jesi li me bar poslušao?

Ne bih da preporucim ništa pre izbora. Ništa ni NIIS ni bilo šta.
Možda neka akcija bljesne, ali ne verujem da će imati snage za duži rast.
Ima koje treba kupiti ali je neizvesno koliko će morati da se čeka na keširanje dobitka...
Javiću se ja...
sesir

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Mivanovic
Just looking
Just looking



Broj poruka : 30
Points : 172
Datum upisa : 18.07.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime2/12/2012, 20:26

JA MISLIM DA JE NIS DOBAR...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime2/12/2012, 21:22

crfs
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime2/12/2012, 21:58

gmon

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Zoranecc
VIP
VIP
Zoranecc


Broj poruka : 209
Points : 587
Datum upisa : 19.11.2010

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: n   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime2/16/2012, 13:03

Sve je to ok. Planirao sam da kupim oko 1000 ak. NIS jer je cena bila odlicna ALI ova situacija sa Grckom me ozbiljno zabrinjava. Sve vise je glasina i ekonomskih analiza da je neminovnost da Grcka izadje iz zone evra. E onda nastaje stampedo gori nego kada je bankrotirao LIM.BR. Pogledajte kakav je pad evra u poslednja dva dana. Agonija se i dalje nastavlja!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Jerry Springer
VIP
VIP
Jerry Springer


Broj poruka : 225
Localisation : Backa
Points : 948
Datum upisa : 22.01.2012

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime2/19/2012, 04:35

Zoranecc ::
Sve je to ok. Planirao sam da kupim oko 1000 ak. NIS jer je cena bila odlicna ALI ova situacija sa Grckom me ozbiljno zabrinjava. Sve vise je glasina i ekonomskih analiza da je neminovnost da Grcka izadje iz zone evra. E onda nastaje stampedo gori nego kada je bankrotirao LIM.BR. Pogledajte kakav je pad evra u poslednja dva dana. Agonija se i dalje nastavlja!!!!

I mene sve vise zabrinjava sta ce biti sa opstom ekonoskom situacijom. Investicije u akcije ce se isplatiti ako se cela situacija stabilizuje, pa akcije koje sada imaju PE 2-4 kao sto je mnogo kompanija ne Belex-u dodje na normalan nivo na recimo 15. Ali sta ce biti sa Srbijom kada nastavi da se zaduzuje i kada kroz koju godinu dodje ako ne u poziciju Grcke onda barem Madjarske. Bojim se da ne umereno zaduzivanje ne zakuca cene akcija za jos mnogo godina.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime3/23/2012, 12:27

Maca ::


Ne bih da preporucim ništa pre izbora. Ništa ni NIIS ni bilo šta.
Možda neka akcija bljesne, ali ne verujem da će imati snage za duži rast.
Ima koje treba kupiti ali je neizvesno koliko će morati da se čeka na keširanje dobitka...
Javiću se ja...
sesir

Tačno tako!
Nazad na vrh Ići dole
Zlaxx
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 41
Datum upisa : 25.03.2012

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime3/25/2012, 03:02

Ja bih prodao akcije Umka a vi?
Nazad na vrh Ići dole
Rogy
VIP
VIP
Rogy


Broj poruka : 517
Points : 2119
Datum upisa : 10.09.2009

Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta kupovati - Šta prodavati?   Šta kupovati - Šta prodavati? - Page 8 Icon_minitime3/25/2012, 09:11

zlaxx ::
Ja bih prodao akcije Umka a vi?
Odgovor

_________________
.
Nazad na vrh Ići dole
 
Šta kupovati - Šta prodavati?
Nazad na vrh 
Strana 8 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS
» Kako kupiti akcije NISA pre izlaska na berzu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: BERZA, trendovi, aktuelnosti...-
Skoči na: