BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Agrobanka - AGBN (III DEO)

Ići dole 
+98
hey-ho
Bookmaker
Strbac
geogsi
Taliban
Rogy
Infinity
Guda
sexy jea
Cincinnatus
Folio
Mistery 011
Boby
vajabaja
Jumbo
Joca
Djuka
Novosadjanin007
Josh
Boki72
Dosije
Dusan
Greta
Borodino
Ars Vivendi
VorenBafet
BoS
Bidza
HUACHUMA
V029
Sutra
C R A Z Y
Prokuplje
Sahbaz
JMBR
JelenaS
Non-ProfitOrganization
Miladin
Sasa965
BBrroo
Admin
StariHrast
Sheriff
Mukli
Djakon
Momir
FatCat
Milica1
Zeljko
đubretarac
gogloee
Dragan
Kupi akcije
Popaj
Limited011
Dnenad85
Aca123
Atomski mrav
SabanNonda
Boranija
Zoranecc
Berza011
Jovana2009
Nemesis
Božo
Ris
Kobe Bryant
NEBOJSAe
Steve McQueen
Mitar
pepsiman
KRUSKA
GogaAna
Friz
nepet
Banaćanin
Aritmeticar
Slovenac1
Racunarko
Dax
Goast
Teletrader
RobinHood
Vladulns
Bista
Sneki
Magi2
Sofke
iki
Zak10
MarkoJTD
Maca
Drag_Mlad
MilanLaki
Jegulja
Ilija
Bond
Lilihip
102 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Bista
Spammer
Spammer
Bista


Broj poruka : 58
Points : 360
Datum upisa : 28.09.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 10:38

Aha, nebo je granica lol!

Proslo je ono vreme kada su mali upadali u histeriju zato sto je neko zvucno ime osvanulo u CRHoV.Tako smo kupovali zbog Peconija,Ninija, Koleta,Laleta,Nicovica,Miskovica i ko zna koga sve jos i na kraju se vidi kuda je to vodilo.
Nazad na vrh Ići dole
NEBOJSAe
Member
Member
NEBOJSAe


Broj poruka : 583
Godina : 43
Localisation : NOVA PAZOVA
Points : 971
Datum upisa : 20.08.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 10:59

znaci Milane druze nasa AGBN do kraja godine na 10000 izgleda.ih kada bi svi investitori verovali koliko ti i ja u ovu hartiju.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 11:10

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Clip_610

Nekad bilo... lale

Uvek kada vas uhvati fjaka, ne očajavjte, podsetite se
divnih dana
https://www.aikb.net/table-f12/

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 11:26

Stankos ::
ne vec o povecanju kapitala za kraj 2010 ne za 4m evra vec 40m evra pogledaj plan za drugo polugodiste 2010 odakle videcemo ja mislim da su to pare koje su rezervisane za drzavni deo a drzava ce sacekati sa prodajom do daljeg

Ne razumem baš najbolje ovo. Pare rezervisane za drzavni deo vode se izvanbilansno u vrednosti od oko 55 mio EUR. Ako drzava ostaje akcionar do daljneg, onda če ostati i pare rezervisane za otkup tog udjela do dalnjeg u izvanbilansnoj poziciji. Ne vidim šanse kako da se prenese te pare iz izvanbilansne pozicije u kapital, ako neče biti otkupa državnih akcija AGBN.
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 11:36

moze li neko da postavi tablu sta je proslo do sada danas na agrobanci u trgovanju
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 11:39

Sofke ::
moze li neko da postavi tablu sta je proslo do sada danas na agrobanci u trgovanju
Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Af91f02553

nije vredno pomena...

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 11:40

Slovenac1 ::
Stankos ::
ne vec o povecanju kapitala za kraj 2010 ne za 4m evra vec 40m evra pogledaj plan za drugo polugodiste 2010 odakle videcemo ja mislim da su to pare koje su rezervisane za drzavni deo a drzava ce sacekati sa prodajom do daljeg

Ne razumem baš najbolje ovo. Pare rezervisane za drzavni deo vode se izvanbilansno u vrednosti od oko 55 mio EUR. Ako drzava ostaje akcionar do daljneg, onda če ostati i pare rezervisane za otkup tog udjela do dalnjeg u izvanbilansnoj poziciji. Ne vidim šanse kako da se prenese te pare iz izvanbilansne pozicije u kapital, ako neče biti otkupa državnih akcija AGBN.

post2

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 11:50

Bitno da ovo lagano ide gore. Još samo da se potvrdi proboj čepa i
za lovce na 10% prava poslastica. samuraj
Nazad na vrh Ići dole
Banaćanin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 120
Points : 379
Datum upisa : 17.11.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 12:45

dobro a otkud 40m evra da nije mozda naplata dugova od ranije ili se našlo u dzepiću najbolje kad bi iz banke objasnili na sajtu i od mene kraj
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 14:02

Stankos ::
dobro a otkud 40m evra da nije mozda naplata dugova od ranije ili se našlo u dzepiću najbolje kad bi iz banke objasnili na sajtu i od mene kraj

Ili možda je bio takav planirani porast kapitala sa dokapom, ali kako znamo propao je. Več ako če biti profit kakav su planirali biče super.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 14:21


"Farmakom" posle Jubmes otpočeo kupovinu i akcija Agrobanke
Agrobanka

*
Šabački "Farmakom", koji posluje u oblasti poljoprivrede, metalo-prerađivačke industrije, hemijske industrije i rudarstva, nakon kontinuirane kupovine akcija Jubmes banke na Beogradskoj berzi, otpočeo je sticanje i akcija Agrobanke.

Najveći ovonedeljni kupac akcija beogradske poljoprivredne banke bio je upravo koncern "Farmakom" koji je u samo jednoj transakciji stekao 2.230 akcija ove bankarske ustanove dok se na strani prodaje našla jedna od kompanija biznismena Filipa Ceptera koje proteklih dana vrše rasprodaju portfelja na domaćem tržištu kapitala.

Tokom ove godine, "Farmakom" je na Beogradskoj berzi ostavio dubok trag u Jubmes banci stekavši, zajedno sa članicama koncerna, preko 3.000 komada njenih akcija što čini vlasnički udeo veći od 1,3%. U sastavu koncerna "Farmakom" posluju šabačka "Mlekara", PIK "7. juli" iz Debrca, Fabrika akumulatora iz Sombora, "IK Guča", rudnici Zajača i požeška "Livnica".
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 14:41

Drugari evo i mene da se druzmo i ovde malo Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 360772 Izasao sam iz SJPT i ovde dosta je bilo na soji zarade. Ova bancica bi mogla gore delujemi skroz ok na ovim cenama ulaz. Delujemi da bi mogla cena da bude vrlo brzo na +10% pa i 20% Aikb mi je extra ali ovde ocekujem mooooogo vecu zaradu u naredne 2 nedje!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 15:05

Ris ::
Drugari evo i mene da se druzmo i ovde malo Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 360772 Izasao sam iz SJPT i ovde dosta je bilo na soji zarade. Ova bancica bi mogla gore delujemi skroz ok na ovim cenama ulaz. Delujemi da bi mogla cena da bude vrlo brzo na +10% pa i 20% Aikb mi je extra ali ovde ocekujem mooooogo vecu zaradu u naredne 2 nedje!

Slažem se, vidi se da je na oko 7000 otpor i ne ide dolje, a sentiment je sve bolji na belexu tako da AGBN može imati u % vrlo dobar rast.
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 15:06

"ali ovde ocekujem mooooogo vecu zaradu u naredne 2 nedje!"

Mora da su ti ovi sa kvake22 to rekli od
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 15:27

Lilihip ::
"ali ovde ocekujem mooooogo vecu zaradu u naredne 2 nedje!"

Mora da su ti ovi sa kvake22 to rekli Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 270317
? nekontam Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 9277
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 16:27

Promene: 18.11. - 19.11.2010. (T-3) ili 15.11. - 16.11.2010.

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 131promene181119112010
Nazad na vrh Ići dole
Božo
Just looking
Just looking
Božo


Broj poruka : 22
Points : 78
Datum upisa : 01.06.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 16:31

ovakav bullshit od plana može dati samo Agrobanka. Povečanje kapitala može samo preko dokapitalizacije (toga nema) i preko profita. Tako da 22 mia RSD kapitala na kraju godine je greška, da li je namerna to je sad težko reči.
Interpretacija Stankosa o otkupu akcija je jedna največih nebuloza koje sam prečitao na ovom forumu i kaže na totalno nepoznavanje finansija a možda čak na manipulaciju. Ako bi banka otkupila sopstvene akcije od države - kapital bi se u svakom slučaju SMANJIO a ne povečao.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 17:19

Hoće neko da mi kaže gde je AGBN na sajtu centralnog registra pošto ja ne mogu da je nadjem...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 17:23

Božo ::
ovakav bullshit od plana može dati samo Agrobanka. Povečanje kapitala može samo preko dokapitalizacije (toga nema) i preko profita. Tako da 22 mia RSD kapitala na kraju godine je greška, da li je namerna to je sad težko reči.
Interpretacija Stankosa o otkupu akcija je jedna največih nebuloza koje sam prečitao na ovom forumu i kaže na totalno nepoznavanje finansija a možda čak na manipulaciju. Ako bi banka otkupila sopstvene akcije od države - kapital bi se u svakom slučaju SMANJIO a ne povečao.


Bravo!! Neko je morao da mu kaže!
aplauz
Uvek me fascinira hrabrost neznalica:
što manje zna sve je ubedjeniji da je u pravu!
bom

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
RobinHood
VIP
VIP
RobinHood


Broj poruka : 185
Points : 809
Datum upisa : 20.02.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 18:27

Božo ::
ovakav bullshit od plana može dati samo Agrobanka. Povečanje kapitala može samo preko dokapitalizacije (toga nema) i preko profita. Tako da 22 mia RSD kapitala na kraju godine je greška, da li je namerna to je sad težko reči.
Interpretacija Stankosa o otkupu akcija je jedna največih nebuloza koje sam prečitao na ovom forumu i kaže na totalno nepoznavanje finansija a možda čak na manipulaciju. Ako bi banka otkupila sopstvene akcije od države - kapital bi se u svakom slučaju SMANJIO a ne povečao.


ma, bozo da li si ti siguran da je to greska?

ako 8og novembra predsednik izvrsnog odbora iznese plan poslovanja za II polugodiste gde kaze da ce biti tih 22 mlrd rsd, mislim da su sve sanse da tako i bude.
mozda i bude oscilacija vezanih za rezultat (nerasporedjena dobit tekuce godine). al ako je omanuo za 4 mlrd, to je vec poprilicna omaska. ne verujem da ce se to desiti.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 18:43

Ja bih vas podsetio na ne tako davnu proslost, kada su svi "pljuvali" po tigru, kao po najgoroj firmi. Pominjao se bankrot, neperspektivno poslovanje koje sigurno ne vodi nikuda, nemogucnost da isplate plate radnicima, sigurna nemogucnost za otkup sopstvenih akcija, skidanje sa a listinga, pad cena za 30% itd. Tada sam vam rekao da su to gluposti, ne na osnovu toga sto sam vidovit, nego na osnovu mojih saznanja i da ce tigr sigurno uci u otkup sopstvenih akcija. Istina, to se jos nije desilo, iako je donesena odluka na UO, ali pogledajte gde je sada cena, a gde je bila pre samo sedam (7) dana. Sta ocekivati dalje? Ma necu da kazem, opet cu biti optuzen da sam nerealan.

Sada opet ponavljam, ko hoce da slusa - pratite FITO i AGBN. Ja tipujem na veliki skok cena ove dve akcije. Ko ima strpljenja neka isprati i odluci samostalno.
Inace, sto se AGBN tice, ja licno od ove akcije ocekujem najvise na celom beleksu. Ocekujem i NIIS da krene snazno navise nakon marta. Kada bi mi neko dao zadatak da kazem sta ima veci potencijal za zaradu izmedju agbn i aikb, verujete da ne znam sta bih mu rekao. AGBN ce biti jedna mocna banka na srpskom trzistu, a aikb to vec jeste!
Nazad na vrh Ići dole
Banaćanin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 120
Points : 379
Datum upisa : 17.11.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 18:47

nisam spominjao otkup već da ako se dogovore sa drzavom to odlozi na duzi period
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 18:51

Stankos ::
nisam spominjao otkup već da ako se dogovore sa drzavom to odlozi na duzi period

I to onda nema nikakve veze sa kapitalom ili profitom, sve ostaje isto kao i dosada. Pare za otkup ostaju u izvabilansnoj sumi.
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/19/2010, 20:24

MilanLaki ::
Ja bih vas podsetio na ne tako davnu proslost, kada su svi "pljuvali" po tigru, kao po najgoroj firmi. Pominjao se bankrot, neperspektivno poslovanje koje sigurno ne vodi nikuda, nemogucnost da isplate plate radnicima, sigurna nemogucnost za otkup sopstvenih akcija, skidanje sa a listinga, pad cena za 30% itd. Tada sam vam rekao da su to gluposti, ne na osnovu toga sto sam vidovit, nego na osnovu mojih saznanja i da ce tigr sigurno uci u otkup sopstvenih akcija. Istina, to se jos nije desilo, iako je donesena odluka na UO, ali pogledajte gde je sada cena, a gde je bila pre samo sedam (7) dana. Sta ocekivati dalje? Ma necu da kazem, opet cu biti optuzen da sam nerealan.

Sada opet ponavljam, ko hoce da slusa - pratite FITO i AGBN. Ja tipujem na veliki skok cena ove dve akcije. Ko ima strpljenja neka isprati i odluci samostalno.
Inace, sto se AGBN tice, ja licno od ove akcije ocekujem najvise na celom beleksu. Ocekujem i NIIS da krene snazno navise nakon marta. Kada bi mi neko dao zadatak da kazem sta ima veci potencijal za zaradu izmedju agbn i aikb, verujete da ne znam sta bih mu rekao. AGBN ce biti jedna mocna banka na srpskom trzistu, a aikb to vec jeste!
ma nemoj da se uzbudjujes ,ti sada trljaj ruke a neki nek se ceskajuja ja sam odavno shvatio da nikakva pamet ne pomaze na belexu,to je vise kao karusel,znas ono ajde ljudi tocak srece se okrece,e sada za fito bas nisam sigaran da ce nesto napraviti,pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/20/2010, 18:19

Slovenac1 ::
Stankos ::
nisam spominjao otkup već da ako se dogovore sa drzavom to odlozi na duzi period

I to onda nema nikakve veze sa kapitalom ili profitom, sve ostaje isto kao i dosada. Pare za otkup ostaju u izvabilansnoj sumi.

Da li drzava te pare iz vanbilansne sume moze samoinicijativno da upotrebi kao novac za dokapitalizaciju? Ono, sazovu UO i odluce o dokapu, itd.?
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/20/2010, 20:07

MilanLaki ::
Slovenac1 ::
Stankos ::
nisam spominjao otkup već da ako se dogovore sa drzavom to odlozi na duzi period

I to onda nema nikakve veze sa kapitalom ili profitom, sve ostaje isto kao i dosada. Pare za otkup ostaju u izvabilansnoj sumi.

Da li drzava te pare iz vanbilansne sume moze samoinicijativno da upotrebi kao novac za dokapitalizaciju? Ono, sazovu UO i odluce o dokapu, itd.?

Ne.
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/20/2010, 20:55

Slovenac1 ::
MilanLaki ::
Slovenac1 ::


I to onda nema nikakve veze sa kapitalom ili profitom, sve ostaje isto kao i dosada. Pare za otkup ostaju u izvabilansnoj sumi.

Da li drzava te pare iz vanbilansne sume moze samoinicijativno da upotrebi kao novac za dokapitalizaciju? Ono, sazovu UO i odluce o dokapu, itd.?

Ne.

Kako li mu samo padaju na pamet takve kerefeke??
coca

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/22/2010, 10:10

Ris ::
Lilihip ::
"ali ovde ocekujem mooooogo vecu zaradu u naredne 2 nedje!"

Mora da su ti ovi sa kvake22 to rekli Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 270317
? nekontam Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 9277

Ima jedan sajt sa gore navedenim nazivom i extenzijom .com koji "pogadja" kretanje akcija na lelex-u, pa posto si siguran, reko' mozda si tamo to video comp
Nazad na vrh Ići dole
Bista
Spammer
Spammer
Bista


Broj poruka : 58
Points : 360
Datum upisa : 28.09.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/22/2010, 16:07

Agrobanka u skorije vreme nece ni dividendu deliti a komoli da ide u otkup, mislim da je to vise nego jasno iz nastupa Dusana Antonica.Sve ostalo je gruba spekulacija ili ti kockanje bez ikakvog rezona. Dividendu su obecavali i za proslu i za ovu skupstinu ali posle otvaranja u bosni i posle vec sada "najavljenog" podbacivanja sa planom bice dobro da uopste imaju porast kapitala.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/22/2010, 18:49

Izgleda je Raiffeisen intenational prestao sa prodajom ove banke. Unikredit i dalje kupuje. Po meni, nece ovo nanize!
Nazad na vrh Ići dole
RobinHood
VIP
VIP
RobinHood


Broj poruka : 185
Points : 809
Datum upisa : 20.02.2010

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/22/2010, 19:00

MilanLaki ::
Izgleda je Raiffeisen intenational prestao sa prodajom ove banke. Unikredit i dalje kupuje. Po meni, nece ovo nanize!


miki, ovo moze samo gore
P/E 4,14
P/B 0,32
ROE 7,63
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/22/2010, 20:21

Agrobanka produžuje Nedelju štednje
Ekonomija 14:10 / 22.11.2010 (16 čitanja)

Poljoprivredna banka AD Agrobanka zahvaljuje se građanima Srbije na velikom poverenju koje su joj ukazali u Nedelji štednje tako što će produžiti Nedelju štednje.




Zaključno sa završetkom Nedelje štednje devizna štednja građana u Agrobanci iznosi preko 305 miliona evra. U odnosu na Nedelju štednje prošle godine štednja građana je povećana za više od 73 miliona evra, odnosno preko 30 odsto.



Zato će Agrobanka, u znak zahvalnosti za poverenje građana Srbije, Nedelju štednje produžiti do 30. novembra. Svi građani koji budu uložili svoj novac na štednju u Agrobanku do kraja novembra dobiće iste pogodnosti koje su dobile štediše koje su ulagale tokom Nedelje štednje.
Nazad na vrh Ići dole
Jovana2009
Still learning
Still learning
Jovana2009


Broj poruka : 76
Points : 312
Datum upisa : 09.11.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/22/2010, 22:16

Na kraju malo ciscenje do 7337!
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/22/2010, 23:07

ako se neveram AGBN je jedina hartija koja nesto vredi da nije skakala u zadnjem periodu?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (III DEO)   Agrobanka - AGBN (III DEO) - Page 4 Icon_minitime11/22/2010, 23:25

Ovde Shell penzioni fond nije prodao svoje akcije. Da li cekaju vecu cenu ili traze kupca za paket samo oni znaju.
Nazad na vrh Ići dole
 
Agrobanka - AGBN (III DEO)
Nazad na vrh 
Strana 4 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Agrobanka - AGBN (IV DEO)
» Agrobanka - AGBN (5. DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: