BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB

Ići dole 
+100
Stane Dolanc
Limited011
Ceras
Neki
FatCat
Cicija
Teletrader
Dragivoje
marjanovicgane
Jegulja
cukicezar
Boranija
Dejansss
real_finanza
Gocili
Zile
Alonisos
MightyZ
Big Beast
C R A Z Y
Nisimo23
BBrroo
pepermint
boban75
Medax
bsbane
gogloee
NewStar
MORNAR
Aca kurbla
Frenky
Popaj
Varta
Toplica
Nikolaj3
Bezimena
Dragan555
Tenerife
Bobo011
Polos
Gashi
Milos86
Maca
Kobe Bryant
Sir Oliver 69
Goast
Joca
Al Kapone
Zeljko321
Von Misha
Sneki
goxi
Cucla
Tom80
Beli
JelenaS
Fmember
Momir
Matthew Greenburgh
Drag65
Prokuplje
Kupi akcije
Nenadnenad67
Matans
Ivan002
Ars Vivendi
Bjekam23
mile2012
Sahbaz
Taliban
Ris
Aritmeticar
Sasuolo
stock
Mitar
Big Mile
Mistery 011
Aleks
Sutra
bozasine
fantas
Berza011
Boby
Lolita
Miladin
Zmark
Dnenad85
Slovenac1
Dmitar
MatejaR
Kurajber
Vladulns
MarkoJTD
Banaćanin
Steve McQueen
Maynard
Joe_Allamo
Dragot
Nemesis
Bond
104 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime4/22/2013, 16:53

Nemesis ::
Ovi iz DDOR-a su pravi tupsoni, ali je zato neko sa foruma omastio brke za 2 dana... [You must be registered and logged in to see this image.]

DDOR je mnogo hartija prodao uz velike gubitke, praveći istorijske minimume i verujem da će nastaviti da se slično ponašaju. Samo oni znaju zašto to rade...

A za ove što su omastili brke za dva dana mogu samo da sesir i da kažem da to treba znati...
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime4/22/2013, 16:57

Bond ::
Nemesis ::
Ovi iz DDOR-a su pravi tupsoni, ali je zato neko sa foruma omastio brke za 2 dana... [You must be registered and logged in to see this image.]

DDOR je mnogo hartija prodao uz velike gubitke, praveći istorijske minimume i verujem da će nastaviti da se slično ponašaju. Samo oni znaju zašto to rade...

A za ove što su omastili brke za dva dana mogu samo da [You must be registered and logged in to see this image.] i da kažem da to treba znati...

U pravu si Bond za ove/ovog sa foruma, jer nikad ne znas ko je krenuo sa prodajom...U svakom slucaju svaka cast (ne)poznati kolega...
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime4/22/2013, 17:32

Bond ::
DDOR je mnogo hartija prodao uz velike gubitke, praveći istorijske minimume i verujem da će nastaviti da se slično ponašaju. Samo oni znaju zašto to rade...
Veliki sistemi umeju čudno da se ponašaju. Odluku o prodaji donosi neko na rukovodećem položaju. Ne možemo od njega očekivati da prati berzu. Sad to dolazi do nekog iz računovodstva. Ima li on iskustva sa trgovanjem? Da li može da radi na svoju ruku i preuzima rizik ili mora za svaki nalog da se konsultuje sa rukovodiocem? Koji će u nekom trenutku izgubiti živce i reći, nemam ja vremena sa time više da se bakćem, prodaj što pre! Ne znam kako je u DDOR-u, ali u mnogim firmama je to organizacioni problem kada žele da prodaju akcije koje su dobile ko zna kad na ko zna koji način.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime4/22/2013, 18:41

Hvala u ime NEpoznatog kolege.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime4/25/2013, 11:26

Izveštaj sa skupštine:

http://www.kombank.com/pdf/skupstina_130425.pdf

Vidimo da su usvojene odluke, ali ne znamo ono najvažnije - kolika je dividenda?
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime4/25/2013, 11:55

Uvek je tako, nepotpuno ! Kako oni uopste mogu da budu na listingu nije mi jasno ?

To me podseca na ono kad su neki funkcioneri unosili u imovinsku kartu u rubriku ustedjevina : Imam

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime4/25/2013, 12:52

Poslao sam mejl banci - dobićemo "minimalac".

Evo odgovora:

Poštovani,

U skladu sa Odlukom Skupštine banke od 24.04.2013. godine, obračunata je dividenda za akcionare Banke koji u svom vlasništvu imaju prioritetne akcije na dan dividende 31.12.2012. godine po stopi od 10% na nominalnu vrednost. Porez po odbitku je 15 %. Nominalna vrednost 1 akcije je 1.000,00 rsd.
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime4/25/2013, 13:40

Znaci 85 din po akciji....pa dobro, to mu uz prosecnu cenu od oko 740 koliko se kretala, daje prinos od 11,5%

Prosle godine ako se dobro secam bila je nekih 92 din, al je tad cena akcije uglavnom bila oko 850-900 din. Znaci manje vise, tu negde...

Jel uplacuju na vlasnicki racun, ili ce morati da se prijavljuje ?

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime4/25/2013, 13:52

Bilao bi i sad 90 din. ali je ove god porez sa 10% podignut na 15% zato je manje. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime4/25/2013, 13:58

Mistery 011 ::
Znaci 85 din po akciji....pa dobro, to mu uz prosecnu cenu od oko 740 koliko se kretala, daje prinos od 11,5%

Prosle godine ako se dobro secam bila je nekih 92 din, al je tad cena akcije uglavnom bila oko 850-900 din. Znaci manje vise, tu negde...

Jel uplacuju na vlasnicki racun, ili ce morati da se prijavljuje ?

Na tekuci placaju...treba da prijavis.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime4/25/2013, 15:40

Ko ima otvoren namenski račun u Komercijalnoj banci, dobiće dividendu na taj račun. Ostali verovatno na tekući, kao što Boby reče.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime4/25/2013, 15:52

A kada se moze ocekivati isplata dividende?
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime4/25/2013, 16:26

Nemesis ::
A kada se moze ocekivati isplata dividende?

Ja očekujem da bude posle praznika, bilo je slično i prošle godine.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime4/25/2013, 16:31

Promene: 22.04. - 25.04.2013. (T-3) ili 17.04. - 22.04.2013.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Nenadnenad67
Still learning
Still learning
Nenadnenad67


Broj poruka : 100
Godina : 44
Localisation : beograd
Points : 450
Datum upisa : 27.01.2012

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime4/30/2013, 22:13

http://www.kombank.com/pdf/sednica_130424_4.pdf
evo zvanicne odluke o raspodeli dobiti
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/7/2013, 15:14

Pozvao sam banku u vezi dividende, isplata se ocekuje do 15. maja....
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/8/2013, 10:42

Izvinjavam se sto se ponavljam, ali ima li neki link gde se prijavljuje broj tekuceg racuna, ili ce poslati na kucnu adresu info ?

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/8/2013, 21:52

Mistery 011 ::
Izvinjavam se sto se ponavljam, ali ima li neki link gde se prijavljuje broj tekuceg racuna, ili ce poslati na kucnu adresu info ?
Ja sam otišao do jedne od filijala u Beogradu. Otvorili su mi račun I dali karticu. Napomenuo sam da ne želim otvarati tekući račun, nego samo račun za islatu dividend, tako da mi se ne desi da mi za održavanje TR naplaćuju mesečnu proviziju. Tako je I urađeno. I evo već neku godinu "legne" dividenda, ja podignem I ispraznim račun. Ovo je moje iskustvo. Napomenuo bih da mi na ovaj račun legne I dividenda JESV, mada ga nisam nigde prijavio. Kažu našli su ga u CRHoV.
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/9/2013, 10:22

Hvala Dragot ! Mada mi je neverovatno da nema opcije da samo negde das vec postojeci broj tekuceg racuna ? Ima li neko ta iskustva?

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/9/2013, 11:54

Mistery 011 ::
Hvala Dragot ! Mada mi je neverovatno da nema opcije da samo negde das vec postojeci broj tekuceg racuna ? Ima li neko ta iskustva?
Ja pre par godina zamolio da me ne teraju da otvaram racun u komerc.,jer kod mene nema,od tada uredno dobijem,na INTESU....inace odrzavanje ide samo u mesecu kada imas promet,ako je kod komerc. banke.
Treba da nazoves banku,trazice ti da posaljes neke podatke,vrlo su azurni i brzi...
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/9/2013, 12:50

Hvala Boby, pustio sam info mail pa cemo da vidimo. U sustini ne bi smeli da ucenjuju sa otvaranjem racuna, ja vec imam neki kod njih koji sam vec otvarao za potrebe dividende Imleka, sto je isto bilo nezakonito da insistiraju da kod njih mora biti otvoren racun - to je vise varijanta : ako prodje - prodje.

Sad cu i ja traziti da mi puste na Intesu, pa cemo da vidimo

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13741
Localisation : Novi Sad
Points : 51427
Datum upisa : 03.06.2009

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/10/2013, 16:56

Promene: 25.04. - 10.05.2013. (T-3) ili 22.04. - 07.05.2013.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/10/2013, 22:16

danas sam dobio pisano obaveštenje o pripadajućoj dividendi. akcionarima koji imaju otvorene račune kod kmbn dividenda će biti uplaćena na te račune. oni koji nemaju otvorene račune kod kmbn trebaju dostaviti kopiju kartice TR ili namenskog računa za uplatu dividende, zajedno sa kopijom lične karte.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/10/2013, 23:37

Jesi li to za NAMENSKI,siguran...?
Nazad na vrh Ići dole
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/11/2013, 09:22

tako piše u obaveštenju. inače, lice za kontakt je Dragoslava Đorđević, tel.011/3339147, fax 011/3339156.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/11/2013, 09:26

Boby ::
Jesi li to za NAMENSKI,siguran...?
Evo i ja da se ubacim. Jeste Boby jer meni je trazila namenski racun jer im je tako najlakse; srecom ja sam trgovao preko Kombank Trajdera pa su mi ostali ti racuni i na njih mi uplacuju dividendu...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/11/2013, 11:35

Nemesis ::
Boby ::
Jesi li to za NAMENSKI,siguran...?
Evo i ja da se ubacim. Jeste Boby jer meni je trazila namenski racun jer im je tako najlakse; srecom ja sam trgovao preko Kombank Trajdera pa su mi ostali ti racuni i na njih mi uplacuju dividendu...

Znam sigurno da nije pre to moglo...oni mogu da dobiju te racune,bez problema...kako gmon i gfom...nikad nisam slao nista a legne dividenda na namenski io meni je tako najlakse,zvacu ih da mi tako uplate...
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/13/2013, 10:55

I ja sam dobio obavestenje, ali sam im i slao mail brzo su mi odgovorili.
Ipak, ima jedna stvar koja me malo nervira....Svojevremeno sam pristao na "ucenu" dok sam imao IMLK akcije, da za dividendu otvorim racun u KMBN koji posle toga nikad vise nisam koristio.

Sad stoji u obavestenju da eventualne dugove prema njima, mogu da prebiju dividendom. Da li su oni meni zaracunavali neko odrzavanje tog racuna u proteklih par godina, ja nemam pojma, al ne bi trebali posto nisam imao prometa.

Elem, ako jesu...eto mog dopisa NBS-u, sektoru za zastitu korisnika finansijskih usluga [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/13/2013, 11:16

Mistery 011 ::
Sad stoji u obavestenju da eventualne dugove prema njima, mogu da prebiju dividendom. Da li su oni meni zaracunavali neko odrzavanje tog racuna u proteklih par godina, ja nemam pojma, al ne bi trebali posto nisam imao prometa.
Da, banke umeju da naplaćuju održavanje bez obzira na promet. Ne znam da li Komercijalna to radi.
Nazad na vrh Ići dole
Kupi akcije
VIP
VIP
Kupi akcije


Broj poruka : 427
Localisation : Belgrade
Points : 752
Datum upisa : 09.06.2009

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/13/2013, 12:04

Meni je Alpha banka to naplacivala iako nije bilo prometa, skoro pet godina (a kad sam trazio da mi zatvore, bilo je - razmislite, nista vas ne kosta, mozda vam bude trebalo, i ja odustao od ubedjivanja sa radnicom na salteru - a posle pet godina imam sta da vidim), a od zalbe NBS i drustvu za zastitu potrosaca nema nikakve koristi...
ako naplacuju, to ti pise u ugovoru, pogledas i sve ce ti biti jasno, za KMBN mislim da ne naplacuje..
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/13/2013, 19:37

Dragot ::
tako piše u obaveštenju. inače, lice za kontakt je Dragoslava Đorđević, tel.011/3339147, fax 011/3339156.
Pošto nisam u zemlji, kolega pitanje, da li dotični gospodin ima poslovni e-mail?
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/13/2013, 19:48

Prokuplje ::
Dragot ::
tako piše u obaveštenju. inače, lice za kontakt je Dragoslava Đorđević, tel.011/3339147, fax 011/3339156.
Pošto nisam u zemlji, kolega pitanje, da li dotični gospodin ima poslovni e-mail?

Dali ima ,ne znam,ali Dragoslava je zena,prilicno sam zadovoljan komunikacijom s njom,zvao sam je danas zbog zene,koja nije bila u podeli prosle godine...


1. KOPIJA KARTICE,BILO KOJE BANKE

2.KOPIJA LK,sve se moze poslati faksom i gotovo....
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/13/2013, 20:11

Boby ::
Prokuplje ::
Dragot ::
tako piše u obaveštenju. inače, lice za kontakt je Dragoslava Đorđević, tel.011/3339147, fax 011/3339156.
Pošto nisam u zemlji, kolega pitanje, da li dotični gospodin ima poslovni e-mail?

Dali ima ,ne znam,ali Dragoslava je zena,prilicno sam zadovoljan komunikacijom s njom,zvao sam je danas zbog zene,koja nije bila u podeli prosle godine...


1. KOPIJA KARTICE,BILO KOJE BANKE

2.KOPIJA LK,sve se moze poslati faksom i gotovo....
Hvala Boby [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/14/2013, 20:52

Prokuplje, ako ti je još potrebna e-mail ads dotični je ima: d.djordjevic@kombank.com
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB   Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB - Page 8 Icon_minitime5/17/2013, 19:14

Moram malo i da hvalim Komercijalnu, da navedem i zbog cega :

1) Pre nego sto sam dobio na kucnu adresu obavestenje o dividendi, slao sam info mail na opsti mail Komercijalne sa upitom oko iste i racuna za isplatu, i za nepunih sat vremena vec sam imao odgovor u inboxu od prave osobe

2) Kad sam dobio obavestenje o isplati dividende narogusio sam se kad sam video tacku u kojoj stoji da ce eventualne neizmirene obaveze biti prebijene s dividendom. Setio sam se da sam pre par godina bio primoran od strane Imleka da otvorim racun u Komercijalnoj zbog isplate dividende, i pomislio sam da su mi vec zaracunali tonu odrzavanja za racun koji nikad vise nisam koristio. Odoh u banku, i dobih informaciju da je moj racun kao neaktivan ugasen pre vise od godinu dana.

Bravo!

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
 
Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB
Nazad na vrh 
Strana 8 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Komercijalna banka (prioritetne) - KMBNPB
» Komercijalna banka - KMBN
» Komercijalna banka - KMBN 2. DEO
» Komercijalna banka - KMBN 3. deo
» Komercijalna banka - KMBN 3. deo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Banke fun club-
Skoči na: