BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Soko Štark - STRK

Ići dole 
+13
Maca
Dalaj Lama
Aleks
StariHrast
Nemesis
Milica1
Greta
Teletrader
Dusan
Friz
Milos89
Kobe Bryant
buca357
17 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
buca357
Just looking
Just looking



Broj poruka : 28
Points : 145
Datum upisa : 18.06.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/18/2010, 13:00

ima li koga da malo komentarisemo STARK,mislim da se oko njega trenutno
'lome koplja'
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/18/2010, 14:23

buca357 ::
ima li koga da malo komentarisemo STARK,mislim da se oko njega trenutno
'lome koplja'

Kako ti vidiš to?? I na šta misliš?

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
buca357
Just looking
Just looking



Broj poruka : 28
Points : 145
Datum upisa : 18.06.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/18/2010, 14:37

Pa vidi, mislim na to da je recimo vlasnik STARKA, slovenačka DK pred prodajom, da je
skupstina blizu, da 3god. firma posluje carski a dividendi nema,
itd,itd...
Nazad na vrh Ići dole
Milos89
Just looking
Just looking



Broj poruka : 3
Points : 25
Datum upisa : 18.06.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/18/2010, 15:29

Moja majka je u grupi manjinskih akcionara starka.I mene cudi to za dividende.
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/18/2010, 16:42

Ne vidim da je to nešto neobično??
Evo nekih primera:
TGAS Neraspoređen dobitak 5.098.375.000 din!
PKBT Neraspoređen dobitak 2.329.046.000 din!

STRK Neraspoređen dobitak 1.566.548.000 din
Tako da to i nije neko pitanje oko koga treba praviti famu...

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
buca357
Just looking
Just looking



Broj poruka : 28
Points : 145
Datum upisa : 18.06.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/18/2010, 20:33

Mislis da je to u redu? Nisam bas siguran,ostavi primere pogledaj sta se za to vreme u tim firmama desilo sa cenom osnovnog kaoitala
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/18/2010, 20:53

buca357 ::
Mislis da je to u redu? Nisam bas siguran,ostavi primere pogledaj sta se za to vreme u tim firmama desilo sa cenom osnovnog kaoitala

Lepo bi bilo da nam podele te pare.
Ali ne znam da li neko može da ih natera na to?

Osnovni kapital se ne menja to je normalno.

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
buca357
Just looking
Just looking



Broj poruka : 28
Points : 145
Datum upisa : 18.06.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/18/2010, 23:32

Koliko sam ja informisan, to i nije bas tako,al dobro.Vec sam pitao u cemu je
onda smisao akcionarstva,ako vecinski moze da trpa pare u 'nerasporedjena' do
besvesti.Ipak te pare stoje kod njega,a mislim da u pravim drzavama,sto mi svakako nismo,postoji obaveza vecinskog da manjinskom isplacuje dividende bar u visini kamate na orocena sredstva.Svakako se ne cudim svemu ovome,jer znam na koji nacin je Sloba preuzeo STRK,pa ako je to moglo onda tako moze sad kako on hoce.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/19/2010, 06:43

Svakako da ne postoji obaveza većinskog da isplaćuje dividendu, kako kod nas, tako i na zapadu.

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
buca357
Just looking
Just looking



Broj poruka : 28
Points : 145
Datum upisa : 18.06.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/19/2010, 11:42

Mozda se ne zovu 'dividende',ali kamata na orocena sredstva manjinskom je sigurna.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/19/2010, 12:09

Pa uloži u banku onda pa uzimaj kamatu suny

Ovo su obične akcije, obaveza dividende se ne odnosi na njih.

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/20/2010, 00:31

Vidi,
to što firme rade nikoga od nas ne veseli (mislim bar) nije moralno što nema dividende a ima para u "nerasodeljenoj dobiti" - ima i firmi koje te pare dele akconarima, ili koje te pare "pretovare" u osnovni kapital (na razne načine) ali sve je po zakonu i ako ne urade tako.

Niko od nas (mislim) nije srećan što nema dividende.
Zakon im to omogućava - posebno kod Soko Štarka gde mali akcionari nemaju nikavu moć ni na skupštini (gde se o tome odlučuje) ako neko ima 5,8% akcija on ne da ne može ništa da uradi nego samo može da bude srećan što većinski ne ne predje tih 95% !!

Moral i zakon nisu isto!!

buca357 ::
Mozda se ne zovu 'dividende',ali kamata na orocena sredstva manjinskom je sigurna.
Gde si to pročitao?
U kom zakonu?

Mislim da ne bi trebalo da vredjaš akcionare i forumaše jer oni su na tvojoj strani!
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/20/2010, 01:06

Moj savet:
Udružite svojih 5,8% akcija i zamolite većinskog vlasnika da vam otkupi akcije po nekoj pristojnoj ceni!

Ja ne znam da li si svestan da (po zakonu) ako većinki dodje do 95,01% više ne da nemate prava na raspodelu dividende nego se "čistite" iz firme?

Čini mi se da ti ne poznaješ važeće zakone o akcionarstvu.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
buca357
Just looking
Just looking



Broj poruka : 28
Points : 145
Datum upisa : 18.06.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/20/2010, 02:14

Nisam ogorcen,gadi mi se sve ...
Ne da podelimo,nego da vratimo .
Bolja ideja...? MOTKA.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/20/2010, 03:16

Gospodo,
Etiketiranje na granici vredjanja dugogodisnjih clanova naseg foruma ne moze biti podloga za diskusiju, niti preporuka iznetim stavovima.
Molim vas za osnovnu pristojnost i medjusobno uvazavanje.
Obrisani neprikladni postovi.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/20/2010, 10:59

Neznanje se obično pokriva vređanjem.

Nisam bio na forumu pa ne znam o čemu se radi...

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
buca357
Just looking
Just looking



Broj poruka : 28
Points : 145
Datum upisa : 18.06.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/20/2010, 11:52

Pinto,pa zar ovo nije vredjanje?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/20/2010, 11:57

Dozvolite da na ovom mestu citiram svog idola, osobu koja u City of London godisnje prima GBP 800K kao predsednik skupstine akcionara sa manjinskim radnim vremenom:
Gentlemen, please!
Nazad na vrh Ići dole
buca357
Just looking
Just looking



Broj poruka : 28
Points : 145
Datum upisa : 18.06.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/20/2010, 12:12

Probao sam na nesto da vam skrenem paznju,al neide,vi se i dalje pravite
pametni a osnovno zbog cega smo ovde vesto izbegavate,poklapate i brisete
postove.
Citiras svog idola, ja cu citirati svog dedu:"Od drveta koje je niklo za drzalicu za
budak ne pravi se violina."
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/20/2010, 12:31

buca357 ::
Probao sam na nesto da vam skrenem paznju,al neide,vi se i dalje pravite pametni a osnovno zbog cega smo ovde vesto izbegavate,poklapate i brisete
postove.
Citiras svog idola, ja cu citirati svog dedu:"Od drveta koje je niklo za drzalicu za
budak ne pravi se violina."

Buca357 zdravo, :pirat:

Vidim da si nov na forumu pa ti zato neke stvari, možda, nisu sasvim jasne.
Ovo je forum opljačkanih, prevarenih i do poslednjeg dinara odžeparenih ljudi.
Ovakvi smo kakvi smo, možda jednog dana budemo i bolji. Okupili smo se ovde
jer imamo iste probleme. Razmenjujemo informacije, ponekad dodjemo i do
nekog inside info i zajedno pratimo i komentarišemo ovu nesreću....
Ako ti sebe ne vidiš u ovoj priči, to je ok, ali to nije razlog da vredjaš ovaj forum.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/20/2010, 12:36

Pa šta da ti pričamo kad nećeš da nas slušaš, odnosno, čitaš...

To što ti pričaš nema smisla, niti veze sa zakonom o tržištu kapitala, kako srpskog, tako i ostalih u svetu.

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
buca357
Just looking
Just looking



Broj poruka : 28
Points : 145
Datum upisa : 18.06.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/20/2010, 18:14

Pa nije bas tako,sinoc sam napiso post i pomenuo Vucicevica,Miskovica
Beka...oni ga obrisali...
Zasto, ako je ovo kako kazes forum opljackanih,prevarenih...itd
Pa ko vas je opljackao ako nisu oni,ne kapiram.
Nevredam ja nikog,pogotovo ne forum,ja samo primecujem nesto
sto veze s mozgom nema.Niko se dosad nije zainteresovo da dodje do
neke informacije vezane za STRK,ali da mene kritikuje,svakako,pa nisam
vam ja ni uzeo ni oteo nista nego upravo ovi gore pomenuti lopovi,cija imena
i postove sa njima odmah brisu.
Pa sta je to ako nije ovo o cemu ja upravo pisem?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/20/2010, 20:20

Da bismo izbegli svaku mogucnost zabune i/ili zavere: nisu 'oni' obrisali postove, nego ja (koristeci opcije koje su mi na raspolaganju). U razmeni misljenja sa jos jednim moderatorom, dosli smo do zakljucka da su pomenuti postovi bili ispod nivoa diskusije na ovom forumu - koji pokusavamo da odrzimo.

Nisam uzivao u svojoj ulozi egzekutora, a bilo je i radikalnijih predloga.

Na ovom forumu postoje posebne teme koje se bave likom i delom tajkuna u Srbiji.

Poslednja, ali ne i najmanje vazna napomena: to sto neko pausalno opljune Vucicevica, MIskovica, Beka i insistira na upotrebi motke, ne kvalifikuje ga za revolucionara i zastitnika interesa manjinskih akcionara.
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime6/21/2010, 13:05

Buco slažemo se da nije moralno ali ne znam da li neko sa foruma može da natera firme da dele dividendu?

O Beku, Miškoviću i ostalima imaš na podforumu INFO!!

Na primer
[You must be registered and logged in to see this link.]

A postoji i tema o dividendama
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime7/3/2010, 03:27

Prodaja „Droge” trese region
Ništa neće biti isto kao do sada pošto je „Atlantik grupa” kupila „Droga Kolinsku”. Srpski biznismeni najavili da će se takmičiti za „Drogu” pa odustali. – Zašto Miroslav Mišković nije kupio pola „Fruktala” iako je imao predugovor ?

To bi mogao da bude tektonski udar koji bi mogao da dovede do nove privredne arhitekture u regionu. Tako se u poslovnim i stručnim krugovima tumači odluka hrvatske kompanije „Atlantik grupa” (u većinskom porodičnom vlasništvu familije Tedeski) da kupi za 382 miliona evra slovenačku prehrambenu firmu „Droga Kolinska”.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime11/24/2010, 12:33

Atlantic konsolidira: Grand Prom preuzima Štark i Kiseljak
Autor/izvor: SEEbiz
BEOGRAD - Kompanija Grand prom objavila je obavještenje o namjeri preuzimanja preostalih dionica Soko Štarka i Palanačkog kiseljaka.

Grand prom je u vlasništvu slovenske Droga Kolinska, koja je jučer postala vlasništvo hrvatske Atlantic Grupe (ZSE:ATGR-R-A).

U proizvođaču slatkiša Soko Štarku Grand namjerava preuzeti 191.675 dionica, odnosno 5,86 posto. Grand je vlasnik 2,3 milijuna dionica ili 70,62 posto Soko Štarka, a s beogradskim Tobesom, koji će u ponudi za preuzimanje djelovati zajedno s ponuđačem, posjeduje 3,07 milijuna dionica ili 94,13 posto.

U Palanačkom kiseljaku Grand namjerava preuzeti 16.140 dionica ili 21,59 posto. Grand je vlasnik 79,4 posto Palanačkog kiseljaka.
Nazad na vrh Ići dole
Milos89
Just looking
Just looking



Broj poruka : 3
Points : 25
Datum upisa : 18.06.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime11/24/2010, 12:52

A jel smem da te pitam gde si tacno to procitala?
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime11/24/2010, 12:54

Evo ti i nas link
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Milos89
Just looking
Just looking



Broj poruka : 3
Points : 25
Datum upisa : 18.06.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime11/24/2010, 12:57

Hvala ti puno.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime11/24/2010, 15:11

Jel zna neko za koliko je droga kolinska kupila Stark?
Nazad na vrh Ići dole
StariHrast
Still learning
Still learning



Broj poruka : 84
Points : 375
Datum upisa : 21.02.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime11/24/2010, 17:54

Čini mi se za petnaestak miliona eura
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime11/24/2010, 18:34

Atlantic Grupa" konačno uplatila novac za "Droga Kolinsku" - Slobodan Vučićević odlazi

Hrvatska "Atlantic Grupa", u vlasništvu Emila Tedeskog, danas je i konačno kupila 100% vlasnički udeo u najvećem slovenačkom proizvođaču prehrambenih proizvoda, "Droga Kolinskoj" uplativši svotu od 243,1 mil EUR.

U okviru "Droga Kolinske", u vlasništvo "Atlantic Grupe" su prešla i srpska preduzeća "Grand Prom", "Soko Štark" i "Palanački kiseljak".

Prema pisanju slovenačkih medija, na mesto predsednika uprave "Droga Kolinske" dolazi Srećko Nakić, umesto dosadašnjeg Slobodana Vučićevića.

Srećko Nakić je do sada bio potpredsednik "Atlantic Grupa", zadužen za distribuciju.

(Srećko Nakić)

Karijeru u grupi "Atlantic" započeo je 1994. i učestvovao je u svim fazama razvoja kompanije. Počeo je kao komercijalni predstavnik u "Atlantic Trade", da bi ubrzo napredovao do pozicije regionalnog direktora za obalni sektor. Nakon toga rukovodio je distribucijom smrznutog programa, a od 2002. je bio potpredsednik "Atlantic Trade" odgovoran za prodaju i distribuciju na hrvatskom tržištu.

Nakić će vođenje "Droga Kolinske" preuzeti ovih dana, mada neki od slovenačkih medija pišu da će se to desiti već danas, odmah nakon i konačnog preuzimanja "Droga Kolinske".

"Atlantic Grupa" je početkom jula potpisala ugovor sa slovenačkim "Istrabenzom" o kupovini "Droga Kolinske", a transakcija je finansirana uz pomoć sredstava "Atlantic Grupa", kapitala akcionara ove kompanije i kredita kod banaka UniCredit i Raiffeisen.


Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime11/24/2010, 22:17

Citat :
StariHrast
Čini mi se za petnaestak miliona eura
Da nije malo?Droga Kolinska je kupila Stark za 35 mil eur!
Nazad na vrh Ići dole
buca357
Just looking
Just looking



Broj poruka : 28
Points : 145
Datum upisa : 18.06.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime4/23/2011, 14:11

Nije DK kupila Stark.Kupila ga je Grand Kafa,koja je u vlasnistvu DK, ali samo72%,nesto oko 23%akcija je gosn.Vucicevic prebacio,("kupio")na svoju firmu
Tobess doo,jer je taj broj akcija bio pod sporom na visem trgovinskom sudu .Kada je uz pomoc DS delimicno dobio spor kompletan TOBES DOOkoji sem akcija Starka nema nikakvu imovinu prodao je Istrabencu koji je vlasnik DK,za 40mio.e.,5%akcija u DK,za koje je od Atlantika dobio 15-ak mio. e.Sad kad to saberes,nikako nije 35 mio evra,blize je to stotkici,ali...
Nazad na vrh Ići dole
buca357
Just looking
Just looking



Broj poruka : 28
Points : 145
Datum upisa : 18.06.2010

Soko Štark - STRK Empty
PočaljiNaslov: Re: Soko Štark - STRK   Soko Štark - STRK Icon_minitime5/6/2011, 12:29

BEOGRAD – Mali akcionari fabrike „Soko Štark“, vlasnici 5,86 akcija, već tri dana blokiraju kapiju fabrike u Kumodraškoj ulici u Beogradu, kako bi naterali menadžment da isplati dividende na koje čekaju pet godina
Prema rečima Milana Orlandića, predstavnika akcionara u pregovaračkom timu koji zastupa 623 mala akcionara, sve dok kapija nije bila blokirana vlasnik iz Hrvatske je potpuno ignorisao proteste koji traju već treći mesec – Nismo primili ni dinara od dividendi Sve što smo postigli

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
 
Soko Štark - STRK
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Soko zove Orla, Orao pada, Orao pada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: