BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Verica Barać - nastavimo borbu!

Ići dole 
+34
Momir
Bombica
Cucla
Zoranecc
Beli
Popaj
Dmitar
Teletrader
Ars Vivendi
nemanjaRU
Pera Zdera
Bond
iki
Prokuplje
Rogy
gogloee
Boranija
Dusan
FatCat
BoS
Maca
Milica1
Greta
Zeljko
Kobe Bryant
pepsiman
Limited011
Lilihip
HUACHUMA
Steve McQueen
GogaAna
Ilija
Sneki
Friz
38 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/9/2010, 01:07

Krivične prijave i zbog C marketa

Savet za borbu protiv korupcije podneće uskoro krivične prijave protiv odgovornih za preuzimanje akcija C marketa. Među njima su Danko Đunić, Miroslav Mišković, Milan Beko i Slobodan Radulović...

"Tako dokumenta jasno ukazuju da je u istoj ulici, na istom spratu pored firme Worldfin i firma Nortfin, koja je kupila C market", objašnjava Barać.

Obe firme pojavljuju se kao školjka firme, bez direktora, novca na računu, imovine i bilo kog posla prethodno obavljenog. Tako "šuplje" firme naše institucije ne prepoznaju kao nekog preko koga je moguće pranje novca i dozvoljavaju preuzimanje državnih preduzeća, rekla je Barać.

Otkrivajući čitav lanac te sprege ona navodi da je u krivičnoj prijavi za proces preuzimanja Luke Beograd Milan Beko označen kao organizator kriminalne grupe i suštinski vlasnik školjka firme Worldfin. Kaže da je on organizovao kriminalnu grupu koja je imala za cilj otkupljivanje akcija Luke Beograd od strane ponuđača firme Worldfin ispod njihove realno procenjene vrednosti. Za ovo delo, kaže, predviđena je kazna od tri godine zatvora.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/193025/Krivicne-prijave-i-zbog-C-marketa

http://www.e-novine.com/srbija/srbija-tema/37674-Kako-Beko-Mikovi-oteli-Novosti.html

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/10/2010, 17:15

Samo napred Vercie!!

Uz tebe sam !!

Hrabra žena. Šta li je sve ona preživela, koje pretnje, pritiske....



aplauz

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/10/2010, 17:31

Verica je jedna, jedina. Ni Predsednik ne drži reč, a ona se bori sa aždajama. Treba joj dati svu podršku. Verica za ministra u novoj vladi...
Nazad na vrh Ići dole
GogaAna
VIP
VIP
GogaAna


Broj poruka : 505
Localisation : NIŠ
Points : 1336
Datum upisa : 16.11.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/10/2010, 18:11

Ma ovo je samo malo medijske buke, želim da vas podsetim da je Verica dizala prašinu i oko Nacionalne štedionice i na kraju šta je bilo ?

.......NIŠTA !
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/10/2010, 18:18

Pa, red bi bio da jednom nešto i bude!! samuraj

Situacija je ozbilhna, sve je stalo, i zna se da su gorepobrojane štetočine
krive za ovu propast...
Neka bar jednom od njih nešto otmu ili sl....
explod
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/10/2010, 19:46

GogaAna ::
Ma ovo je samo malo medijske buke, želim da vas podsetim da je Verica dizala prašinu i oko Nacionalne štedionice i na kraju šta je bilo ?

.......NIŠTA !

To sto dalje nije bilo nista nije kriva Verica Barac vec ova korumpirana bagra na vlasti.
Ona uradi sve sto moze, a sto dalje politicari i lopovi u ulozi tajkuna uticu na nase
"nezavisno" sudstvo da ne poduzima nista, to je vec problem sveopste korupcije.
Zato mi je posebno drago sto je ovaj put podnela krivicne prijave protiv bandita koji
se nalaze na celu Agencije za privatizaciju, Komisije za hartije od vrednosti i Akcijskog fonda. Uz Djunica, Vlahovica i kojekakvih udbasasa koji su osmislili ceo proces lopovseke privatizacijske pljacke, Milko & Co. su odgovorni sto su im svesrdno pomogli da je sprovedu.
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/10/2010, 23:41

Steve McQueen@

Apsolutno!! Ta banda je uzela SVE!!

SVE je u njihovim prljavim šapama.

Ovako više ne može! Neko mora da bude sklonjen.
Stranci ne žele s njima da rade - a oni kontrolišu SVE!!
Oni kontroliši Parlament, vladu, cene u supermarketu...

Izmenili su i zakom o platnom prometu zbog njih!!

Šta to mi SVI treba da im damo, da ova zemlja poćne da liči na normalnu zemlju?

KRV? DUŠU? ŽIVOT??

ŠTA???

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 25.05.2009

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/11/2010, 00:20

Citat :
Verica dizala prašinu i oko Nacionalne štedionice

Sto je dizala prasinu? Je li mozda N. Stedionica jeftino prodata? Koliko ono bi 450 000 po akciji?
Bas je bilo jeftino. A zasto se niko ne nadje da kupi tu akciju za 150 000. Mesecima je mogla da se kupi za te pare berzi. Sada su svi strucnjaci i kazu da akcija vredi vise od 450 000. A posebno Verica koja se u akcije i u ekonomiju razume kao Marica.
Zar ne vidite da je Verica u stvari Kostunicina MARICA.

Pa nije Marica oterala Harmonikasa iz ove Zemlje. Setite se kako je zemlja izgledala dok je Harmonikas bio kandidat za presednika a njegova porodica na televiziji.

Ne secam se da je dirala ni Velju ni ostale vehabije.

Mnogo ocekujete od MARICE. Po meni ona bi bila odlican novinar u jednom od srpskih tabloida.

_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/11/2010, 00:30

Nije bilo po 450.000 već po 750.00 din!!
Evo, ja sam se "drznuo" tada da kupim po 130.000 din!!
I... šta je bilo?
Zove me broker i kaže "neku ljudi" su nas zvali, a i iz komisije za hartije su zvali... i pitali ko je taj (??) kupac... I nema kupovine, ako im je stalom do dozvole!
I savetovali mu da povučem nalog...
Mislim... jel tebi Huachuma iz ovoga ništa nije jasno??
Molim te...

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/11/2010, 00:35

Da ne pominjem kupovinu Knjaz Mičoša, i slučaj Divac...

A onda se seti kupovine "Večernjih Novosti" (Cane sve objasnio), kada je posle cele ujdurme Divac (bio kupac) išao
po TV stanicama i čudio se kako to Hypo Banka nije htela da primi njegov depozitiv od 10 milona EUR???

Halo, banka NEĆE da primi nečiji depozit??

O čemu mi pričamo??

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/11/2010, 00:36

Pročitaj, ALI PAŽLJIVO šta ovde piše:
http://www.e-novine.com/srbija/srbija-tema/37674-Kako-Beko-Mikovi-oteli-Novosti.html


Zanemari sume i samohvalu, samojadikovanje...

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 25.05.2009

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/11/2010, 02:40

@FRIZ
Ja mislim da se skoro u svemu slazem sa tobom. Semlja je puna kriminala. Upravo to sto si napisao i prilozio potvrdjuje da su Patriotske stranke najgore. Nema sumlje da i u DS ima korupcije (jedan od najsumljivijih je danasnji direktor Zeleznice). Ali ja im uvek gledam kroz prste jer zemlju vode u pravom pravcu a taj pravac suzava korupciju i uvodi vise standarde koji ce na kraju zasmetati i mnogima iz DS-a a kamo li Vehabijama.

To sto ti nisu dozvolili da kupis akcije stedionice je kriminal bez presedana, zbog koga bi trebalo zatvoriti berzu. Te akcije sam posmatrao neko vreme ali nisam pokusao da ih kupim.
Ipak mislim da je Stedionica dobro prodata i da se Grci nisu usrecili sa ovom kupovinom.

Mislim da ocekujemo mnogo od pogresnih ljudi. Tita smo zamenili Milosevicem misleci da je patriota a on to nikada nije bio. Bio je Budalcina
Milosevica smo zamenili Kostunicim misleci da je posten i patriota a on Budalcina.
(Djindjica ne pominjem jer on nije nikada bio izbor gradjana Srbije) On je bio nezasluzeni vladar bez vlasti sto je ubrzo korigovano od strane patriotskih vehabija.

Da li i u Verici trazimo nekog lidera, i neko postenje i spas. Mislim da je i ona pogresna osoba da nekazem budalcina zeljna licne promocije. Bice mi drago ako nisam u pravu.

Stavljamo sve politicare u jedan kos i kazemo da su losi. Ipak oni se mnogo razlikuju. Pa morate primetiti da se stvari dramaticno krecu na bolje i da neki od nasih politicara postaju sve ugledniji u svetu. I sto je najbolje oni nisu samo iz jedne stranke vec ih ima u nekoliko stranaka.
E upravo je to prednost Srbije. Desava se nesto sto se nije dogadjalo u istoriji Srbije.

_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/11/2010, 09:16

@Huachuma,
sa ovim se slazem u potpunosti, a pogotovo sto se zena time "bavi" zadnjih bar 5 godina, i sad je lepi izvukao iz fioke da nam malo spocitne, cim je Misko & Co krenuo otvoreno da protezira Tomu.
"Da li i u Verici trazimo nekog lidera, i neko postenje i spas. Mislim da je i ona pogresna osoba da nekazem budalcina zeljna licne promocije. Bice mi drago ako nisam u pravu."

sa ovim se ne slazem, jer iz mog skromnog iskustva, su svi lopovi, neki manji uvijeniji, a neki ortodoksno-seljacka varijanta.
"tavljamo sve politicare u jedan kos i kazemo da su losi. Ipak oni se mnogo razlikuju. Pa morate primetiti da se stvari dramaticno krecu na bolje i da neki od nasih politicara postaju sve ugledniji u svetu."

O kome pricas, pa Dacic postade najprijemciviji Zapadu, covek-kofernjaca koji je zapalio 5min pre upada na gajbu lopine Simica, viceguvernera, koji sad moze da me tuzi jer je pravosnazno oslobodjen, verovatno je taj kofer ustvari bio moj, samo sam ga zaboravio na senjaku. :clown:

Inace, ako lepi corkira Miska i Beka, morace Djunisu i dalje po lancu komandne odgovornosti Vlahovica, Cvetkovica, ups pa to nam je premijer :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/11/2010, 11:14

HUACHUMA ::

Da li i u Verici trazimo nekog lidera, i neko postenje i spas. Mislim da je i ona pogresna osoba da nekazem budalcina zeljna licne promocije. Bice mi drago ako nisam u pravu. Stavljamo sve politicare u jedan kos i kazemo da su losi. Ipak oni se mnogo razlikuju. Pa morate primetiti da se stvari dramaticno krecu na bolje i da neki od nasih politicara postaju sve ugledniji u svetu. I sto je najbolje oni nisu samo iz jedne stranke vec ih ima u nekoliko stranaka.
E upravo je to prednost Srbije. Desava se nesto sto se nije dogadjalo u istoriji Srbije.

Iskreno, meni uopste nije jasno o cemu ti pricas!?
Verica Barac: "lider, spas"??
"Budalcina zeljna licne promocije?"
O cemu ti to?

Zena je jedna od retkih koja sme javno da kaze i da medju vlastodrscima imamo gomiletinu korumpiranih gadova koji u sprezi sa probranim Milosevicevim db-lopovima
i ratnim profiterima i dalje sakate ovu zemlju i siromase ceo narod zbog svojih sirom razjapljenih guzica!
Kakav lider, kakav spas, kakva bre promocija covece?
Ona samo radi svoj posao za razliku od mnogih drugih. To nikakve veze nema sa
tim sto ti pricas. A to sto je bagra na vlasti na pritisak iz EU napravila tu komisiju
koju bi najradije ukinula, kojoj na sve moguce nacine otezava rad i sto
zbog sumanute opste korupcije u kojoj su mnogi uprljali ruke na sve moguce
nacine prenebegava odluke te iste komisije, to svakako ima veze sa ljudima koje
ona spominje u svojim izvestajima i tuzbama.
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/11/2010, 11:34

Tačno Steve,
uopšte ne govorim o političarima (za to postoji podforum) niti promovišem neku od stranaka..
Govorim o licima koja su iza njih, o kriminalcima koji kontrolišu sve.
O Beku, Danku, Miškoviću, Zečeviću, Grujićima i njihovoj ekipi.
O toma što su mnogo zinuli i uvalili nas u ....
Verica možda radi na nečiji mig, ali i ako je tako ona opet je nešto založila...
Daj bože da nekog bar iz ove ekipe oteraju (kao Karića) ili da bar nekom nešto oduzmu ili bar ograniće moć!
O tome govorim.

A političari su zamenjiva kategorija, ove ne možeš tek tako da zameniš?
To je naša tragedija, Neko mora da im bar malo podkreše krila, ograniči moć!
Kad - tad!!

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/11/2010, 18:07

Izraz "budalčina" je totalno neprimeren, takvi izrazi ne priliče nekom ozbiljnom forumu. Ne znam ko se krije iza vaših usera, ali pretpostavljam da i vas njene aktivnosti žulje, znači da ste na onoj strani zakona. Takvi izlivi prostakluka nisu dobrodošli nigde.
Nazad na vrh Ići dole
GogaAna
VIP
VIP
GogaAna


Broj poruka : 505
Localisation : NIŠ
Points : 1336
Datum upisa : 16.11.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/11/2010, 18:39

@Ilija
Nemoj tako pa svi se slažemo oko toga što žena radi, ali ko će nju da podrži od ovih korumpiranih političara.
A i originalna rečenica Lilihipa je
"Da li i u Verici trazimo nekog lidera, i neko postenje i spas. Mislim da je i ona pogresna osoba da nekazem budalcina zeljna licne promocije. Bice mi drago ako nisam u pravu."
Nemoj da izvlačiš iz konteksta samo reč "budalcina" !

Pa Verica je pokazala da sme da kaže istinu čak i Dinkiću pre nekoliko godina oko Nacionalne štedionice.
Najveći problem je što su nam institucije slabe a takodje i zakonski okvir u kojima te institucije deluju.
Lično potpuno verujem da je ovo oko luke i Nacionalne, baš ovako kako Verica kaže a ima još puno takvih primera koje sam osetio na svojoj koži.
Ali treba sve to dokazati, tragova je malo a rupa u zakonu koliko hoćeš.
Koja politička stranka sme donese zakonski okvir koji će direktno da ugrozi ovu otimačinu od strane tajkuna koji vedre i oblače, a što je najgore oni direktno finansiraju i vlast i opoziciju.
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 25.05.2009

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/12/2010, 01:06

E bas sam iznenadjen. Zao mi je. Nije mi bila namera da uznemirim nikoga, pogotovo ne one koji su protiv kriminala. Vreo dan. Mnogo toplo.
Sta meni smeta je sledece na primer:
- Sta ce pokokojnom premijeru nova rezidensija, on se seli a drugi ljudi nemaju hleba da jedu. Zar se ne oseca bezbedno....
- Sta ce Tadicu blindirana kola kada ljudi nemaju leba da jedu, zar se ne oseca bezbedno... Ima veliku platu...
- Dinkic sve pare pokrade, Djabe dade NStedionicu.

Mislim da oni koji ovako razmisljaju zaista pomazu pravom kriminalu koji cveta u svim gradovima, crkvama , bolnicama, sudovima itd.
Losih privatizacija ima na sve strane i sve su daleko losije od NStedionice ili Sartida. Mnoge od njih vas direktno afektuju jer te akcije mnogi na forumu imaju.
Ako je Dinkic (koji je oterao HRMONIKASA i uveo PDV uzimajuci na sebe gnev svih koji su radili na crno) i Tadic (koji tek sada pocinje da prikuplja malo vise moci da bi nesto mogao i da pokusa a da ga ne ubiju) meta Vericinog rada onda vam kazem NE VERUJEM VERICI


Da li sam ja sa one strane zakona? (kako rece Ilija) suny :roll:

Skoro da sam potpuno uveren da nisam kriminalac. To poznajem po tome sto dosta vremena provodim po forumu cekajuci informacije KAD CE DIVIDENDA. Mislim da kriminalci to obicno ne rade. Cak sta vise ja se ne usudjujem da ulazem spekulativno, kao mnogi, vec pokusavam da igram na sigurno sto ne prilici iole normalnom kriminalcu. Par puta sam figurativno spomenuo ambicije da imam jahtu. Naravno, vecina je shvatila, to je bila sala. Iskreno, moja velika ambicija je da na jesen kupim sea kayak. To ce me kostati oko E1000 i ako ima zainteresovanih podelicu sa njima informacije.


Potrudicu se da u buduce pazljivo odgledam neku emisiju na kojoj ce Verica biti gost. Ako promenim mislenje svakako cu se javiti.



Pozdrav :heart:

_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/12/2010, 11:38

Huachuma (naravno da te ne smatramo za kriminalca) - ti ovde brkas stvari,
Niko ti ne napada DS. O tome možeš da pišeš na podforumu politika.

Štedionica jeste dobro prodata ali je pitanje kako su svi ti likovi došli do tih alcija??
O tome se tu radilo. I sličnim mahinacijama.
Siguran sam da će se Maxi ex. C-Market "lepo" prodati ili Luka Beograd!! Suspect
Ali kako su ti likovi došlii do tih firmi? Da li je sve bilo bar korektno?

Verica nešto pokušava.. videćemo šta će biti.
Ovde su nas navikli da ne treba mnogo da se nadamo i za to neće biti kriva Verica.
Ko god da je na njenom mestu delova bi nam isto.

Sada čekamo da vidimo kako će se pokazati Javni Tužilac!
On bar ima moć, skoro da NIKO ne može da ga smeni!!

Valjda vam on nije "Budaletina" ili "smašan lik"?
Fukcija koja bi trebala da štiti državu i njene podanika.
Ako čovek na toj funkciji ne bude ništa uradio, neće biti kriva Verica.
Ovde se radi o tome - da li država (a Javni tužilac JESTE država),
ima hrabrosti ili ne??
Čak nije ovde ni pitanje njegova hrabrosti, već da li on radi svoj posao ili ne??
:monkey:

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/20/2010, 11:38

Nisu ispunili njegove uslove: Beko, optuženik u Austriji

Delovi pisma Hombaha predsedniku Tadicu!!

Što se tiče Milana Beka, ovako Hombach izveštava Borisa Tadića: „Protiv sadašnjeg srpskog poslovnog partnera smo u Austriji pokrenuli arbitražni postupak. Pomenuti partner je meni i još jednom predstavniku WAZ pre par meseci u Diseldorfu u jednom razgovoru najavio da nećemo dobiti odobrenje za koncentraciju u pogledu ’Novosti’, ukoliko ne ispunimo njegove uslove. Hvalio se time da je bio od velike pomoći Vašem prethodniku. Tvrdio je da je onemogućio našu tadašnju kupovinu akcija, kao i neke druge strane investitore pri ostvarenju njihovih ciljeva (navodeći nekoliko slučajeva). Naveo je da na isti način može da spreči i sprečiće da dođe do odobrenja za koncentraciju. Njegovi uslovi za nas nisu bili prihvatljivi. On je želeo da bude u našem nadzornom odboru za jugoistočnu Evropu i da stekne udeo u našem angažovanju u medijima u Srbiji“.

Hombach se u pismu osvrće i na Stanka Subotića: „U ovom trenutku se namirujemo na nepokretnostima jednog ranijeg partnera, u cilju ostvarenja založnih prava. Banke koje su povezane sa ovim su nas informisale da je u ovom pogledu neophodna razumna i stručna saradnja sa različitim institucijama. To ćemo naravno da uradimo“.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
GogaAna
VIP
VIP
GogaAna


Broj poruka : 505
Localisation : NIŠ
Points : 1336
Datum upisa : 16.11.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/20/2010, 13:17

http://www.e-novine.com/srbija/srbija-tema/38316-Nismo-dobrodoli-naputamo-vau-dravu.html

U pismu upućenom Tadiću, Hombach otkriva zanimljive detalje: „Protiv bivših i sadašnjih ugovornih partnera, koji su nam bili preporučeni i predstavljeni od strane tada visoko rangiranih ličnosti u srpskoj politici, preduzeli smo pravne korake“
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/20/2010, 13:46

Sneki ::
Nisu ispunili njegove uslove:
Beko, optuženik u Austriji


Delovi pisma Hombaha predsedniku Tadicu!!

Što se tiče Milana Beka, ovako Hombach izveštava Borisa Tadića: „Protiv sadašnjeg srpskog poslovnog partnera smo u Austriji pokrenuli arbitražni postupak. Pomenuti partner je meni i još jednom predstavniku WAZ pre par meseci u Diseldorfu u jednom razgovoru najavio da nećemo dobiti odobrenje za koncentraciju u pogledu ’Novosti’, ukoliko ne ispunimo njegove uslove. Hvalio se time da je bio od velike pomoći Vašem prethodniku. Tvrdio je da je onemogućio našu tadašnju kupovinu akcija, kao i neke druge strane investitore pri ostvarenju njihovih ciljeva (navodeći nekoliko slučajeva). Naveo je da na isti način može da spreči i sprečiće da dođe do odobrenja za koncentraciju. Njegovi uslovi za nas nisu bili prihvatljivi. On je želeo da bude u našem nadzornom odboru za jugoistočnu Evropu i da stekne udeo u našem angažovanju u medijima u Srbiji“.

Hombach se u pismu osvrće i na Stanka Subotića: „U ovom trenutku se namirujemo na nepokretnostima jednog ranijeg partnera, u cilju ostvarenja založnih prava. Banke koje su povezane sa ovim su nas informisale da je u ovom pogledu neophodna razumna i stručna saradnja sa različitim institucijama. To ćemo naravno da uradimo“.

Na neki čudan način, ovo što tvrdi Hombah
poklapa se sa onim što je S.Subotić izjavio pre par meseci:


"Uz pomoć političara bliskih Borisu Tadiću, Beko počinje da vrši pritisak na partnere iz WAZ-a, da moraju da raskinu ugovor sa mnom i da urade nove ugovore i to direktno sa Bekovim firmama i da je to jedini način da posle toliko vremena i uloženog novca WAZ može da dođe u posed akcija „Novosti“. Pored Beka, tu su tvrdnju predstavnicima WAZ-a davali i predstavnici DS i Vlade Srbije, pa posle svih pritisaka, decembra 2008. godine WAZ sa mnom raskida ugovor i potpisuje novi, direktno sa Bekom i njegovim firmama. Kako je, međutim, WAZ novac ustupio meni, a ja preko svoje firme transferisao novac Beku, moje garancije izdate WAZ-u ostale su blokirane kod njih sve dok akcije „Novosti“ ne pređu u posed WAZ-a. Tako je ostalo do današnjeg dana, maja 2010. godine, sedamnaest meseci pošto sam ja izbačen iz posla. Kako su vlasnici kapitala u WAZ-u postali vrlo nezadovoljni poslom oko „Novosti“, dali su nalog da se garancije aktiviraju i preuzimaju firme koje su im uplate garantovale. Tako sam ja u poslu sa „Novostima“, sem što sam oštećen za dobitak iz tog posla u isto vreme oštećen i za višemilionski iznos u evrima, zbog garancija koje sam izdao.

Beko čak otvoreno tvrdi da je napravio dogovor sa Draganom Đilasom i Srđanom Šaperom, visokim fukcionerima DS i bliskim prijateljima Borisa Tadića. Beko tvrdi da preko njih dvojice kontroliše DS i Tadića, da zahvaljujući tim vezama upravlja Komisijom za zaštitu konkurencije, koja, iako po zakonu ima obavezu da izda mišljenje, to ne radi više od dve godine. Upravo na osnovu dogovora sa Šaperom i Đilasom, Beko je pokrenuo kampanju uz pomoć Manojla Vukotića protiv WAZ-a i to baš u dnevnom listu „Novosti“, sa namerom da se kroz kampanju stvori utisak da ukoliko se akcije predaju WAZ-u, to će značiti gubitak nacionalnih vrednosti, državnu izdaju i slične konstrukcije."

slik

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/21/2010, 21:51

BEOGRAD - Nemačka medijska grupacija WAZ preuzela je 23 odsto akcija "Večernjih novosti", saznaje B92.

WAZ je preuzeo akcije firme Ardus, koja je vlasništvo Milana Beka.

Kako saznajemo, u naredne dve nedelje WAZ će preuzeti i preostali paket akcija "Večernjih novosti" od Milana Beka.

Preko svoje tri firme, Beko ima nešto više od 63 odsto akcija Večernjih novosti.

Preostale akcije su u vlasništvu države, 29 odsto, i PIO Fonda koji ima 7 odsto akcija.


Beko se malo poplašio??
lol!
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/22/2010, 14:49

Koliko ce da plati drzavi poreza na kapitalni dobitak :valjanje:
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/25/2010, 13:05

Investiranje u Srbiju

"Čini mi se da mi iz inostranstva nismo dorasli onom ’zoološkom vrtu’ koji se tamo dešava. Pod ’zoološkim vrtom’ podrazumevam da se cela država nalazi u tranziciji i da samo oni ljudi, koji poznaju šemu i funkcionisanje takvog sistema, mogu da ostanu", rekao je potpredsednik Centralnog saveta Srba u Nemačkoj, Milan Čobanov. On smatra da ekonomija Srbije još nije sazrela za strane investicije.
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 25.05.2009

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime6/25/2010, 18:10


Moja preporuka za Milana Cobanova je da se uzdrzi od investiranja. Neka on samo salje pare rodbini i neka uziva u inostranstvu organizujuci priredbe za Cecu,Seku i ostale u Crkvenim Domovima.
U Sbiju investiraju njegove gazde ali on to i ne zna. Neka zamoli svoju decu da ga upute u internet pa ce mozda i saznati.
Zajednicko za Vecinu Srba u inostranstu je da TESKO PODNOSE KADA SRBIJI IDE DOBRO.
VELIKI SU LJUBITELJI OTADZBINE KADA JOJ IDE LOSE.

Verujte mi da znam o cemu pricam. Mnogo sam ih video tamo.

Sto je mene tice gospodin Cobanov i Njemu slicni asimilovani srbi mogu slobodno da Like a Star @ heaven tamo gde su.


P.S. Neka mi ne zameri Limtted 011. On je samo preneo ovu vest.

_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime8/15/2010, 23:00

Barać: Vlade su u službi tajkuna

To je sistem u kome su vlasnička prava svih građana ugrožena i u kome državne institucije prepoznaju samo prava tajkuna, dodaje Baraćeva.

Ona objašnjava da ovakvo stanje u zemlji odgovara samo tajkunima za koje „su sve vlade od 2000. godine radile“.

„Upravo je vlast omogućila onima koji su devedesetih bili na listama sumnjivih ljudi da posle 2000. operu svoje biografije i postanu najveći kapitalisti u zemlji. Hiljadu je primera da i danas i vlast i državne institucije rade u korist tajkuna“, kaže Baraćeva.

Barać kaže da je "proces privatizacije ekonomski propao, jer je poslužio isključivo da tajkuni operu novac. Upravo zato nikada nije postavljano pitanje porekla novca. Vlast je dozvolila tajkunima i kriminalcima da kupuju dobre firme, da ih unište i prodaju kao nekretnine".

Govoreći o Miškoviću, Barać navodi da je "iz monopola u trgovini na malo, njegova firma s jedne strane uzimala ogroman novac od građana, odnosno pljačkala potrošače, a s druge strane je uništio dobavljače, jer im ne plaća robu po šest meseci. Uz sve to, nijedan državni organ ne želi da procesuira ništa protiv njega".


http://www.standard.rs/-cvijanovi-vam-preporuuje/5176-verica-bara-srbija-ima-sistem-u-kome-su-tajkuni-i-politiari-opljakali-graane.html

Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime9/3/2010, 20:43


Savet za borbu protiv protiv korupcije objavio
KRIVIČNA PRIJAVA PROTIV BEKA I BUBALA I JOŠ 15 ZA LUKU BEOGRAD

Petak 3. Septembar, 2010.| Autor: Novinske agencije
Oni se sumnjiče da su tokom 2005. godine naneli štetu od najmanje 21 milion evra u nezakonitom postupku preuzimanja akcija Luke Beograd

BEOGRAD - Savet za borbu protiv protiv korupcije objavio je imena 17 ljudi protiv kojih je podneo krivičnu prijavu zbog sumnje da su tokom 2005. godine naneli štetu od najmanje 21 milion evra u nezakonitom postupku preuzimanja akcija Luke Beograd.

Savet je podneo prijavu protiv bivšeg ministra za privredu i privatizaciju Predraga Bubala, preduzetnika Milana Beka, predsednika Komisije za hartije od vrednosti Milka Štimca, i članova Komisije Dejana Malinića, Đorđa Jovanovića i Dušana Bajeca.

Prjava je podneta i protiv direktora Agencije za privatizaciju Miodraga Đorđevića, izvršnog direktora Agencije Gorana Mrđe, direktorke Akcijskog fonda Aleksandra Gračanca, predsednika Nadzornog odbora Luke Beograd Danijela Cvjetićanina i još osmoro ljudi iz Luke Beograd.

Savet je u prijavi naveo da je Bubalo kao ministar za privredu i privatizaciju 2005. godine propustio da izvrši svoju službenu dužnosti i obavesti Vladu i predsednika Srbije o stvarnoj vrednosti akcija Luke Beograd, koja je po preliminarnoj proceni Instituta ekonomskih nauka iz juna te godine iznosila između 22 evra i 23 evra po akciji.

Bubalo, navodi se u prijavi, nije nadzirao zakonitost rada Akcijskog fonda niti poslove prodaje akcija, što je "imalo za posledicu" da firma Vorldfin (Worldfin) iz Luksembugra po svojoj ponudi za preuzimanje akcije Luke Beograd plati jednu akciju "samo 800 dinara", da bi posle četiri meseca po istoj ceni preuzela još 105.061 akciju.

"Time je Vorldfin stekao 92,75 odsto od ukupnog broja izdatih akcija, čime je državi Srbiji naneta šteta od 21 milion evra, kao imaocu 40,48 odsto akcija, kao i malim akcionarima u još neutvrđenom iznosu, a Vorldfinu imovinska korist u istom iznosu", piše u prijavi.

Beko se u prijavi tereti da je kao suštinski vlasnik "školjka firme" Vorldfin organizovao kriminalnu grupu sa ciljem vršenja krivičnih dela i u kojoj je svaki član imao zadatak u otkupljivanju akcija Luke Beograd ispod njihove realno procenjene vrednosti. Štimac, Bajec, Malinić i Jovanović takođe se terete da su nevršenjem službene dužnosti pribavili imovinsku korist Vorldfinu od 21 miliona evra.

"Kako se ne bi stvarao pritisak na rad Tužilastva, Savet nije hteo da iznosi imena ljudi protiv kojih je 14. maja podneta prijava. Međutim, pošto je prošlo tri i po meseca, a iz Tuzilaštva o toj prijavi nema nikakve informacije, Savet je odlučio da je učini dostupnom javnosti", piše u saopštenju. Savet je istakao da u Srbiji nema ozbiljne borbe protiv korupcije i zato što Tužilaštvo radi pod kontrolom političke vlasti.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime9/30/2010, 23:57

Uredba o mleku: Špekulantima kazne do 2 miliona evra


BEOGRAD - Vlada Srbije usvojila je danas uredbu o proizvodnji mleka kako bi se obezbedilo uredno snadbevanje tržišta tom namirnicom.

Uredba predviđa da će privredni subjekti koji se bave preradom mleka i izradom proizvoda od mleka morati od ukupnih otkupljenih količina mleka od proizvođača najmanje 40 odsto da prerade u kratkotrajno i dugotrajno mleko. Od te količine najmanje pola mora biti kratkotrajno pesterizovano mleko.

http://www.seebiz.eu/sr/kompanije/prehrana/uredba-o-mleku-spekulantima-kazne-do-2-miliona-evra,93639.html

aplauz aplauz aplauz aplauz


Stvarno je bilo dosta zajebavanja !!



_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime10/1/2010, 00:45

To znaci da ce IMLK i MLSU od sutra svaki dan dole po 12%?
Nazad na vrh Ići dole
GogaAna
VIP
VIP
GogaAna


Broj poruka : 505
Localisation : NIŠ
Points : 1336
Datum upisa : 16.11.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime10/5/2010, 07:39

Ajde malo dapogledamo kako radi naš BEKO !

Milan Beko kriv za moju smenu

Prvo su mi posredno nuđeni pokloni. Kupovina apartmana na Kipru, na primer, po superpovoljnim uslovima. Ali, kako nisam odustala od istraga, advokat Milana Beka, u njegovom prisustvu, poručio mi je još 2008. godine: “Čuvaj dete”.( uh ovi advokati su baš postali osioni... u zadnje vreme)

Komisija sada, kako tvrdi ona, nema direktna saznanja, ali ima indicija da je Beko vlasnik većinskog paketa akcija “Večernjih novosti” i da ima direktan dogovor o prodaji tog paketa sa “Vacom”, što je, kako ocenjuje, suprotno Zakonu o preuzimanju akcionarskih društava. Komisija je utvrdila da postoje tri firme koje se vode kao vlasnici “Večernjih novosti” i sumnja da je Beko vlasnik svih tih firmi. Zato je komisija nedavno uputila zahtev “Vacu” da dostavi ugovor na osnovu kojeg su se oni u Austriji upisali kao vlasnik jedne od tih firmi kod registarskog suda. Tvrdi da to nisu mogli da urade, a da nije postojao ugovor između “Vaca” i vlasnika jedne od tih firmi.


- Iako smo tražili da nam dostave taj ugovor, još ga nismo dobili, a on bi verovatno otkrio ko stoji iza čitave te transakcije između “Vaca” i “Novosti”. A, izgleda, Beko stoji iza svake veće transakcije u Srbiji i nastoji da se ta istraga okonča - kaže Bajalovićeva.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/210108/Milan-Beko-kriv-za-moju-smenu

Nazad na vrh Ići dole
GogaAna
VIP
VIP
GogaAna


Broj poruka : 505
Localisation : NIŠ
Points : 1336
Datum upisa : 16.11.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime10/5/2010, 10:20

Evo već danas BEKOV demanti

Nemam veze sa smenom Dijane Marković-Bajalović

"Nikada u mom prisustvu gospođi Bajalović nije prećeno, a najmanje je tačno da su takve pretnje bile upućene njenoj deci, što smatram najgnusnijim delom ovog klevetničkog javnog nastupa. Otac sam četvoro dece i ona za mene predstavljaju vrednost sa kojom se ne trguje, kako to upravo javno radi predsednica Komisije za zaštitu konkurencije.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/210253/Nemam-veze-sa-smenom-Dijane-MarkovicBajalovic

Evo medju komentarima i jednog lepog rešenja ako ima ko da ga pročita od nadležnih organa...

----Kako bi bilo da jedna nepotplativa (ha!) komisija za ispitivanje porekla imovine krene do ovog dobrog nevinog čoveka i proveri poslovanje, račune, transakcije i ostalo. Možda bismo saznali konačno kako se finansiraju naše stranke, gde je bar deo nestalih narodnih para i još po nešto. Ali možda i grešim, moguće da je čovek stvorio finansijsku imperiju, štedeći od plate, zakidajući na sopstvenoj deci. Ovako na slici, baš deluje pitomo, dobrica po duši!----
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko
VIP
VIP
Zeljko


Broj poruka : 375
Localisation : Nbgd
Points : 1057
Datum upisa : 01.06.2009

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime10/20/2010, 20:26

Protiv Milovana Bojića, nekadašnjeg ministra zdravlja i potpredsednika Vlade, policija vodi finansijsku istragu zbog sumnje da je zloupotrebio nekoliko stotina hiljada evra, koje je kao kredit dobio od jedne srpske banke, ekskluzivno saznaje „Blic”.

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/212982/Milovan-Bojic-zloupotrebio-stotine-hiljada-evra-kredita

Koja li je banka u pitanju?

_________________
Forumski portfolio:
AERO(20%) ENHL(20%) SJPT(20%) MTLC(15%) VITL(15%) SMPO(10%)
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime10/21/2010, 01:14

"Peconi-Čume": Nagodba o pucnjavi

20. oktobar 2010. | Izvor: B92
Beograd -- Telohranitelji Predraga Rankovića Peconija i Ljubiše Buhe Čumeta nagodili se o priznanju krivice Peconijevog telohranitelja da je pucao u Buhino vozilo.

Prema nagodbi, tužilac je prekvalifikovao delo od pokušaja ubistva u ugrožavanje sigurnosti, konačna odluka biće doneta na ročištu 9. novembra.

Ljubiša Buha pojavio se u Palati pravde i bez svedočenja dogovorio da pucnji koje je na njegovo vozilo ispalio telohranitelj Predraga Rankovića Bojan Smiljanić nisu pokušaj ubistva nego, samo, ugrožavanje sigurnosti.

Smiljanićevi advokati zadovoljni su ovakvim ishodom. piju

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=10&dd=20&nav_category=16&nav_id=466589

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 25.05.2009

Verica Barać - nastavimo borbu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Verica Barać - nastavimo borbu!   Verica Barać - nastavimo borbu! Icon_minitime10/21/2010, 07:51

Uvek se sve lepo zavrsi kada su ljudi kulturni i lepo vaspitani.Verica Barać - nastavimo borbu! 360772

_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
 
Verica Barać - nastavimo borbu!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: