BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Skupstina AGBN

Ići dole 
+42
Igi-bg
Božo
Saleub
nepet
SDJ
Momir
Teletrader
RobinHood
Dragan
Ris
Dnenad85
Admin
Atomski mrav
Josh
Aca123
Goast
Ilija
geogsi
KRUSKA
Sasa965
MarkoJTD
Aritmeticar
Nils
Dax
Mitar
Drag_Mlad
Lilihip
Slovenac1
Maca
iki
Milica1
Magi2
pepsiman
Friz
Greta
Bombica
Sara
Limited011
Dexiv
Sneki
prevarant
MilanLaki
46 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 10:02

Poceo rast AGBN. :)
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 10:21

Do sada istrgovano 146 akcija... Izgleda ce danas AGBN biti hit...
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 10:50

Polako. Je li skupština počinje u 11?
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 10:51

Aritmeticar ::
Polako. Je li skupština počinje u 11?

Da, u 11.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 10:53

Da li je odrzana sednica upravnog odbora danas?
Nazad na vrh Ići dole
geogsi
VIP
VIP
geogsi


Broj poruka : 350
Points : 868
Datum upisa : 14.12.2007

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 12:15

Evo nas u vestima
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=06&dd=03&nav_id=436030
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 12:21

Ja sam moj komentar vec ostavio, samo se nadam da ce ga objaviti b92! Ko se potpisao kao Altea, ostavio je dobar komentar na sajtu.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 12:22

Kako vreme odmice hoce li biti pogodaka. rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 12:23

Vladulns ::
Ja sam moj komentar vec ostavio, samo se nadam da ce ga objaviti b92! Ko se potpisao kao Altea, ostavio je dobar komentar na sajtu.

Odlican komentar Altee, i ja sam ostavio komentar (takodje se nadam da ce ga objaviti).
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Member
Member



Broj poruka : 413
Points : 1279
Datum upisa : 30.05.2007

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 13:14

Skupstina AGBN - Page 7 Comentf
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 13:29

Dakle, mozemo konacno da kazemo (i svi da odahnemo) - tacka o dokapitalizaciji je skinuta s dnevnog reda. Ovo ne znaci da treba da se opustimo, jednu bitku smo mozda dobili, ali prisetite se Gandalfovih reci iz knjige "Dve Kule":

"Sauron je besan, a njegova osveta ce biti strasna i brza."
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 13:30

Dragan ::
Skupstina AGBN - Page 7 Comentf

Bravo za Dragana, dobrog duha i savest ovog foruma! aplauz
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 13:34

kako je to dragan napisao, preneo je komentare...
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 13:39

Bravo, uspelio smo u necemu veoma bitnom! Vidi, pa to moj komentar suny
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 13:41

MilanLaki ::
Bravo, uspelio smo u necemu veoma bitnom! Vidi, pa to moj komentar suny

Za sad, Milane. Ovo nije kraj njihovih pokusaja, niti prvi ni poslednji udar na finansijski sistem i Beogradsku berzu.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 13:47

Meni se cini da je sledeci potez drzave, koji takodje MORA da se pokrene SMENA ljudi koji u ime drzave upravljaju ovom bankom! TO MORA DA NAM BUDE SLEDECI KORAK i nadam se da ce nas i stranci podrzati!
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 13:57

Dexiv ::
MilanLaki ::
Bravo, uspelio smo u necemu veoma bitnom! Vidi, pa to moj komentar suny

Za sad, Milane. Ovo nije kraj njihovih pokusaja, niti prvi ni poslednji udar na finansijski sistem i Beogradsku berzu.

Vidječemo, dali smo jim dobru lekciju. Sad neka kupuju akcije do 30.000 RSD pa poslije prave dokap.
Nazad na vrh Ići dole
Božo
Just looking
Just looking
Božo


Broj poruka : 22
Points : 78
Datum upisa : 01.06.2010

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 14:03

Bravo momci !

Nadam se da je ovo začepilo usta svim pametnjakovičima koji su i na ovom forumu pisali da je dokapitalizacija gotova stvar i manipulirali dobre ljudi sa dezinformacijama.

pozdrav iz Beograda odnosno Ljubljane !!
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 14:05

Slovenac1 ::


Vidječemo, dali smo jim dobru lekciju. Sad neka kupuju akcije do 30.000 RSD pa poslije prave dokap.

OK, izbegavao sam da ovo napisem ranije, ali se ipak mora reci: slovenacki akcionari su najstrasnije pumpali AGBN u periodu 2006-2007, pricama da ce akcija sigurno biti 1000 evra, cak su tvrdili da ce akcija AIKB biti 40000 dinara (!?!!!). Dakle, kakvog moralnog prava slovenacki akcionari imaju da se u ovoj stvari pozivaju na pobedu nad zlim i nemoralnim? Bili su uz skute Dusana Antonica godinama, precutali bi i ovo da ih nije direktno udarilo po dzepu! Draga gospodo iz Slovenije, vas interesuju samo vasa ulaganja, a nas u Srbiji, kao rezidente, malo interesuje i celokupni finansijski i ekonomski sistem zemlje. Ovo je pobeda malih akcionara, koji su pokazali srce i hrabrost.

Cenu cemo tek videti...
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 14:09

Dexiv ::
Dakle, mozemo konacno da kazemo (i svi da odahnemo) - tacka o dokapitalizaciji je skinuta s dnevnog reda. Ovo ne znaci da treba da se opustimo, jednu bitku smo mozda dobili, ali prisetite se Gandalfovih reci iz knjige "Dve Kule":

"Sauron je besan, a njegova osveta ce biti strasna i brza."

Bas tako, ovo je prvi put otkada sam u ovim vodama da Cika Duletu ne prolazi zamisljeno.
Treba biti jako obazriv, sujeta je povredjena i ko zna sta ce biti u stanju da ucini...
Nazad na vrh Ići dole
Božo
Just looking
Just looking
Božo


Broj poruka : 22
Points : 78
Datum upisa : 01.06.2010

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 14:15

@Dexiv : svaka čast i poštovanje za sve što si do sada napisao na svim forumima.

Ali da je to pobeda malih akcionara, koji su pokazali srce i hrabrost, tu nisi u pravu. Ne znaš šta se minulih 4 dana dogadjalo u back stagu i ko je pružio pritisak na koga itd. Da ne bi bilo gospodo iz Slovenije (kako jim/nam ti kažeš) Antonič i comp. vas male akcionare bi pregazilo več 26.5. I niko iz Srbije ne bi ni okom trenuo. Imali bi dokapitalizaciju i cijenu AGBN srušeno na dugi rok. Pa brez zamere kako kažemo ovdje.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 14:17

Sta kazete ljudi da pokrenemo kampanju da ovu bagabundu razjurimo iz NASE banke! To je sasvim realan scenario i evo ako hocete da krenemo sa formulisanjem dobre marketing strategije! Sad je pravi trenutak jer je okidac okinut i sada ih treba dotuci!
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 14:22

Božo ::
@Dexiv : svaka čast i poštovanje za sve što si do sada napisao na svim forumima.

Ali da je to pobeda malih akcionara, koji su pokazali srce i hrabrost, tu nisi u pravu. Ne znaš šta se minulih 4 dana dogadjalo u back stagu i ko je pružio pritisak na koga itd. Da ne bi bilo gospodo iz Slovenije (kako jim/nam ti kažeš) Antonič i comp. vas male akcionare bi pregazilo več 26.5. I niko iz Srbije ne bi ni okom trenuo. Imali bi dokapitalizaciju i cijenu AGBN srušeno na dugi rok. Pa brez zamere kako kažemo ovdje.

Hvala, Bozo, takodje postovanje. I ne sumnjam da su slovenacki akcionari odigrali ogromnu ulogu u uklanjanju ove tacke dnevnog reda. Govorim o motivima, uspomenama i namerama. Kad kazem "gospodo iz Slovenije", to nije pezorativno, niti smisljeno da bude uvredljivo; ali dozvoli, ko je 2006. i 2007. godine pricao da ce cena akcije AGBN biti 1000 evra? Pa da li znas da bi u tom slucaju trzisna kapitalizacija AGBN bila oho-ho iznad milijardu evra? Pa ako su Voban kupili za 400 miliona evra, koji sa mrezom filijala moze da za dorucak proguta AIKB i AGBN zajedno, zasto bi neko za AGBN dao iznad milijardu evra? Bozo, ne ljuti se, dragi prijatelju - ali mnogi ljudi su finansijski poginuli zbog tih pumpi, izgubili imovinu, krov nad glavom, porodice, zdravlje. Ne mozemo to zaboraviti. Mogli ste deset puta da smenite Antonica - niste. I sta sad? Hocete li pokusati, ili kao da se nista nije dogodilo?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 14:23

Božo ::
@Dexiv : svaka čast i poštovanje za sve što si do sada napisao na svim forumima.

Ali da je to pobeda malih akcionara, koji su pokazali srce i hrabrost, tu nisi u pravu. Ne znaš šta se minulih 4 dana dogadjalo u back stagu i ko je pružio pritisak na koga itd. Da ne bi bilo gospodo iz Slovenije (kako jim/nam ti kažeš) Antonič i comp. vas male akcionare bi pregazilo več 26.5. I niko iz Srbije ne bi ni okom trenuo. Imali bi dokapitalizaciju i cijenu AGBN srušeno na dugi rok. Pa brez zamere kako kažemo ovdje.

Dobro došao Božo.
Naravno da nema zameranja i prebacivanja, diskusija je ovo i nema ljutnje!

Molio bih te da nam malo objasniš ko je na koga vršio pritisak, to bi nam svima pomoglo da shvatimo kako cela stvar funkcioniše.
Hvala!

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Božo
Just looking
Just looking
Božo


Broj poruka : 22
Points : 78
Datum upisa : 01.06.2010

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 14:39

@Administrator: znaš da ne možem govorit o tome na forumu ali recimo da je blok akcionara, koji je srušio prvu skupštinu napravio izuzetan angažma na sve strane, da je bila odluka o dokapu danas sklonjena. I bez pomoči države Srbije verovatno to ne bi bilo moguče. Tako da nemojte još da dignete ruke od te vlade :-))

@Dexiv: a šta se tiče prošlosti, ko živi tamo, tamo če i ostati. Svi mi moramo gledati u budučnost. Šta su Slovenci tada govorili sve, šta su Hrvati i šta Srbi ??
Onaj koji je spušio pare na berzi - na moju veliku žalost - kriv je sam, jer je kupio, niko ga nije silovao. Uvjek slušaj samog sebe, nemoj slušati šta druge budale kažejo, jer pare su tvoje i sam si pišeš sudbino.

A Antoniča može mijenjat samo država Srbija, odnosno vaša Narodna banka. Zapamti to, banke nisu obična preduzeča, tamo bez "države" niko ne može ništa.

Pozdrav!!
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 14:42

Božo ::
Svi mi moramo gledati u budučnost.
Pozdrav!!

Apsolutno podrzavam, uz dobrodoslicu! Naravno, zajedno smo bili na ovom poslu, izvinjavam se ako je moj ton bio malo neprimeren.

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 14:50

Dobro, nije problem. Prica zavrsena, a sta cemo sad? Sta da uradimo dalje, jer ovo ce oni pokusati da ponove, ako se dalje nesto ne preduzme!
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 14:54

MilanLaki ::
Dobro, nije problem. Prica zavrsena, a sta cemo sad? Sta da uradimo dalje, jer ovo ce oni pokusati da ponove, ako se dalje nesto ne preduzme!

Naravno da ce pokusati da ponove, i nece AGBN biti jedina potencijalna zrtva; dijapazon mogucnosti je ogroman.

@Bozo - mislim da nisi u pravu, Dusan Antonic je CEO, a njega moze postaviti Skupstina akcionara, dozvola NBS je samo u slucaju da neko uzme vise od 5% udela u banci.

EDIT: evo, sad mi je skrenuta paznja da je neophodna saglasnost NBS za inemovanje CEO. Izvinjavam se Bozi.


Poslednji izmenio Dexiv dana 6/3/2010, 14:59, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 14:56

Dexiv ::
Božo ::
@Dexiv : svaka čast i poštovanje za sve što si do sada napisao na svim forumima.

Ali da je to pobeda malih akcionara, koji su pokazali srce i hrabrost, tu nisi u pravu. Ne znaš šta se minulih 4 dana dogadjalo u back stagu i ko je pružio pritisak na koga itd. Da ne bi bilo gospodo iz Slovenije (kako jim/nam ti kažeš) Antonič i comp. vas male akcionare bi pregazilo več 26.5. I niko iz Srbije ne bi ni okom trenuo. Imali bi dokapitalizaciju i cijenu AGBN srušeno na dugi rok. Pa brez zamere kako kažemo ovdje.

Hvala, Bozo, takodje postovanje. I ne sumnjam da su slovenacki akcionari odigrali ogromnu ulogu u uklanjanju ove tacke dnevnog reda. Govorim o motivima, uspomenama i namerama. Kad kazem "gospodo iz Slovenije", to nije pezorativno, niti smisljeno da bude uvredljivo; ali dozvoli, ko je 2006. i 2007. godine pricao da ce cena akcije AGBN biti 1000 evra? Pa da li znas da bi u tom slucaju trzisna kapitalizacija AGBN bila oho-ho iznad milijardu evra? Pa ako su Voban kupili za 400 miliona evra, koji sa mrezom filijala moze da za dorucak proguta AIKB i AGBN zajedno, zasto bi neko za AGBN dao iznad milijardu evra? Bozo, ne ljuti se, dragi prijatelju - ali mnogi ljudi su finansijski poginuli zbog tih pumpi, izgubili imovinu, krov nad glavom, porodice, zdravlje. Ne mozemo to zaboraviti. Mogli ste deset puta da smenite Antonica - niste. I sta sad? Hocete li pokusati, ili kao da se nista nije dogodilo?

U 2006 i 2007 samo je Antonić i par forumaša na fiascoeconomyu pisalo o ceni 1000 EURa, ja sam tada snažno pisao protiv toga na onom forumu, dobro se sečam toga. Kao drugo ništa mi ne možemo sa oko 20% akcija, niti smeniti Antonića niti nametnuti svoju logiku, u ovom trenutko smo uradili ono što je jasno da smo zaštitili svoj kapital, kao što bi uradio svaki normalan akcionar bilogde na svetu. A to što se podržavalo Antonića u 2006 i 2007, pa zašto ga ne bi, do tad se i nije pokazao kao prljav igrač??? A i još jednom nije ni on sve loše uradio, banka posluje normalno i skinut je indirektni duga sa banke.
Nazad na vrh Ići dole
Božo
Just looking
Just looking
Božo


Broj poruka : 22
Points : 78
Datum upisa : 01.06.2010

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 15:04

Ja lično mislim da neče pokušavati ponovo, barem ne na ovim cijena. Sad je dobro dobio na znanje da nema podrške akcionara (ni velikih, ni malih) a što je još bitnije - države. Tu ste mnogo pripomogli i vi sa kontra kampanijo u medijima (puno sam bye the way razočaran nad srpskim novinarima) i na forumima. Tako kako je rekla pre nekoliko dana kolegica Sara, dokapitalizacija nema problema nekad u budučnosti - ali po pravim cijenama (višima od KKV) i sa pravimi instuticionalnimi ulagači koji imaju renomirano ime i prezime.
Nazad na vrh Ići dole
nepet
VIP
VIP
nepet


Broj poruka : 413
Points : 1029
Datum upisa : 03.06.2009

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 15:04

@ bozo, dexiv

mislim da je vazno da dokapitalizacija nije izglasana. zna se ko ima moc ubedjivanja (bojim se da to zavisi od broja glasova)


sad je vreme da se mali akcionari organizuju i pokusaju da ostvare svoje interese.
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 15:14

-Bilo prisutno nesto vise od 58% glasova;
-Drzava povukla svoju blanko podrsku;
-Predstavnik Drzave usao u UO.
Da ne zaboravim-nasi prijatelji iz Slovenije briljirali!


Poslednji izmenio Milica1 dana 6/3/2010, 15:16, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 15:15

Bilo je prisutno oko 59% akcionara na Skupstini AGBN. Drzava je uskratila podrsku Antonicevim planovima, a predstavnik Republike Srbije je usao u Upravni odbor.

Ne znam, zaista, posle ovoga... Vlada Srbije bi, kao najveci akcionar, mogla da instruira svog predstavnika u UO da predlozi imenovanje novog CEO.
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 15:18

Milica1 ::

Da ne zaboravim-nasi prijatelji iz Slovenije briljirali!

Cuo sam, bili smo na istoj strani, cestitam i zahvaljujem.
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

Skupstina AGBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skupstina AGBN   Skupstina AGBN - Page 7 Icon_minitime6/3/2010, 15:20

Molim da mi se predhodna poruka izbrise.Nema potrebe da stoje dve gotovo iste.Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
 
Skupstina AGBN
Nazad na vrh 
Strana 7 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» SVIM AKCIONARIMA AGBN !
» Agrobanka - AGBN (III DEO)
» TABLE 2012.
» Kod Fasta: o benzinu, AGBN i dr. sitnicama...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: