BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO

Ići dole 
+100
Jerry Springer
Gocili
Voiceoflaw
Ilija
Boza Belex
Nauzika
Bond
Nikola
Petar Pan
Mivanovic
Spejs
Nik
oec.Lukic
sonne
Dragan S
Sutra
Firke77
LUMTDZOS
Zoranecc
Orisni
mr Bean
Taliano
Rogy
Dragan11
Djavo
Dejansss
Drasko
Pera Zdera
Momir
MHE kila(H)WATacina
E.T.
Bookmaker
Racunarko
Dibesto
Steve McQueen
Yudejavu
Smile
zORAn
Dalaj Lama
Boby
Ceras
Fast
C R A Z Y
Big Mile
Dosije
JelenaS
Tamanend
real_finanza
Astana
BBrroo
Boranija
Fmember
Nemesis
Novosadjanin007
Prokuplje
Sahbaz
Ars Vivendi
Zokiutd
Strbac
IgorHaki
Limited011
MYSTIC021
Drag65
Bombica
Friz
Mitar
Teletrader
Gagins
KRUSKA
pakodazna
Kobe Bryant
Maca
Zeljko
MarkoJTD
Mozartru
GogaAna
Aleks
Kenzo
Sasa965
Non-ProfitOrganization
pepsiman
Jovana2009
Greta
Aritmeticar
ILoveRoses
Pekoilic
Sneki
Milica1
Slovenac1
Vladulns
MilanLaki
iki
NEBOJSAe
Ris
Dexiv
Kupi akcije
Ivan2211
Atomski mrav
Berza011
HUACHUMA
104 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Sledeći
AutorPoruka
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/23/2011, 19:09

Big Mile ::
Izgleda da polako dobijamo odgovor na pitanje dali se i na zlatu formirao balon. Opet su majstori pokupili kajmak!
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/23/2011, 21:34

Fmember ::
Astana ::
piju samuraj tongue farao Ivukli smo se!! Sutra ide svet gore uveren sam 100%. Ja ovo sto sam danas gledao jos jednom ako prezivim, a da sam u akcijama do guse kao sad, nebi preziveo! Nema nista od recesije!

samo još da preživimo i ovaj satelit što pada večeras a još uvek ne znamo gde.
Opa imao sam dobru procenu, sada od nedelje samo zeleno!!!! Kao i za zlato da ide ispod 40000 kafa
Nazad na vrh Ići dole
Orisni
Our family
Our  family



Broj poruka : 156
Points : 367
Datum upisa : 07.01.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/23/2011, 22:46

Astana ::
Ja ovo sto sam danas gledao jos jednom ako prezivim, a da sam u akcijama do guse kao sad, nebi preziveo!
Izgleda da si nov ovde, pa mozda vredi pokusati sa nekim komentarom. Prvo, ako prezivis, preziveo si. ;) Drugo, sta ti znaci to "u akcijama do guse". Ja imam nekih 75%-450% svih svojih likvidnih para u akcijama (zavisi kako racunas stambeni kredit), pa ne panicim. Trece, zasto gledas berzu, kakve to veze ima sa investiranjem na duzi rok? Ako ne investiras na duzi rok, nemoj se ni kockati na berzi. Sve najbolje u svakom slucaju.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/24/2011, 09:28

taliano ::
Ljudi-pogledajte sam šta se događa sa zlatom!! Gde će te pare od prodaje?
pod jastuk-ili na tržište?....kakva vremena!

Dobro pitanje. gde će te pare od prodaje?
Sad nešto razmišljam, ovoliki pad zlata mi više liči na paniku nego na razumnu odluku o prelasku iz jedne vrste investicije u drugu.

Kriza još nije ni počela, svet još uvek nije u recesiji, a ni jedan od problema koji je doveo do svega ovoga nije rešen. Investiranje u akcije, trenutno nosi veliki rizik, zato su toliko i jeftine.
Nisam siguran da će sve te pare otići u akcije.
Možda države prodaju zlato da bi došle do keša koji im preko potreban da bi se izašlo iz ovog začaranog kruga... ili tržište to očekuje.

u svakom slučaju, predstoje nam zanimljiva vremena.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/24/2011, 13:19

Da.I meni liči da države prodaju zlato!Ipak,nema puno zainteresovanih za kupovinu,dok cena ovako vrtoglavo pada!Verovatno su investitori nešto drugo naumili.Meni sve ovo izgleda kao uvertira za"Vežite se polećemo"-bar što se svetskih berzi tiče!Videćemo!! kafa

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/24/2011, 15:20

Taliano@ Bilo bi lepo da svima nama kažeš šta piješ ili koje lekove koristiš da i nama bude tako dobro kao što je tebi? Ili bar malo da ....

Osim toga: o kakvom to VRTOGLAVOM padu cene zlata govoriš?
cena od 1.689 $ neije STRAŠAN pad!!
Max cena za protekle 52 nedelje 1.895 $
Min za 52 nedelje 1.294 $
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/24/2011, 17:46

Ne koristim lekove,ali sam siguran da ti koristiš pogrešne!
cena je 1643,a maximum krajem avgusta je 1917 i to jeste veliki pad!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/24/2011, 19:15

Boranija ::

Osim toga: o kakvom to VRTOGLAVOM padu cene zlata govoriš?

zlato je palo dva dana po oko 5%, u isto vreme kada su USA akcije zabeležile naveći nedeljni pad od 2008me godine.
do sada je uglavnom bilo pravilo da kad akcije padaju zlato raste, i obrnuto.
ne znam koje su količine zlata prodate, ali sudeći po padu cene verujem da nisu male količine. i pitanje je gde će ići sada taj novac scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/24/2011, 19:50

Najverovatnije ide u rešavanje aktuelnih problema zavisno od države , cisto sumnjam da ce u akcije, možda neki neznatan deo. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/24/2011, 21:05

O kavom padu zlata???? zlato je bilo 44000e i zatvoreno u petak 39400e ako to nije veliki pad onda ja neznam staje? Pitaj vlasnika doka u Beogradu kako se proveo u ovom padu? I jos ide dole mislim da ce da pada do zadnjeg kvartala, i onda ga treba opet kupovati!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/24/2011, 21:49

"Something's up with precious metals. Gold and silver normally thrive on uncertainty, not fall off a cliff," said analyst Colin Cieszynski of CMC Markets.

That "something" is closely linked to the European debt crisis, he said, as "discussion of a potential managed Greek bankruptcy," completely unheard of two years ago, has finally moved from financial to political circles.

"Thus, it appears that the action in gold and silver may be telling us that the European debt crisis may be starting to move into a new phase. A lot of things that had been whispered in dark alleys are now out in the open. The time of denial appears to be ending and politicians may finally be ready to start making decisive moves to end the crisis instead of stalling and hoping for the best."



Read more: http://www.vancouversun.com/business/Gold+price+drop+weighs+down/5453583/story.html#ixzz1YtvfQCFU


"Нешто се дешава са племенитим металима Злато и сребро нормално цветају у неизвесности, а не пасти са литице.", Рекао је аналитичар Колин Циесзински ЦМЦ тржишта.

То "нешто" је уско повезан са европским дужничку кризу, рекао је он, као "разматрање потенцијалних успео грчки стечају," потпуно незамислив пре две године, коначно је прешао из финансијских политичким круговима.

"Дакле, изгледа да акцију у злато и сребро да нам говори да Европска дужничка криза почиње да прелазак у нову фазу много ствари које су шапнуо у мраку улице су сада на отвореном.. време одбијања Чини се да завршава и политичари могу коначно бити спремни за почетак одлучујуће потезе доношење до краја кризе, уместо одуговлачења и надају се најбољем. "

googlov prevod smoke
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 09:04

wow titanik

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 09:06

GOLD 1551!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 09:24

1500 ako probije ide jos dole!
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 09:41

Evropa je u laganom minusu-svi čekaju!! Dobro bi bilo kad bi zlato palo ispod 1500!-Tu bi akcije trebalo debelo gore,samo fali jedna fina vest da potpali fitilj-samo gledajte!!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 09:48

Taliano to je i moje misljenje ili debelo gore ili debelo dole, ovde senece vise vrteti! Jel se ocekuju danas neke vesti? NIKE objavi dobre rezultate.
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 09:49

Evropa se penje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 09:51

taliano ::
Evropa je u laganom minusu-svi čekaju!! Dobro bi bilo kad bi zlato palo ispod 1500!-Tu bi akcije trebalo debelo gore,samo fali jedna fina vest da potpali fitilj-samo gledajte!!

fitilj je vec potpaljen i ukoliko ga niko ne ugasi ode sve u ... confused
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 10:33

Da li su mi tacne informacije mozeli neko da proveri, navodno zlato je palo jer su ameri pustili u prodaju jednu tonu radi refinansiranje nekog duga?
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 10:48

Astana ::
Da li su mi tacne informacije mozeli neko da proveri, navodno zlato je palo jer su ameri pustili u prodaju jednu tonu radi refinansiranje nekog duga?
1000 kg, to mu dodje oko 60 miliona dolara racunajuci po ceni od 1700$ po unci. da li ta suma moze da dovede do ovolikog poremecaja ?
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 11:20

Imas prava, delujemi da bi mogle berze gore kupio sam nisa onno po 450 ali mi je frka jako sta ce biti do kraja dana coca
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 11:20

Evropa polako grabi +2% sem Engleza koji jos nesto mrse u blagom minusu...
Nazad na vrh Ići dole
Zoranecc
VIP
VIP
Zoranecc


Broj poruka : 209
Points : 587
Datum upisa : 19.11.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 11:33

Kod Nemaca nesto koci auto industrija (sto me po malo cudi jer je Frankfurt bio vise nego uspesan), inace odose preko 3%, sto me raduje. Ali ce najvaznije biti otvaranje DOW-na.
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 11:41

Ako ista govori tehnicka analiza s and P 500 se zatvorio odlicno u petak tako da bi trebalo da ide gore. Kon nas svi pipkaju niko da kupuje kako treba fondovi primireni.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 12:29

Treba vremena za prelivanje!!Osim kad je Evropa u minusu-tad je prelivanje momentalno i brutalno od

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 326
Localisation : NBgd
Points : 1026
Datum upisa : 28.07.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 19:42

Astana ::
Imas prava, delujemi da bi mogle berze gore kupio sam nisa onno po 450 ali mi je frka jako sta ce biti do kraja dana coca
450?????Kad to?
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/26/2011, 21:58

LUMTDZOS ::
Astana ::
Imas prava, delujemi da bi mogle berze gore kupio sam nisa onno po 450 ali mi je frka jako sta ce biti do kraja dana coca
450?????Kad to?
greska pardon 650, a aero sam kupio na 450 od
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/27/2011, 08:53

Prvo Amerika pa onda i Azija donosu zelene grane+2-3%.Očekujem i Evropu na sličnim nivoima sesir A belexa ako se ko seti-seti....ako ne da zaratimo sa Albancima love3

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/27/2011, 09:07

Pogledajte samo bankarski sektor BNP Paribas+8% Soc.Gen.+7%....

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/27/2011, 09:37

Belex samo izgleda prati kada se pada lale
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/27/2011, 09:58

Astana ::
Belex samo izgleda prati kada se pada lale
kao da ce danas da se zazeleni.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Astana
Still learning
Still learning



Broj poruka : 134
Points : 623
Datum upisa : 17.07.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/27/2011, 10:57

Kako su samo veliki obimmi na belexu od
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/27/2011, 11:04

Astana ::
Kako su samo veliki obimmi na belexu od

hm, mozda nije ni cudo sto nisu veliki ako uzmes u obzir vesti sa jarinja.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Firke77
Still learning
Still learning



Broj poruka : 72
Points : 363
Datum upisa : 29.07.2011

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/27/2011, 20:17

Ja bih rekao da belex ceka Bundestag, a i Jarinje nije za zanemarivanje kao sto rece kolega.
Nazad na vrh Ići dole
Zoranecc
VIP
VIP
Zoranecc


Broj poruka : 209
Points : 587
Datum upisa : 19.11.2010

USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO   USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO - Page 20 Icon_minitime9/27/2011, 20:27

Zavrsice oni sa Jarinjem pa ce konacni obracun biti na Brnjaku. Nadam se da gresim.
Nazad na vrh Ići dole
 
USA finan. trziste i refleksije na Evropu, Srbiju II DEO
Nazad na vrh 
Strana 20 od 26Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Sledeći
 Similar topics
-
» USA finansijsko trziste i refleksije na Evropu, Srbiju...
» Savez za Srbiju
» Ko poseduje Srbiju?
» Trziste za beli luk
» trziste zalozene/hipotekarne imovine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: BERZA, trendovi, aktuelnosti...-
Skoči na: